کیپ مرجان, شورای, شهردار, ممکن است به دنبال پرداخت می برد از آنجا که 70%

تماس خود را انتخاب دفاتر شغل تمام وقت با نیمه وقت پرداخت اعضای کیپ کرال شورای شهر در حال حرکت به سمت یک همه پرسی به رای دهندگان اجازه تصمیم می گیرید که آیا برای بالا بردن شورا پرداخت.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود چقدر بیشتر پول به مقامات منتخب را اما آمار و ارقام مورد بحث شامل پرداخت می برد از آنجا که 77 درصد برای شهردار و 73% برای اعضای شورا.

زیادی افزایش خواهد انتقال این شورا از پرداخت به صورت پاره وقت به کارکنان پرداخت می شود به عنوان تمام وقت مقامات که سه عضو و شهردار گفت: دوشنبه شب بیشتر به درستی توصیف ساعت کار خود را.

شهردار جو Coviello مطرح دوشنبه شب با اشاره به تعداد نسبتا کوچک از مردم در کیپ غالب جمعیتی گروه به دنبال است.

Coviello است پیشنهاد تساوی شورا و شهرداری پرداخت به جمعیت شهرستان در تلاش برای جذب افراد با سن کمتر از 45 به دنبال ، او گفت: به طور پیوسته افزایش جمعیت انبوهی در کار بیشتر برای اعضای شورا و شهردار و متوسط سالانه پرداخت از $34,285 برای اعضای شورا و $38,492 برای شهردار است به اندازه کافی برای بهره جوانتر نامزدها.

“یکی از دلایلی که موجب این است که من در جمعیت کیپ مرجان وجود دارد و جمعیت زیادی از کسانی که بین سن 25 و 45; سپس به من نگاه کرد تعداد (نامزدها) ما تا به حال برای اجرا به شورای” Coviello گفت. “آن را مانند به نظر می رسید تنها دو یا سه جا که جمعیتی است.”

جزئیات: رئیس جمهور تهمت افکن کیپ کرال خانواده در طول روز یادبود سخنرانی در بالتیمور

Coviello می خواهد رای دهندگان در همه پرسی به تصویب مقید شورای پرداخت به یک فرمول بر اساس جمعیت است. طرح خود را ناشی از محاسبه چه مقدار از ساکنان در پنج شش گنجانیده شده شهرداری دولت ترک از miami gardens, پرداخت سرانه برای شورای شهر و شهردار حقوق.

او متوجه شد که زمان جبران هر ساکن بونیتا اسپرینگز استروئ فورت مایرز, Fort Myers Beach, کیپ مرجان 31 سنت برای اعضای شورا و 38 سنت برای شهردار.

با استفاده از هر ساکن حقوق ضرب در فلوریدا لیگ شهرستانها برآورد یک اسکودوی کیپ جمعیت 180,000 خواهد افزایش پرداخت برای شهردار و شورا به طور چشمگیری.

اعضای شورا در حال حاضر پرداخت می شود $34,285 با افزایش رای دادند و چهار سال پیش تکمیل شده توسط هزینه زندگی را افزایش می دهد. شهردار در حال حاضر پرداخت می شود $38,492.

38 سنت در هر ساکن فرمول افزایش خواهد شهرداری پرداخت به $68,400 یک افزایش 77 درصد. شورای پرداخت در 31 سنت در هر ساکن خواهد افزایش به $55,800 افزایش 63% است.

عضو جان گونتر پیشنهاد پایگاه افزایش 2 سنت افزایش به 33 سنت در هر اقامت برای شورا پرداخت که افزایش شورا پرداخت به $59,400 یک 73 درصد افزایش یافته است. Coviello گفت که او نمی باید یک مشکل با یک فرمول.

عضو جسیکا Cosden تنها عضو این شورا است که در 25-45 سن جمعیتی گفت که این بار کار از اعضای شورا در حال افزایش است اما آنها باید به کار و مشاغل متعدد برای به دست آوردن.

“من دوست دارم برای این که کار تمام وقت من اما آن را نمی. من دو شغل تمام وقت درست مانند دیگران در اینجا و به همین دلیل پول است,” او گفت:. “پول بیشتر ایده آل خواهد بود. ما یک شهر است که باید بخشی از وقت اعضای شورای هر بیشتر. ما سال پیش اما نه بیشتر.”

Cosden و گونتر اشاره به زمان که اعضای شورا باید در قرار داده به بررسی دستور کار مواد.

“من احساس می کنم مثل این است که یک شغل تمام وقت در حال حاضر اگر ما می رویم به آن را انجام دهد در راه حق” گونتر گفت. “من یک مقدار زیادی از زمان را به این, بسیاری از تحقیقات و بررسی داده ها. آمدن به اینجا برای یک جلسه سه تا پنج ساعت است که بخش آسان است.”

دیگر اخبار: کیپ شورای سرد به پیشنهاد برای چلپ چلوپ پد جدید در Tropicana پارک

Coviello گفت که او می خواهد به شاخص پرداخت افزایش به “داده” است که به روز شده است و به راحتی به دست آمده و پیشنهاد شهرداری جمعیت چهره های ارسال شده توسط فلوریدا لیگ شهرستانها یک گروه لابی گری که دولت های محلی پرداخت به تعلق دارند.

پرداخت هزینه برای شهرستان کمیسیون بر اساس جمعیت توسط دولت قانون است. پرداخت دامنه شامل هفت دسته شروع با جمعیت تحت 10,000 و افزایش جمعیت بیش از 1 میلیون نفر است.

لی شهرستان کمیسر حقوق بر اساس جمعیت 713,903 هستند $94,584 به عنوان محاسبه شده توسط قوه مقننه دفتر اقتصادی و جمعیتی پژوهش با استفاده از پایه پرداخت از $19,000 و سپس ضرب در چهار تنظیم عوامل است.

استان ها باید مطابق با دولت فرمول مگر اینکه شهرستان منشور را فراهم می کند در غیر این صورت و لی منشور به عهده دولت قانون است.

گونتر گفت: او به صحبت پرداخت موضوع را با ساکنان دیگر می یابد و پشتیبانی عالی پرداخت.

“بسیاری از مردم در جامعه است که من این بحث را با فقط در مورد هر یک از آنها فکر ما پرداخت باید افزایش یابد,” گونتر گفت.

این شورا در زمان هیچ اقدامی در پیشنهاد پرداخت دامنه و خواسته دادستان شهرستان دولورس منندز به پیش نویس یک انتخابات رای گیری سوال.

مهلت رای گیری سوال بلندی جولای 6. یک جلسه ویژه این شورا انتظار می رود که 29 ژوئن به صورت رسمی رای دادن به این سوال در انتخابات در ریاست جمهوری بعد از این سال.

عضو شورای جنیفر نلسون تنها عضو دیگر این شورا به صحبت پرداخت افزایش موضوع گفت که “برای دریافت با کیفیت افرادی که می خواهید برای انجام این کار” پرداخت باید متناسب با دامنه و مسئولیت های مورد نیاز برای انجام آن را به خوبی.

“اگر ما به دنبال در آینده بازی های طولانی در ذهن ما همیشه رفتن به این مشکل اگر ما هیچ چیزی در مورد آن انجام” نلسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im