بونیتا اسپرینگز برای برگزاری رانندگی در چهارم جولای آتش بازی نشان می دهد

بونیتا اسپرینگز در حال حرکت رو به جلو با آن Fourth of July fireworks و لیزر نشان می دهد در این سال است.

Coronavirus نگرانی رهبری از دیگر شهرستانها به لغو یا به تعویق انداختن حوادث مشابه در سراسر جنوب غربی فلوریدا بونیتا اسپرینگز آمریکا را در بر داشت یک راه برای انجام با برنامه های خود را در حالی که چسبیده به توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بونیتا اسپرینگز مقامات خلاق کردم و اجازه دهید تا 700 اتومبیل بر روی ناپل-فورت مایرز مسابقه تازی و پوکر پارکینگ در 10601 بنیتا جاده ساحلی.

بیشتر: ناپل لغو چهارم جولای رژه و آتش بازی در میان همه گیر

تماشاگران در وسایل نقلیه خواهد شد که از هم جدا شده خالی فضاهای پارکینگ خواهد بود درمان به 30 دقیقه نشان می دهد. میامی-بر اساس LaserNet نظارت رویداد.

تازی آهنگ یک گستره بزرگ گفت:” تام هارمن رئیس جمهور LaserNet. “این یک راه بسیار خوبی را به نمایش نشان می دهد.”

پارکینگ دروازه باز در 8 بعد از ظهر با نشان دادن شروع و بعد از یک ساعت. یک موزیک پخش خواهد شد بیش از یک ایستگاه رادیو FM به همراه آتش بازی و لیزر نشان می دهد, Harman گفت.

مقامات شهرستان در حال درخواست از مردم برای تماشای این نمایش از پارکینگ و یا از طریق livestream در وب سایت خود را: cityofbonitasprings.org.

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان رمپ تا ایممکلی COVID-19 آزمون

بونیتا اسپرینگز کار کرده با LaserNet برای 15 سال را نشان می دهد معمولا در کنار رودخانه پارک در مرکز شهر منطقه هارمن گفت. یک خودرو تنها رویداد خواهد بود که برای اولین بار کسب و کار.

“من از تلاش برای باز کردن و انجام کاری برای همه این افراد” او گفت:. “آن زمان که مردم می خواهید برای دریافت کردن اما هنوز هم امن است و هم خوب است.”

اگر شما بروید

Fourth of July fireworks show

زمان: 8 بعد از ظهر دروازه باز; 9 بعد از ظهر نشان می دهد آغاز می شود

که در آن: ناپل فورت مایرز مسابقه تازی و پوکر; 10601 بنیتا, ساحل, جاده, بونیتا اسپرینگز

تماشای آنلاین: cityofbonitasprings.org

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de