دست پایین بهترین اخبار به تازگی برای هوستون هنرهای نمایشی و هنرمندان بود هوستون بزرگ اپرا‘s اعلام کرد که در تلاش دوم برای پول از حقوق و دستمزد طرح حفاظت از آنها موفق به تامین 2.5 میلیون و قادر به rehire کارکنان آنها می گذاشته است.

با توجه به HGO PPP درخواست وام تایید شده توسط اداره کسب و کار کوچک کمک خواهد کرد که اپرا را حقوق و دستمزد و اجاره بها و قبوض آب و برق از طریق ژوئن 24. اپرا مانند هر هنر محل در شهر که اجرای برنامه لغو شد توسط coronavirus هنوز هم نیاز به حمایت بیشتر و برای انجام این کار مراجعه کنید hgo.org/helpartists.

در همین حال HGO همچنان هفتگی پخش برنامه های رادیویی با هوستون رسانه های عمومی در این هفته شامل دس Rheingold از واگنر حلقه چرخه.

شما می توانید شنیدن بتهوون سمفونی پنجم انجام شده توسط جیوه ارکستر مجلسی در مارس 9 در 7:30 p. m. در Facebook یا mercuryhouston.org.

در موزه هنرهای زیبای هوستون همچنان مجازی تجربه ارائه سینما یک فرصت برای دیدار با سرپرست آلیسون de Lima, Greene, یوگی جلسات با یوگی ناتاشا و یک فیلم مستند در اورسن ولز.

هوستون باله همچنان برای رسیدن به از طریق وب سایت خود و کانال های رسانه های اجتماعی آوردن مصاحبه با رقصنده از جمله اینکه چگونه آنها در ادامه به تمرین رقص و بحث با اصل ایان Casady.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو