برادوی نخل لغو 'صدای موسیقی' در فورت مایرز بیش از coronavirus نگرانی

چارلز Runnells فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:49 PM EDT Jul 7, 2020برادوی نخل را لغو کرده است آن آینده تو

توسط ABDOOSNEWS در 18 تیر 1399

برادوی نخل را لغو کرده است آن آینده تولید "صدای موسیقی" فقط دو هفته پس از به تعویق انداختن نشان می دهد بیش از coronavirus نگرانی.

موسیقی بود برای باز کردن در روز پنج شنبه در فورت مایرز تئاتر شام.

"این است که با تاسف که برادوی پالم اعلام کرد که آنها را ساخته اند دشوار است تصمیم به انصراف از اجرا خود را از صدای موسیقی" برادوی پالم گفت: در انتشار اخبار سه شنبه. "تئاتر خوش بین باقی مانده که در جنوب غربی فلوریدا خواهد شاهد یک کاهش در موارد COVID-19 اما با این تعداد همچنان رو به افزایش آنها بر این باورند این کاملا ضروری است که برای محافظت از خود را مهمان اعضای هیات نوازندگان و کل جامعه است."

دارندگان بلیط تماس گرفته خواهد شد انتشار گفت.

بیشتر لغو: چه رویدادی باید لغو شود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 در فورت مایرز شهر ناپل در جنوب غربی فلوریدا?

"صدای موسیقی" نهایی شد نشان می دهد در تئاتر 2019-20 فصل است. برادوی نخل قصد دارد دوباره باز با آن 28th فصل on Aug. 20.

برادوی نخل بسته شده بود در ماه مارس و بازگشایی در ماه ژوئن با کمدی "عشق و IRS." بزرگ خود را در تابستان نشان می دهد "صدای موسیقی" باعث باز ژوئن 25 قبل از اینکه به تعویق افتاد.

تئاتر شده بود عامل در 25% ظرفیت با "عشق و IRS" اما برنامه ریزی برای باز کردن در 50% برای "صدای موسیقی است." بود که قبل از coronavirus موارد شروع به بالا رفتن سرسام آور دوباره در جنوب غربی فلوریدا.

"من همچنان به طور محتاطانه خوشبین" مالک خواهد Prather گفت: News-Press ماه گذشته. "من معتقدم مردم به دنبال چیزهایی به انجام است."

شام تئاتر ساخته شده بود بسیاری از تغییرات برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان از جمله:

  • بیشتر وعده های غذایی بوفه. آنها جایگزین خدمت وعده های غذایی.
  • میز و صندلی بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.
  • همه کارکنان نیاز به پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ. خود را در دماهای گرفته شد هر زمان که آنها وارد ساختمان شد.
  • مشتریان را تشویق به پوشیدن ماسک صورت بیش از حد, اما لازم نیست.
  • و ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر ساختمان

"این مهم است که مردم احساس امنیت" Prather گفت: News-Press ماه گذشته. "بنابراین ما در حال گمراهان در کنار احتیاط آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

برادوی پالم بوده است و تنها در صحنه تئاتر به بازگشایی در جنوب غربی فلوریدا پس از همه گیر آغاز شده و Prather می گوید: او احتمالا یکی از اولین در کشور بیش از حد.

یک دلیل بزرگ برای که: رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی در فلوریدا قبل از تئاتر و برادوی نخل تحت یک مجوز رستوران. این تنها تئاتر شام در جنوب غربی فلوریدا.

برای اطلاعات بیشتر BroadwayPalm.com.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب