کیپ کرال مادر 3-سال ضرب صدمه دیده در فورت مایرز سقوط شارژ

یک اسکودوی کیپ مرجان زن که کودک نو پا دختر کشته شد در یک Feb. 17 تصادف همراه یک فورت مایرز جاده در حال حاضر رو چند غفلت قتل نفس و اتهامات دیگر.

لسلی جو Zeagler, 30 بود رانندگی یک 2005 کیا سدونا ون رو به مشرق در دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار نزدیکی Rockfill جاده در هنگام فورت مایرز پلیس گفت که او نا گهان سمت چپ جاده زده و چند درخت.

این خودرو بیش از نورد و Zeagler 3-year-old daughter آرامش رابینسون خارج شد.

کودک در نظر گرفته شد به لی بیمارستان یادبود با زندگی و تهدید صدمات و در مدت کوتاهی پس از آن. Zeagler و مسافر کارلی Hartnett تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد با جراحات جزئی.

قبلی پوشش: فورت مایرز پلیس قرار بالقوه شاهد سقوط مرگبار در MLK بلوار که به کشته شدن 3 سال

پس از آن تحقیقات نشان داده است که هیچ کودک داری, دستگاه خودرو و بی سر و صدایی بود و نه محدود در زمان تصادف. بیشتر Zeagler شد اختلال های متعدد کنترل مواد.

بیشتر: 2019 سقوط مرگبار آمار در جنوب غربی فلوریدا

Zeagler تبدیل شده خودش را در صبح روز دوشنبه بود و متهم با تشدید قتل نفس یک کودک DUI قتل نفس شامل یک کودک و رانندگی در حالی که مجوز به حالت تعلیق لغو و یا لغو با دانش است. او همچنان در لی زندان شهرستان با هیچ باند تنظیم و با تفهیم اتهام مجموعه مارس 26.

آرامش بود 12th فرد به مرگ لی جاده های شهرستان در این سال از 406 در دولت است. تا کنون این سال 807 رانندگان کشته در تصادفات در فلوریدا.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

ایندکسر