کسب و کار و پیدا کردن راه های زنده ماندن در طول Covid

تیاو سه ماه مستند در حال حاضر ایجاد یک سوراخ عمیق در اقتصاد ما با هر بخش و منحصر به فرد بودن آمار. حتی اگر هند وارد فاز باز 2.0 اجازه می دهد بیشتر ایجاد کسب و کار برای از سرگیری عملیات, حداقل, نقد جریان محدود در حد هزینه و عدم اعتماد در مصرف کنندگان برخی از دلایلی که ممکن است کسب و کار بیش از حد انتظار زمان به عقب بر گردیم در مسیر.

دنبال کنید با ما در توییتر برای اخبار بیشتر در به روز رسانی از ما!!

پیدا کردن راه بقا و به دنبال فرصت برای کانال درآمد کسب و کارهای مختلف را آغاز کرده اند جسارت به دیگر خدمات در نظر گرفته است که ضروری ‘ در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

صنعت هتل ضربه سخت ترین پس از سفر. پیش آگهی برای احیای آن نیست و نگاه امیدوار کننده به عنوان هیچ کس نمی داند زمانی که محدودیت در سفر برداشته خواهد شد و آنها شروع به گرفتن رزرو از طریق آن درآمد شروع به در آمدن.

Finding ways of survival in Business
سفر خبرخوان MakeMyTrip به تازگی شروع به پریدن کرد به طور کامل دامنه های مختلف از تحویل مواد غذایی به دنبال تقاضای بالا از این سرویس در طول مستند. Pixabay

به بادبان را از طریق این زمان دشوار است بسیاری از هتل های لوکس شروع به ارائه خدمات بودند که قبلا ذکر شده در پرتفوی خود را. جدا از تحویل خوراک شناس مواد غذایی در آستان پنج ستاره خواص باید شروع به ارائه خدمات خشکشویی و فروش آنلاین از خانه خود را ذخیره کنید.

Roseate هتل ها و استراحتگاه برای استفاده از ظرفیت خود را به کمال اتحاد دوباره شروع رخت شویی در باز کردن 1.0 برای ارائه به مشتریان خود در 24 ساعت سرویس رختشویی.

“ما به تازگی راه اندازی مجدد خدمات خشکشویی جایی که بهترین دولت از-هنر لوازم خانگی و تمیز کردن محصولات استفاده می شود برای هر شستشو از مدل. فعلا Launderrete ارائه شده است در عرض 15 متر شعاع Aerocity. نیز وجود دارد که ویژه مشتریان ارائه می دهد می توانید فایده در رختشویی فله و عضویت” گفت: Ankur Bhatia, مدیر اجرایی پرنده که صاحب Roseate هتل ها و استراحتگاه.

Finding ways of survival in Business
صنعت هتل ضربه سخت ترین پس از سفر. پیش آگهی برای احیای آن نیست و نگاه امیدوار کننده به عنوان هیچ کس نمی داند زمانی که محدودیت در سفر برداشته خواهد شد و آنها شروع به گرفتن رزرو از طریق آن درآمد شروع به در آمدن. Pixabay

Amatra هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را نیز آغاز شده خدمت به “جبران” برای ضرر و زیان در طول مستند. “بخش مهمان نوازی است که به آرامی برگشت در آن پا در هند و ما انتظار داریم این بخش شروع به بهبود اوت به بعد هنگامی که محدودیت های مربوط به اقامت حداقل و نیاز Covid-19 منفی گواهینامه برداشته می شود. به ایجاد جریانهای درآمد نسل ما نیز به دنبال به شروع ارائه خدمات خشکشویی به مناطق همسایه در خواص ما در Rishishek و هریدور” گفت: Gaurav Taneja آن شرکت مدیر کل Amatra هتل ها و استراحتگاه.

Roseate هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را نیز راه اندازی ‘Upstage جمع آوری’ – آن آنلاین است گسترش در خانه ذخیره Upstage در Roseate خانه. آن را ویژگی های وطنی و همچنین مارک های بین المللی است که ارائه یک مجموعه خوب از زندگی لوکس, پوشاک, پارچه, خانه, جواهرات, محصولات مراقبت از پوست و لوازم جانبی. “ابتکار است به نگه دارید تا با حاکم زمان و نیاز به یک پلت فرم آنلاین برای مشتریان به خرید مورد علاقه خود را زندگی مارک با یک ضربه تند وشدید زدن بر روی صفحه نمایش خود گفت:” Bhatia.

همچنین بخوانید: پیری توده عضلانی و سلامتی شما

سفر خبرخوان MakeMyTrip به تازگی شروع به پریدن کرد به طور کامل دامنه های مختلف از تحویل مواد غذایی به دنبال تقاضای بالا از این سرویس در طول مستند.

“به تصویب زندگی تغییر اقدامات برای تنظیم به سفارش مشتریان به دنبال گزینه های است که می تواند کمک به آنها را با آشنا تجارب در امن و بهداشتی محیط زیست است. جدید ما لذیذ آنلاین تحویل طرح یک گام به سوی حصول اطمینان از این که مواد غذایی-عاشقان ادامه برای لذت بردن از خود را در شهر خوب-تجربه ناهار خوری با آوردن غذا خوردن خود را-از ماجراهای به خانه های خود” دیپاک طولی مدیر ارشد کسب و کار افسر در حال ظهور کسب و کار در MakeMyTrip گفته است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de