این بیماری همه گیر را متوقف کرده کارول Nabatoff از ادامه او از 30 سال به علاوه برای کمک به الهام بخش و توسعه عملکرد به خصوص در آواز مهارت تمام سنین و حمایت از هنر در کیپ و فراتر از آن. به جای فرد خصوصی دو نفره و یا جلسات گروه کوچک او تدریس شده از طریق FaceTime و زوم و ادامه می دهد انجام این کار برای کسانی که ترجیح می دهند مجازی با فرمت.

بیشتر: شیرین برای تلفن های موبایل: شش ماهه شمالی فورت مایرز فروشگاه موسیقی نگه می دارد strumming همراه

بیشتر: پیر فلوریدا جذابیت بر روی صفحه نمایش در موزه سلیمان در جزیره کاج

“من تا به حال برای برقراری ارتباط و حتی بیشتر” Nabatoff گفت: با توجه به کنترل از راه دور درس. “پدر و مادر باید تشکر من برای انجام آن است. برخی از جوانان باید گریه کرد زمانی که درس ها به عنوان آنها را از دست ندهید دیدن من در فرد است.”

Nabatoff – که دارای درجه در موسیقی و تئاتر و اپرا و سنگ در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپا – اتحاد بیشتر در آغوش فن آوری کمک به بسیاری از دانش آموزان به تازگی در تولید و ارائه عملکرد ویدئوها در ملی آن را به نوبه خود در اطراف تور (TIAT) برنامه است. او دریافت برخی از مشاوره در تلاش از پسرش هالیوود مصاحبه مدیر که برای یک روز تلویزیون جایزه امی برای کار خود را در “جوان و بی قرار است.” ناتالی راس 13 و پیج Burch, 14, اخیرا برنده TIAT صدا و بازیگری جوایز بود.

او درس کمک به دانش آموزان آماده شدن برای امتحانات ابتدائی و اغلب شامل انتخاب آهنگ ها که مربوط بهترین به نقش و نشان می دهد آنها در حال پیگیری است.

در حالی که Nabatoff غم انگیز است که بسیاری از او در حال حاضر و قبلی دانش آموزان را به حال خود پیگیری هنرهای نمایشی کمک هزینه های تحصیلی و مشاغل حرفه ای مختل او دیده می شود برخی از دانش آموزان خود را در رفتن به برادوی و فیلم و سرگرمی مرجع تخصصی. او نیز فراهم می کند برخی از کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان خود را که همچنین می توانید دریافت اقدام پیانو و تئوری موسیقی آموزش در استودیو.

بیشتر: انقلاب سوابق در کیپ کرال به خوبی به ارزش یک چرخش

بیشتر: می خواهم عجیب و غریب حواس پرت فلوریدا خبر ؟ اتصال به “فلوریدا Freakshow’ پادکست

“روش مناسب ضروری است به تقویت و توسعه یک صدای” او گفت:, و اضافه کرد که سه آوازی ورزش ارکان تنفس و تمدد اعصاب و بیان “استفاده شده است برای 150 سال است. شما نیاز به آن را نگه دارید. شما نیاز به خواندن در هر روز است.”

Nabatoff بود و کلام در راه اندازی پارک فرهنگی تئاتر در سال 1991 برای اولین بار با یک کمیته موقت در سال 1988 در مدت کوتاهی پس از حرکت در اینجا از کانکتیکات با شوهر مرحوم او و پس از آن به عنوان اولین رئیس کیپ کرال شورای هنر و علوم انسانی.

“ما بسیج موسسات و افراد بزرگ و انجام آن با این شهر حمایت,” او گفت:. “ما مطرح شده مقدار زیادی از پول برای کمک به آن اتفاق می افتد. شوهر من بسیار درگیر شد لی اتو حتی قبل از ما و او هنوز در تئاتر را از هیئت مدیره.”

Nabatoff و طولانی مدت دوست و همکار هنرهای حامی صدفی والتون صاحب رفتی نوار های ورزشی و امید به سازماندهی یک رویداد به نفع این سقوط برای تئاتر است.

بسیاری از تمجید Nabatoff به دست آورده معتبر آمریکایی جنی لیند (مشهور قرن 19 سوئدی خواننده اپرا) جایزه به عنوان یک دبیرستان (“من می خواستم به آن را برد تا بد!”); برادوی جام, به رسمیت شناختن ملی استودیو او در سال 2005; و لی شهرستان فرشته از هنر معلم در سال 2009.

پرورش ویژه پیشرفت با دانش آموزان به طور منظم گرامی ظهور.

“یک پیانو در 30s خود را پیامک من به تازگی گفت:” من در حال حاضر درک نیاز برای آکوردهای,’,” او گفت:.

در مورد

چه: Nabbie را انجام استودیو هنر

که در آن: 4204 کشور باشگاه بلوار کیپ کرال

اطلاعات: 239-826-5311, nabbies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im