کریس Frantz به یاد سر صحبت تام, تام و بیشتر از همه تینا

کریس Frantz به خاطر خیلی خوب اولین بار او تا به حال چشم گذاشته بر یک Martina ویموته. آن را سپتامبر سال 1971 بود و lounging در یک پوشیده از چمن پارک با شاگردی در مدرسه طراحی رود آیلند. هنگامی که او را دیدم یک چشم انداز.

“ناگهان در یک صحنه از یک Truffault فیلم, من تو را دیدم یک دختر جنوب حرکت کردن به نفع خیابان در جهت ما در, زرد, سه, سرعت, دوچرخه,” او می نویسد: در آینده خاطرات باقی می ماند در عشق: Talking Heads * تام تام Club*, تینا (400 pp., $29.99, St. martin’s Press). “او عینک آبی و سفید راه راه, فرانسوی, ملوان پیراهن و شورت کوتاه. او بلند و باریک و پاهای او شد افسانه. او به عنوان pedaled با او ورزش ها blowjob مدل موی پرتاب در نسیم.”

پس از فرانتس بمب با صدای بلند به عنوان به زن هویت خود را دوست مبتنی است که او را می دانستند و ذکر نام او. Frantz مجذوب شد, حتی اگر او تا به حال یک دختر در زمان و به زودی متوجه ویموته تا به حال دوست پسر. “حتی اگر این اولین بار بود که من دیده بودم او من احساس نوعی از آشنایی و یا حتی خویشاوندی. من تا به حال به دیدار با مارتینا.”

در این گوشی نزدیک به 50 سال بعد, آن را آسان به شنیدن چگونه Frantz نمونه کتاب خود را با عنوان. “او بسیار خوب به دنبال زن جوان اما به عنوان من می دانم که او در بر داشت او نیز واقعا هوشمند و باهوش با یک حس خوب از زیبایی شناسی در هنر و ادبیات. تینا فقط می دانستم که یک مقدار زیادی!” Frantz می گوید. “و موسیقی! او می تواند آن را بخوانید در حالی که دیوید بایرن و من نمی توانستم! و بیشتر من رو به می دانم که او بیشتر از من او را دوست داشت. یک احساس قوی از عشق باقی می ماند که به این روز است.”

در پشت جلد blurb یک lovelorn بیل موری – که تا به حال پیروز شدن در ویموته بعد از دیدن زود سر صحبت فرفره — می گوید: با خشک کتمان حقیقت “آن را تبدیل به بسیار برای من روشن است که او در حال حاضر در یک رابطه, و چه چیزی بیشتر از آن به نظر می رسد جدی است.”

در باقی می ماند در عشق, Frantz جزئیات موسیقی خود را و وابسته مشارکت – که شامل نانامی به بازی برای هر دو آنها را در یک زن و شوهر از شناخته شده عمل از اواسط 70s اوایل ’90s. پیدایش سر صحبت را آغاز کرد که او (درامز) و سابق RISD دانشجو David Byrne (خواننده/گیتار) شروع به نواختن موسیقی با هم. آنها اضافه شده Weymouth در باس – حتی اگر او تا به حال هرگز ابزار – و شروع gigging در منطقه مانند باشگاه های نیویورک CBGB است.

روشن بود که این preppy به دنبال هنر آموزان بودند مایل دور در نگاه و صدا از گروه های دیگر که به بازی در این باشگاه مانند تلویزیون Ramones ریچارد جهنم و Voidoids و بلاندی. اما پس از آن دوباره در حالی که آنها همه با هم lumped به عنوان “پانک” آنها همه شدید متفاوت از یکدیگر است.

گروه اضافه شده گیتاریست/کیبورد جری هریسون فقط قبل از ضبط اولین آلبوم سر صحبت را در سال 1977. و تا زمانی که آنها رسما به شکست در سال 1991 قرار دادن یک سری از به چالش کشیدن و پیشگامانه پرونده یک فیلم کنسرت و تک آهنگ به یاد ماندنی مانند “قاتل روانی” یک جلد Al سبز “مرا به رودخانه” “زندگی در زمان جنگ” “یک بار در یک عمر” “دختر بهتر است” “جاده به هیچ جا” “و او” و “وحشی وحشی زندگی است.”

