dogs coronavirus
محققان پیشنهاد می کنند که سگ های ولگرد ممکن است منشاء زمان COVID-19 بیماری همه گیر. Pixabay

همیشه از شیوع SARS-CoV-2 ویروس دانشمندان شده اند و تلاش برای شناسایی گونه ها از مبدا به درک چگونه جدید کروناویروس اولین افتاده از آن حیوان میزبان به انسان و در حال حاضر محققان پیشنهاد می کنند که سگ های ولگرد ممکن است منشاء زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

COVID-19 شده است می تواند به انسان انتقال توسط سگ های ولگرد –به طور خاص سگ روده – که تا به حال خورده بت گوشت, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله زیست شناسی مولکولی و تکامل است.

این بیماری ممکن است به سرعت در حال تکامل در روده سگ که مصرف خفاش حمل جد coronavirus.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

“مشاهدات ما اجازه داده اند تشکیل یک فرضیه جدید برای مبدا و انتقال اولیه از SARS-CoV-2” گفت: مطالعه محقق Xuhua Xia از دانشگاه اتاوا در کانادا.

dogs coronavirus
COVID-19 شده است می تواند به انسان انتقال توسط سگ های ولگرد. Pixabay

“جد SARS-CoV-2 و نزدیکترین بستگان بت coronavirus آلوده روده از canids به احتمال زیاد منجر به تکامل سریع این ویروس در canids و آن پرش به انسان است. این نشان می دهد اهمیت نظارت بر سارس-مانند coronaviruses در وحشی سگ در مبارزه با SARS-CoV-2,” Xia شفافی.

Xia به مدت طولانی-مطالعه مولکولی امضا از ویروس ها در میزبان های مختلف.

هنگامی که ویروس ها حمله به یک میزبان ژنوم خود را اغلب زخم نبرد از مبارزه کردن و طفره رفتن از میزبان سیستم ایمنی بدن از طریق تغییرات و سازگاری های موجود در ژنوم خود را.

انسان و پستانداران یک کلید ضد ویروسی نگهبان پروتئین به نام ZAP که می تواند به توقف یک ویروس در آهنگ های خود را با جلوگیری از آن ضرب در میزبان و اهانت آمیز آن ژنوم.

ویروسی هدف این است که یک جفت شیمیایی حروف نام CpG dinucleotides در آن RNA ژنوم.

CpG dinucleotides عمل به عنوان یک تابلویی که سیستم ایمنی بدن یک فرد با استفاده از به دنبال از بین بردن ویروس. ZAP گشت ریه انسان و ساخته شده است در مقادیر زیاد در مغز استخوان و غدد لنفاوی که در آن سیستم ایمنی بدن اول اعداد اول خود را حمله.

dogs coronavirus
این بیماری ممکن است به سرعت در حال تکامل در روده سگ که مصرف خفاش حمل جد coronavirus. Pixabay

برای یافته های محققان تمام 1252 تمام طول betacoronavirus ژنوم سپرده به GenBank به تاریخ.

Xia یافت که SARS-CoV-2 و اکثر آن از نزدیک مرتبط شناخته شده نسبی بت coronavirus (BatCoV RaTG13) دارای کمترین میزان CpG در میان آن نزدیک coronavirus بستگان.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

Xia اعمال خود را CpG ابزار به مهلت شتر منشاء MERS در بر داشت و کسانی که ویروس ها آلوده شتر سیستم گوارشی هم پایین تر ژنومی CpG از کسانی که آلوده شتر سیستم تنفسی است.

زمانی که او مورد بررسی قرار داده در سگ, او در بر داشت که تنها ژنوم از سگ coronaviruses (CCoVs) که باعث شده بود به شدت مسری بیماری روده در سراسر جهان در سگ باید ژنومی CpG ارزش های شبیه به آن مشاهده شده در SARS-CoV-2 و eBatCoV RaTG13′.

همچنین به عنوان خوانده شده – که راه اندازی تعاملی تجربه در Facebook Messenger در COVID-19

این نشان می دهد که پستانداران سیستم گوارشی هستند به احتمال زیاد به یک هدف کلیدی آلوده coronaviruses.

“این است که مطابق با این تفسیر که کم CpG در SARS-CoV-2 به دست آورده بود توسط جد SARS-CoV-2 در حال تحول در پستانداران سیستم گوارش و تفسیر بیشتر تایید توسط گزارش های اخیر که نسبت بالایی از COVID-19 بیماران نیز دچار ناراحتی های گوارشی گفت:” شیا. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im