کیپ کرال شرکت می شود شهرستان گرانت به دو نیروی کار محلی.

اسکودوی کیپ مرجان شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب برای قرار دادن $240,000 برای کمک به یک نوجوان 13 ساله به صورت محلی تاسیس و مدیریت شرکت گسترش بدون حرکت “از روی پل.”

Insite موفق راه حل در حال حاضر واقع شده در دل پرادو در بلوار جانبازان پارک وی در نظر دارد برای افزایش آن زمان 57 نفر نیروی کار با دستمزد به طور متوسط از $76,000 به حدود 110 نفر از کارکنان در دو سال آینده.

مدیر عامل شرکت کریس Rozum گفت: او با تشکیل شورای Insite در اتاق نشیمن خود را. این شرکت به ارائه مشاوره و آموزش به افرادی که در اجرای مراکز تماس, تماس با مراکز و عملیات بخش در سراسر جهان است.

بیشتر: مواجهه با منتقدان کیپ کرال شورای طراحی دوباره Tropicana پارک در پرواز

بیشتر: Tropicana پارک جنجال مشکلات کیپ کرال قایقرانی باشگاه ساکنان

مشتریان محدوده از سه بزرگ خودروسازان آمریکا به رویال کارائیب و دیزنی خطوط کروز به روح و خطوط هوایی جنوب غربی.

ریکاردو Nigera کیپ مرجان توسعه اقتصادی, مدیر, نام هزینه “فرصت عالی” برای شهرستان.

او توصیه می شود هزینه های 150.000 دلار برای کمک به شرکت و خرید یک ساختمان در جنوب کیپ منطقه است که کمک خواهد کرد توسعه آن در آینده.

یک توصیه دوم را فراهم می کند $91,500 در اشتغال تشویقی اعطای بیش از سه سال اگر شرکت استخدام 61 جدید کارگران تمام وقت ساخت و دستمزد به طور متوسط از $76,000.

Nigera گفت: اعضای شورای این کمک های مالی خواهد افست یک روند است که می بیند بسیاری از کارفرمایان در کیپ کرال ارائه پایین دستمزد خرده فروشی و یا خدمات مشاغل و ارسال بسیاری از پل ها به فورت مایرز و یا به جنوب برای بهتر کار پرداخت.

“این شرکت سرمایه گذاری است و می خواهم در اینجا باقی می ماند,” Nigera گفت.

Insite در ابتدا اجازه کارکنان خود را به زندگی می کنند که آنها می خواستند و می خواهد کار تا حدودی از خانه و قسمتی از پرواز به محل مشتری در سراسر جهان است.

این شرکت پس از تثبیت نیروی کار خود را در جنوب غربی فلوریدا با 70 درصد از کارکنان درآمد و دستمزد به طور متوسط از $76,000, زندگی در کیپ کرال. آن را نیز استخدام نمایندگان فروش دور از Gartner Inc., فورت مایرز مبتنی بر کسب و کار شرکت مشاوره مدیریت.

“به همه گزینه ها کار من نیاز به این. اما اگر نه من باید به در نظر گرفتن گزینه در سمت دیگر پل” Rozum گفت.

او هشدار داد اعضای شورا که کیپ کرال شهرستان نیز از دست دادن اضافی منافع اقتصادی اگر آن گذشت بر کمک به شرکت خود را در شهر باقی بماند.

“چهار میلیون نفر در حقوق و دستمزد است که به این جامعه بودن مصرف در رستوران ها, خرید خانه, پرداخت اجاره” Rozum گفت. “هنگامی که ما ضربه که هدف 110 (کارکنان) تعداد بزرگ شود به 8 میلیون دلار است.”

شرکت خود را ارائه صراحت اشاره کرد که این شرکت با توجه به جنوبی کیپ سایت, اما همچنین می تواند تا پایان در مرکز شهر فورت مایرز که در آن او گفت که مقدار زیادی از فضای در دسترس است

Rozum افزود که شرکت “آماده برای حتی بیشتر رشد” که رانده خواهد شد در بخشی از شهر سهم.

شورای پارک بحث exasperates ویلیامز

در شهرستان های دیگر کسب و کار دوشنبه شب اعضای کیپ کرال شورای شهر گوش به اظهار نظر در مورد تصمیمات از کارکنان آن و tinkered با ویژگی های بیشتر تغییرات در طراحی کوچکترین آن برنامه ریزی شده جامعه محلی پارک.

این شورا در حال حاضر برگزار شد و دو جلسه در ماه مه و در ماه دسامبر در حال توسعه یک الگوی است که در آن قبل از تصمیم گیری های طراحی برای Tropicana پارک در شمال کیپ دور انداخته شدند و جدید تصمیم گیری نهایی ساخته شد.

یک سوم تا حدی نوشته شده تجدید نظر در این طرح برای شناگران طفلانه sunbathers, قایقران و kayakers به صورت مسالمت آمیز در شرکت وجود دارد بررسی شد دوباره بررسی و تغییر است.

در نهایت به وضوح برافروخته عضو شورای ریک ویلیامز گرفت.

“من نمی دانم اگر کسی متوجه شده اما من ارائه هیچ ورودی در این پارک تغییرات و ایده های — وجود دارد را یک دلیل اساسی من نه روت برنامه ریز و یا یک مهندس. خوشبختانه ما هفت تا اینجا که در منطقه” ویلیامز گفت: اشاره به همکاران خود در شورای افتا.

ویلیامز آن را به نام “جنون” است که اعضای شورا بودند نشان می دهد یک سری از تغییرات جزئی در طرح پارک به جای به سادگی اقدام با برنامه ای که قرار داده شده است همراه با کارکنان شهرستان در انطباق با قبلی سری از شورای دستورالعمل.

“چرا ما نمی توانیم این را به حرفه ای ؟ چرا ما در تلاش برای طرح این احمق چیزی است ؟ ویلیامز پرسید. “چرا ما فقط این را به حرفه ای ها … چرا ما در حال تلاش برای اختراع چرخ تا اینجا من فقط آن را درک نمی کنند.”

اصلی طراحی مجدد در نظر گرفته شده بود به مطمئن شوید که هر دو قایقرانی و قایقرانی گروه و ساکنان که می خواستم به خود را kayaks و rowboats به پارک می تواند acommodated در گرفتن قایق به آب از شمال پخش خواهیم داشت.

به جای سرعت بخشیدن به روند تغییرات منجر به بیشتر بحث و گفتگو از جمله تلاش برای تصمیم گیری در پرواز که در آن در بودجه شهرستان 500,000 دلار هزینه می تواند شارژ.

“بیا این معنی نیست که چگونه بسیاری از بار ما می رویم به رفتن در اطراف در یک دایره” ویلیامز گفت.

پس از بیش از یک ساعت بحث شورای نورد ساعت و به تایید قبلی طرح تنظیم صحنه برای مشاوران نهایی مجوز به صرف پول از یک پارک ساخت و ساز به طور کلی تعهد باند مورد تایید رای دهندگان در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de