کیپ کرال جشن اکتبر به تعویق افتاد تا 2021 بیش از coronavirus نگرانی

کیپ کرال محبوب جشن اکتبر جشن به تعویق افتاده است تا اوایل سال آینده. سازمان سرزنش coronavirus.

آلمان آمریکا اجتماعی باشگاه اعلام این خبر پنج شنبه در وب سایت خود را.

“ما سالانه جشن اکتبر به تعویق افتاده است در این سال به عنوان نگرانی در مورد گسترش coronavirus همچنان ادامه دارد و مطابق با جمع زیادی از دستورات فرماندار DeSantis,” باشگاه هیئت مدیره نوشت: در بیانیه ای. “در این زمان نامشخص سلامت و ایمنی از اعضای ما و جامعه به شدت وزن در تمام تصمیمات اتخاذ شده و ما امیدواریم با خیال راحت به ارمغان می آورد این رویداد در سه ماهه اول سال آینده.

“لطفا در ارتباط باشید برای اعلامیه های بیشتر به عنوان ما امیدواریم که برای شرایط به بهبود است.”

جشن اکتبر یکی از جنوب غربی فلوریدا بزرگترین, محبوب ترین وقایع در فضای باز. آن را برنامه ریزی شده برای اکتبر. 16-25 در جزیره کاج جاده ،

این 35th annual جشنواره تساوی در حدود 35000 نفر از مردم هر سال برای, آبجو, آلمانی, غذا, المانی, باند, رقص, فروشندگان, و بیشتر. آن طول می کشد بیش از دو تعطیلات آخر هفته در باشگاه های جشنواره.

پول مطرح شده در اکتبر می پردازد برای باشگاه های عملیات متحرک رئیس استیو Eichner گفت: سال گذشته است. اما آنها نیز اهدا $20,000 به 30.000 دلار در هر سال به سازمان های خیریه مختلف از جمله امید آسایشگاه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشن اکتبر بازدید capecoraloktoberfest.com.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)

بیشتر COVID-19 لغو: چه رویدادی باید لغو شود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس در فورت مایرز شهر ناپل در جنوب غربی فلوریدا?