این کتاب در اصل برنامه ریزی شده آمده است اما با توجه به همه گیر در حال حاضر 21 جولای تاریخ انتشار. Frantz, Weymouth, یکی از دو پسر فرانتس برادر و سه سگ ها پناه در خانه کشور خود در کانکتیکات. “ما بسیار خوش شانس است که ما می تواند بیرون رفتن و پرسه زدن در اطراف. ما هنوز در گیر در یک آپارتمان در نیویورک,” او می گوید. اما حتی قبل از او قرار دادن قلم به کاغذ, او تا به حال به خود را بپرسید یک سوال مهم.

“من فکر کردم” چه تن از این کتاب خواهد بود؟’ و آخرین چیزی که من می خواستم یک کتاب توسط یک whiny درامر ضرب و شتم در یک, خواننده,” او می گوید. “که من نیست. ممنون میشم و خاطرات فوق العاده از من بار با سر صحبت.”

در حالی که David Byrne است که به احتمال زیاد تنها عضو Talking Heads (و بله وجود دارد “” در مقابل این گروه نام مورد) که عموم مردم می تواند نام یک مایه تاسف اسطوره رشد کرده است که این گروه تنها خود را دید خلاقانه با تمام اعتبار او را به علت. Frantz شرکت است که این مورد نیست – که سر صحبت بودند خیلی بیشتر مشترک و Byrne است که به جرم “گناه از حذف” را به آهنگسازی اعتبار است که معمولا او را با نام تنها.

Tina Weymouth and Chris Frantz as students at the Rhode Island School of Design.گسترش

تینا ویموته و کریس Frantz به عنوان دانش آموزان در مدرسه طراحی رود آیلند.

عکس و کپی رایت توسط راجر Gordy/حسن نیت ارائه میدهد از انتشارات سنت مارتین

Frantz نیز اشاره می کند بسیاری از موارد دیگر که بسیار ایده های اعتباری و یا نور افکن یا موسیقی تصمیم گیری شد anathema به بایرن است. و است که به عنوان گروه رو موفق تر و محبوب آن ساخته شده او را حتی بیشتر از “سرد و سوء هاضمه.” پرسید که چرا او Weymouth و هریسون نمی مقابله با بایرن در مورد این مسائل Frantz می گوید آن همه چیز در مورد تعادل است.

“خوب ما او را به بحث در مورد آن. و دیوید است نه سیمی به همان شیوه من در مغز او. این یک نوع متفاوت از شیمی که در سر خود را. شما می توانید آن را بر روی طیف یا خودشیفتگی اما این یک چیز واقعی” او می گوید.

Lou Reed (left) joined Tina, Chris, and the Tom Tom Club onstage at CBGB's in the late '80s.

لو رید (سمت چپ) پیوست تینا کریس و تام تام باشگاه روی صحنه در CBGB را در اواخر 80s.

عکس و کپی رایت توسط Ebet رابرتز/حسن نیت ارائه میدهد از انتشارات سنت مارتین

“این چیزی بود که ما تا به حال به یاد بگیرند که برای کار با. ما مشغول به کار بودند در برابر آن جنبه از دیوید شخصیت از زمان ما برای اولین بار ضبط مانند سال 1977 از طریق 1991. ما تا به حال به وزن در ذهن ما چه چیزی مهم تر نگه داشتن گروه با هم و یا با داشتن یک دست کشیدن به پایین کشیدن از مبارزه با دیوید که شکستن گروه. این یک معضل است اما من فکر می کردم ما در برخورد با آن لعنت خوبی است.”

Frantz همچنین می نویسد: در مورد بسیاری از موارد که بایرن و دیگران در این گروه مدار خواهد حاشیه راندن ویموته و بازی و سهم با توجه به آشکار جنسیتی ساخت چیزهای فوق العاده حساس برای مردی که در خدمت یک نقش دوگانه را به عنوان bandmate و دوست پسر/شوهر.

“این بسیار دشوار است برای من. من بسیار نزدیک به تینا کردم و همچنین نزدیک به دیوید و جری – نه در راه همان,, البته!” Frantz می خندد. “و من تحسین [سر صحبت تهیه کننده] Brian Eno. من تا به حال یک نفس عمیق بکشید و در برخی از نقطه شما متوجه است که بودن در یک گروه موسیقی راک اند رول است و نه آسان. منظورم این است که آن را آسان تر از حفر یک خندق اما در بسیاری از فراز و نشیب و پیچ و تاب و شما فقط باید برای سوار کردن آنها را.”

باقی می ماند در عشق نیست نحیف در مورد جزئیات صحبت سر’ اوایل تورهای, به, نام باشگاه, باز, عمل, وعده های غذایی مصرف می شود, جمعیت, اندازه و حتی آنچه را که پول این گروه ساخته شده اشاره شده است. Frantz می گوید که از او مشورت ویموته را به خوبی نگه داشته datebooks برای بسیاری از این اطلاعات اضافه کرد که او در حال نوشتن خود کتاب است که او نمی خواند و در عین حال که او را نمی بینم باقی می ماند در عشق تا زمانی که آن را تقریبا به پایان رسید.

“هر دوی ما احساس ما تا به حال خوب داستان را بگوید اما ما نیز نسبت به این واقعیت است که بسیاری از آنچه نوشته شده است در مورد صحبت سر این بود که یا ساخته شده و درست نیست یا regurgitated اطلاعات از [گذشته],” او می گوید.

Frantz و ویموته همچنین تشکیل هسته شاخه گروه تام تام باشگاه که موسیقی فیلمهای به مراتب سنگین تر را تحت تاثیر قرار در رقص, رپ و R&B. در سال 1981 آنها به ثمر رساند عظیم رادیویی و باشگاه ضربه با کاملا منحصر به فرد “نابغه عشق” آواز توسط ویموته و خواهر او. ویدئو انیمیشن در ثابت چرخش در ام تی وی و به احتمال زیاد اولین بار تعداد زیادی از مخاطبان خود حتی شنیده می شود نام “جیمز براون.”

Frantz می گوید او می دانست که آن را به حال تبدیل شدن به چیزی بزرگ در یک بعد از ظهر در نیویورک به عنوان او راه رفتن در اطراف خیابان ششم و هوستون خیابان (“من می دانم که شما در هو-بنیادی دارد و آن را تلفظ چگونه-سنگ!” Frantz می خندد).

او با گذشت یک منطقه شلوغ در دادگاه های بسکتبال جمعیت عمدتا سیاه و لاتین بازیکنان. محلی R&B رادیو ایستگاه WBLS بازی یک extended mix ترانه و رونق هر جعبه در دادگاه به نظر می رسید به گوش ایستگاه.

“همه این بچه ها مثل 50 از آنها بازی را متوقف بسکتبال و فقط شروع به رقص به” نابغه دوست دارم!’ من نشسته بر روی نیمکت و فقط تماشا. و من فکر کردم ” خب این از آن است. ما آن را ساخته ایم و عبور بیش از به یک کل قلمرو دیگری از صحبت کردن در سر!'”

سر صحبت بودند inducted into the Rock and Roll Hall of Fame در سال 2002. و بر خلاف گروه های دیگر که تا به حال سابقه درگیری میان خود (Creedence Clearwater Revival نرمشی بوسه) چهار نفر اعضای پیوست برای یک مجموعه ای از سه آهنگ. آن باقی مانده است و آخرین بار کوارتت با هم بودند.

“آن شدید بود اما در یک راه خوب. و nerve-wracking از آنجایی که ما تا به حال با هم بازی در سال های بسیاری از” فرانتس ارائه می دهد. “ما تمرین چهار آهنگ برای سه روز. این احساس واقعا خوب است. آن را تلخ و شیرین اما اغلب شیرین است. چه بزرگ است که بچه های ما رو یک طعم کمی از آنچه پدر و مادر خود را’ گروه بود. من می دانم که جری [هریسون] احساس به همان شیوه.”

همانطور که برای آینده Frantz می گوید که او در حال کار بر روی کتاب دیگری در حالی که ویموته پس از اتمام او. سپس آنها ممکن است رکورد پایین کلید EP الکترونیکی/سینتی سایزر موسیقی به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری.

“چیزی شبیه Kraftwerk. بحث در مورد یک گروه است که کاملا باید در Rock and Roll Hall of Fame!” Frantz می گوید. “من فکر می کنم من رای دادند برای پنج بار در آخرین رای گیری!” و در نهایت آنها به این امید به استقبال مخاطبان یک بار دیگر به باشگاه خود را.

“ما در حال انتظار برای coronavirus برای خنک کردن بنابراین ما می توانیم بازی به عنوان تام تام باشگاه دوباره,” او می گوید: قبل از آواز خواندن را با یک خوبی آرزو می کنم بر اساس رویدادهای کنونی. “و موفق باشید به شما و بقیه هوستون جمعیت. من خبر بد وجود دارد!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im