به Brownsville, Texas حادثه 1906: درست و داستان غم انگیز از یک گردان غیر قانونی ننگ و نهایی رستگاری
توسط سرهنگ (Ret) ویلیام بیکر
ص 481.
$30
قرمز موتور را فشار دهید

این یکی از معروف ترین (و بدنام) حوادث در نژادی و تاریخ نظامی تگزاس است. حدود نیمه شب در 13 اوت سال 1906 نمرات اثر شلیک گلوله رنگ را در یک خیابان در Brownsville, Texas, آمدن از یک ناشناس گروهی از مردان که اخراج یکسره به کسب و کار و خانه است. و هنگامی که سر و صدا متوقف شد و فقط ده دقیقه بعد با حدود 300-500 مهمات صرف یک متصدی بار مرده دراز و یک افسر پلیس به شدت زخمی شدند که او تا به حال به بازوی خود را قطع.

Book Details Long Delayed Justice for Soldiers of the "Brownsville Incident"

قرمز موتور مطبوعات جلد کتاب

شهروندان از براونزویل و قربانیان خود را سفید و سوء ظن بلافاصله پس از سیاه و سربازان ارتش ایالات متحده برای اولین بار گردان 25th پیاده نظام مستقر در نزدیکی فورت قهوه ای است.

تصمیم به کشتی Negro سربازان وجود ندارد یکی از محبوب در میان بسیاری از مردم محلی و مقامات منتخب غرق در نژاد پرستی از زمان و تنش در حال حاضر محکم بسته شده است. این مهم نیست که یک تعداد از سربازان خدمت کرده در کوبا با تئودور روزولت در حال حاضر رئيس جمهور از ایالات متحده است.

براونزویل شهردار متهم حدود 20 سربازان از ارتکاب داد و بیداد, بعد از شاهدان عینی متعددی اصرار داشت آنها را “سربازان سیاه” کشیدن باعث به زمزمه ها و شایعات شایع زد.

که گیج کننده به سفید خود را فرمانده که گفت همه مردان خود بودند اختصاص تمام شب و هیچ یک از گردان تفنگ بود از کار اخراج شده – حتی اگر برخی از اهالی شهر به حال اتمام حجت صرف تفنگ کارتریج پوسته نظامی و کلاه به عنوان شواهد از سربازان گناه. دوازده نفر از آنان سرباز بودند و سپس دستگیر شد.

با وجود شدید بازجویی از محلی lawmen و تگزاس رنجرز سربازان همه استادانی بی گناهی خود را. هنوز هم آنها و خانواده های آنها شد و به زودی روانه بازار خارج از شهر. زمانی که هیچ اعتراف بيرون آمد از هر کسی (چه مخالفان خود به نام “توطئه سکوت”) و رکوع به فشار سیاسی, رئیس جمهور روزولت dishonorably مرخص همه 167 سربازان بدون دادرسی یا محاکمه.

این به معنای مشاغل نظامی خود بودند و آنها و خانواده خود را هرگز دریافت مزایای. وجود دارد برخی از سوالات و شهادت در سال آینده, اما این تصمیم لغو نشده است. معاصر مورخان و روزولت دانشمندان مانند Doris Kearns Goodwin و ادموند سفید آن را به نام خودنمایی لکه بر میراث او.

سرهنگ سرهنگ ویلیام بیکر مشغول به کار بود در پنتاگون در سال 1972 زمانی که او خواسته شده بود را دوباره مورد بررسی و او شروع poring از طریق دادگاه رونوشت های شاهدان عینی معاصر, اخبار بریده نظامی و سوابق هر دو رسمی و خاموش کردن کتاب. او همچنین در بیش از بررسی شهادت و انجام آزمایشات و حتی سعی کردم برخی از تفریح.

"I'm going to use this flag to put on my coffin." Dorsie Willis said on February 2, 1973.

“من قصد دارم به استفاده از این پرچم برای قرار دادن بر روی تابوت.” Dorsie ویلیس گفت: در فوریه 2, 1973.

عکس رسمی توسط ارتش ایالات متحده سیگنال سپاه

او همچنین کشف کرد که مردم محلی بازرگانان افسران نظامی سیاستمداران و lawmen گاهی اوقات متضاد در دستور کار این موضوع را در اوایل قرن.

و هنگامی که او شروع به تبدیل بیش از این مقدار عظیم از کاغذ سنگ به عنوان او شده است می خواهم به کارگردانی او می نویسد که در 1970s رهبری نظامی دقیقا نمی خواهید برای دیدن او موفق به پاکسازی نام براونزویل سربازان و یا تردید در تصمیم گیری های از ارتش ایالات متحده و یا رئیس جمهور روزولت. بدون در نظر گرفتن زمان است که تا به حال تصویب و یا آنچه که شواهد او می تواند به نوبه خود برای سربازان بی گناهی.

پس از او جامع به آن نگاه کنید و گزارش نهایی خود را ارائه شد وزیر از ارتش معکوس واخراج از همه مردان به “محترم” و ریچارد نیکسون رئیس جمهور امضا اعلام. سرهنگ سرهنگ بیکر درگذشت در سال 2018 در سن 86 و پس از مرگ-انتشار روایت اوج کار زندگی خود را.

کتاب تقسیم شده است در بخش: حوادث قبل و بعد از حادثه را به صورت فله و سپس بیکر اصلی بررسی و در نهایت پس از آن میراث. که شامل محل و زمان آخرین باقی مانده براونزویل سرباز سپس زنده Dorsie Willis, چه کسی به سرهنگ سرهنگ بیکر را به دیدار و سپس در مبارزه برای تضمین مالی برای جبران.

این کتاب آسان روایت سبک اما با یک ضعف است. در بخش اول بیکر بازسازی قابل ملاحظه مقدار زیادی از گفت و گو در نقل قول مستقیم در میان مردم است. حتی اگر برخی از آنها بر اساس رونوشت مقدار از نقل کلمات نمی تواند کاملا معتبر و یا حتی شناخته شده است. و بسیاری از آن نوشته شده است در یک تئاتر بیش از حد سبک حتی اگر آن را در خدمت روایت است.

آن به پایان می رسد البته با یک سوال مربوط. از آنجا که سربازان ثابت شد بی گناه…بودند که تفنگ انفجار اظهارات آن شب…و چرا آنها انجام آنچه آنها انجام داد ؟ سرهنگ سرهنگ بیکر است که قادر به ارائه یک پاسخ قطعی و که حقیقت ممکن است هرگز به نور آمده است. اما در این کتاب او به برخی از اضافی دیرهنگام عدالت به 167 مردان که انتخاب را برای خدمت به کشور خود را حتی اگر آنها نمی را انتخاب کنید رنگ پوست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو