گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

دولت فدرال انتظار مشغول hurricane season برای حوضه اقیانوس اطلس با شش تا 10 طوفان تشکیل, پیش بینی روز پنجشنبه گفت.

اعلام می آید در برابر پس زمینه از کروناویروس که تقریبا قطعا تاثیر تخلیه و پناهگاه از نزدیک شدن طوفان.

به طور کلی ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) گفت: 13 تا 19 به نام طوفان را توسعه دهد. این تعداد شامل طوفان گرمسیری که شامل سرعت باد از 39 مایل در ساعت یا بالاتر. طوفان می شود یک طوفان وقتی که بادها در رسیدن به 74 مایل در ساعت.

از پیش بینی شش تا 10 طوفان سه تا شش می تواند عمده و بسته بندی سرعت باد از 111 مایل در ساعت یا بالاتر.

“NOAA و تحلیل از زمان و فصلی شرایط جوی نشان می دهد یک دستور برای فعال کومودو در این سال” گفت: Neil Jacobs اقدام NOAA مدیر.

پیش بینی شامل طوفان که چرخش در اقیانوس اطلس دریای کارائیب و خلیج مکزیک است.

جری بل منجر طوفان پیش بینی برای آب و هوا پیش بینی مرکز گفت: امکان دارد فصل می تواند “بسیار فعال است.”

“آنچه مهم است این است که ما در حال انتظار دیگری بالا-فصل عادی و در حال حاضر زمان برای آماده سازی” بل گفت.

اگر پیش بینی ها درست باشد, از آن خواهد شد یک رکورد پنجمین سال متوالی بالاتر از نرمال فعالیت است. که ضرب و شتم قبلی 4-سال رگه مجموعه بین سال های 1998 و 2001.

2020 طوفان های نجومی: چه چیزی در فروشگاه برای فصل طوفان 2020? پیش بینی انتظار می رود ‘بالاتر از حد متوسط’ طوفان فعالیت است.

رسما آغاز فصل ژوئن 1 و اجرا می شود از طریق Nov. 30. به طور متوسط فصل به طور معمول spawns شش طوفان و قله در اوت و سپتامبر.

طوفان گرمسیری آرتور لگد فصل کمی در اوایل این هفته آن را به عنوان قرق ساحل کارولینای شمالی همراه با بارش باران و وزش باد در روز دوشنبه. بعدی به نام طوفان خواهد بود برتا به دنبال کریستبل دالی ادوارد و Fay.

صحبت در مورد coronavirus کارلوس کاستیلو اقدام معاون مدیر برای انعطاف پذیری در FEMA گفت: “اجتماعی فاصله و دیگر CDC راهنمایی برای امن نگه داشتن شما از COVID-19 ممکن است تحت تاثیر این حوادث طرح شما در حال حاضر در محل از جمله آنچه که در خود بروید کیت مسیرهای تخلیه پناهگاه و بیشتر. با گردباد فصل در اوج خود فصل طوفان در اطراف گوشه و جاری شدن سیل و زلزله و آتش سوزی یک خطر در طول سال از آن زمان به تجدید نظر و تنظیم طرح اضطراری در حال حاضر.”

Colorado State پیش بینی: پیش بینی انتظار می رود ‘بالاتر از حد متوسط’ طوفان فعالیت است.

NOAA پیش بینی به شرح زیر چندین زودتر این بهار است که همچنین به نام برای فعال تر فصل طوفان.

ماه گذشته هواشناسان در دانشگاه ایالتی کلرادو پیش بینی 16 طوفان گرمسیری را تشکیل هشت آن را تبدیل به طوفان است. در 1980s دانشگاه ایالتی کلرادو هواشناس ویلیام خاکستری اولین دانشمند به فصلی طوفان پیش بینی.

هر دو کانال آب و هوا و AccuWeather همچنین پیش بینی شلوغ تر از معمول فصل طوفان.

در سال گذشته NOAA پیش بینی شده نه به 15 نام طوفان گرمسیری خواهد چرخش که چهار به هشت خواهد بود طوفان است. در همه 18 به نام طوفان تشکیل شده از جمله شش طوفان است. بدترین طوفان بود دوریان که پاره از طریق باهاما.

طوفان میان coronavirus: طوفان در یک بیماری همه گیر: ‘کاملا که ما سناریو کابوس’

پیش بینی نیز منتشر شده خود پیش بینی برای اقیانوس آرام شرقی حوضه که در آن 11 تا 18 به نام طوفان می رود. به طور متوسط شرقی اقیانوس آرام طوفان فصل تولید 15 به نام طوفان.

شرقی اقیانوس آرام طوفان و طوفان در درجه اول اقامت در خارج به دریا و به ندرت تحت تاثیر قرار سرزمین اصلی ایالات متحده اگر چه برخی از طوفان سواحل غرب مکزیک است. باقی مانده رطوبت از طوفان می کمپرسی سنگین باران در جنوب غربی ایالات متحده منجر به جاری شدن سیل.

کمک: Kimberly میلر پالم بیچ پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de