پلیکان قهوه ای شایع تر در امتداد ساحل از طول 2018 red tide شیوع

پلیکان قهوه ای هستند و هواپیمای بی موتوری پرواز در امتداد ساحل در droves دوباره این تابستان دو سال پس از ویرانگر جزر و مد قرمز و کشته شدن تعداد بی حد و حصر شیرجه-بمب گذاری پرندگان.

این کشور رایج ترین دریا پرنده و کوچکترین هفت گونه پرنده در بر داشت در سراسر جهان پلیکان قهوه ای شد و ضربه سخت به خصوص تند و زننده جزر و مد قرمز در سال 2018 زمانی که میلیون ها پوند از دریای زندگی در مخلوط با زباله و سوخته در شهرستان incinerator.

حیات وحش و تلفات سنگین در سراسر جنوب غربی فلوریدا, اما به خصوص ماهی-غذا خوردن پرندگان مانند پلیکان قهوه ای.

اما مردم محلی به نظر می رسد و در بهبود آنها تا به حال موفق تودرتو فصل در بخش هایی از جنوب غربی فلوریدا در سال 2019 با توجه به گزارش های اخیر.

و آنها در حال نشان دادن تا در کمتر از اعداد در محلی حیوانی بیمارستان حداقل برای جزر و مد قرمز و بیماری.

آدری آلبرشت در روز جمعه دیدم خاص پلیکان قهوه ای در نزدیکی کاسا Ybel ساحل رفت و آمد مکرر. پرنده تبدیل به یک نماد برای محیط زیست بازیابی پس از سال 2010 نشت نفت BP در سواحل لوئیزیانا.

“اولین بار که من پیدا کردم آن را دو سال پیش و آن را بررسي و آن را یکی از پرندگان است که بازسازی شد از نشت نفت BP,” آلبرشت گفت. “من آن را دیدم دوباره این زمستان. من به آن را ببینید اما من همیشه به دنبال آن است.”

بیشتر: “آنها در حال مبارزه”: تمساح پوند جلوی درب فورت مایرز خانه

آلبرشت نمی مانیتور محلی تودرتو اما گفت: پرندگان به نظر می رسد بازگشت از 2018 نابودی.

“ما تا به حال بیشتر روزها وقتی می بینم تغذیه frenzies رفتن با یک زن و شوهر از صد نزدیک به ساحل تغذیه در مدارس از ماهی,” او گفت:. “بنابراین من دیده ام که در این سال نسبت به دو سال گذشته است.”

هنوز پلیکان قهوه ای صورت مداوم تهدیدات است. یکی از کسانی است که گرفتار شدن در دور انداخته دنده ماهیگیری.

“ما هنوز هم از دیدن بسیاری از پلیکان اما ما دیدن آنها به دلایل دیگر” گفت: فیبروم رحم سر از بیمارستان حیوانات در مرکز توانبخشی حیات وحش و یا کلاغ در Sanibel. “ما دیده ایم بیش از 100 پس از آغاز سال, اما آنها بوده است و عمدتا قلاب-و-خط موارد است.”

بیشتر: چگونه می خواهد خلیج فارس را منطقه مرده این تابستان ؟ دانشمندان بحران داده ها را پیش بینی

بارون گفت: این پرندگان دریایی و دیگران مانند cormorants به بیمارستان می آیند بیمار با جزر و مد قرمز و علائم در هر سال.

“هر سال ما می بینیم برخی از پلیکان برای red tide اما ما را دیده اند بسیاری از بد قرمز فروکش جزر و مد” او گفت:. “ما تا به حال برخی در ماه های نوامبر و دسامبر (از 2019) و احتمالا انجام شده در ماه مارس یا آوریل است. ما تو را دیدم آنها را در اینجا و آنجا و توسط و بزرگ آنها را به خوبی انجام داد.”

ارگانیسم (Karenia brevis) است که باعث جزر و مد قرمز در اینجا به طور طبیعی رخ می دهد اما فکر است توسط بسیاری از آب با کیفیت دانشمندان تغذیه مواد مغذی اضافی و آلودگی هنگامی که شکوفه های نزدیک به ساحل.

جزر و مد قرمز و شیوع بیماری اغلب رخ می دهد; و اگر چه آنها مستند شده ام در اینجا برای قرن ها در دانشگاه میامی دانشمندان می گویند آنها بیشتر مکرر و طولانی مدت و شدید تر از آنها 50 سال پیش است.

بیشتر: مطالعه چشم جزر و مد قرمز و اثرات بر روی انسان

آنچه که به عنوان 2018 شیوع به طول انجامید حدود 16 ماه از پاییز سال 2017 از طریق بهار 2019 با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره ثبت.

اما تابستان 2018 شد به مراتب بدتر به عنوان دلفین ها, لاک پشت های دریایی و حتی یک کوسه نهنگ شسته مرده در سواحل محلی.

در این مرحله مدارک که مرغ سقا اعداد بالاتر از اینجا در سال 2018 است حدیثی در بیشتر قسمت ها.

اما آشکار است که در سال 2020 است که تا کنون بهتر از سال است.

“اگر شما توسط آشیانه تعداد جمعیت به نظر می رسد افزایش در این یک مستعمره (که دولت مانیتور در ذغال سنگ شهرستان) گفت:” ریکاردو Zambruno با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون. “اما شما نمی توانید فرض به عنوان کل کشور و یا منطقه ای مبتنی بر جمعيت در یک سایت.”

اتصال به این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im