بالیوود و خطرناک آن خائنانی

توسط Salil Gewali

Mهر بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که بالیوود مترادف است با زن. در اینجا هنر و مهارت از استعداد هستند و بی رحمانه را تضعیف کرد. وزن “قوم و خویش” است که بسیار سنگین بسیاری به راحتی خرد شده و به قطعات. اخیر غم انگیز خودکشی حادثه امیدوار کننده ستاره Sushant Singh Rajput نشان دهنده این است که. مرگ غم انگیز او را فرستاده است شوک در سراسر کشور با داشتن فوق العاده فن زیر است. آن است که بسیار قابل فهم است که فروتن و مهربان بازیگر رنج می برد فوق العاده ای تحقیر از بالا honchos از صنعت فیلم. یکی از طرفداران Sushant از دهلی نو انگلیسی دوبله: به عنوان Sushant Rajput, بسیاری از استعدادهای دیگر در نتیجه سقوط قربانی به پیش گیری از خاص گانگستر در صنعت فیلم. آنها با استفاده از همه راه های ممکن برای تعدیل روح تازه کسانی.” البته کسانی که حیله گری چند قلدر بدون یک بیت از رحمت “خرابکاری” حتی با ولتاژ بالا پروژه های تبدیل رویای بزرگ جدید علاقه مندان به یک کابوس! حتی پسر سوپراستار آمیتا باچان در امان نمی شد. از اوایل روز او با تجربه به یک نوع مشابه از بدبختی و هنوز در حال مبارزه.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

The death of Actor Sushant Singh Rajput in Bollywood
بازیگر Kangana Ranaut سرزنش ریشه دار زن در بالیوود برای مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput. Wikimedia Commons

بله, Sushant Singh خودکشی است که متعاقب نتیجه افسردگی شدید به دلیل بدرفتاری از آن نگران است کاملا تحریک برخی از ستاره ها به صحبت کردن در فروم. شاید آنها آن را یک فرصت. بهترین زمان برای تماس بیل با بیل کندن! از اینجا عمومی رو به می دانم که بسیاری از آستین راز نگه داشته است. جانباز بازیگر, Raveena Tandon, که جوایز بسیاری در زمینه کمربند رعد و او احساس تلخ – “هنگامی که شما صحبت می کنند حقیقت شما مارک دروغگو و دیوانه و روانی. ‘Chamcha’ سایتشان نوشتن صفحات و صفحات از بین بردن همه کار سخت که شما ممکن است انجام داده اند. بیشتر به “آنها” سعی در دفن من سخت تر از من می جنگیدند.” آیا این یک تصویر روشن از چگونگی کوردلی را تحت الشعاع B-شهر ؟ آن را نسبتا واضح است که در حال حاضر این احساس آرمان و جاه طلبی از Sushant Singh شد قابل ملاحظه ای را درهم شکست.

در اینجا دوباره است مقید کردن خشم از یک کارگردان و فیلمنامهنویس – Abhinav Kashyap که نشان داد اضافی جسارت به نوشتن اخیر خود در Facebook post – “مرگ Sushant Singh Rajput به ارمغان می آورد تحت اسکنر نقش YRF مدیریت استعداد سازمان. آنها خود را خراب کردن زندگی حرفه ای و زندگی است. داشتن رنج می برد شخصا برای یک دهه من با اطمینان می توان گفت هر استعداد مدیر و همه استعداد مدیریت سازمان های بالیوود در حال بالقوه تله مرگ برای هنرمندان”.

به طور مشابه یک حس عمیق از نفرت نیز پخش شده اند توسط Kangana Ranaut که سرزنش ريشه اروپا در این صنعت است. او می گوید: با اعتقاد راسخ – “Sushant نمی خودکشی; این یک قتل است. او تا به حال هیچ پدرخوانده; از این رو او هرگز اذعان کرد صنعت فیلم.” در حال حاضر بسیاری زیادی در حال بیرون آمدن از پیله به اطلاع رسانی است که glamourous ستاره unglamorous در قلب!

جای تعجب نیست که بسیاری از جزوات را به قربانی نفس خود را برای بالا رفتن از نردبان موفقیت در بالیوود در حالی که “سقوط” است که در هر زمان ممکن است. که تمام کسانی که نام های بزرگ شده اند که domineeringly بازی, کثیف, بازی برای چندین دهه در این صنعت است که بسیار سخت به حدس می زنم دیگه! اما چه نفرت انگیز است که کسانی که “خائنانی” باید سنگ سخت پشتیبانی نیروهای خاصی هستند که به ظاهر “شکست ناپذیر”. بسیار ناراحت و یکی بیهار مبتنی بر حمایت Sudhir کومار Ojha است ثبت یک شکایت در دادگاه در بیهار به مظفرپور در برابر Karan Johar, Sanjay Leela Bhansali, Salman Khan, Ekta کاپور و چهار نفر دیگر از بالیوود در ارتباط با Sushant مرگ است.

The death of Actor Sushant Singh Rajput
بیهار مبتنی بر حمایت Sudhir کومار Ojha است ثبت یک شکایت در دادگاه در بیهار به مظفرپور در برابر Karan Johar و چند بیشتر از این صنعت است. Wikimedia Commons

اتفاقا کسانی که در بالیوود خود صالح مردمی هرگز دریغ به تولید فیلم ها و وب سایت-سری که درد نکنه اخلاق و فرهنگ کشور خود را. بالیوود به مدت طولانی به دست آورده شهرت بد برای تان شدیدا کردن فیلم که تصویر کشیدن ارزش های مذهبی از “خاص جوامع” در نور بد. کسانی که فیلمسازان نادر میل شدید برای گرفتن لذت در تحقیر و تحقیر کسانی که جوامع با خاص دین است. در زمان حتی ضد ملت از فعالیت های خرابکارانه نیروهای خود در این کشور به عمد تحسین توسط کسانی که گستاخ cabals. فقط به یاد بیاورید که در حال بازدید JNU, یا, که تا به حال نگه داشته و در تماس با “Tukre-Tukre باندهای” بیشتر خود را نابکار برنامه!

نه تنها که آنها تحریک خشونت آمیز نیروهای رفتار ارتش هند به صدمه زدن به یکپارچگی ملت است. تحت پوشش “آزادی بیان”کسانی که فیلم دزد را باید صحبت را “غیر قابل بیان” و نشان داده شده است “unshowable” ما از طریق صفحه اصلی صفحه نمایش تلویزیون. آنها را وارد “ویژه ستاره” است که تنها به آلوده خلوص هندی خانوار. یکی از نگران سالمندان محقق Dr. Vinod Rathore با ابراز تاسف از بمبئی

“لطفا خود را با راس ذهن ما چگونه کودکان می تواند امن در هنگام مبتذل و مستهجن بالیوود نشان می دهد که رونق در طراحی اتاق. آن است که بالیوود است که برای اولین بار تدریس ما مناقصه ذهن در مورد قاعدگی و همه زمخت فحاشی.” رک و پوست کنده صحبت کردن این فیلمسازان را ظاهرا از دست رفته انسانی خود حساسیت و حساسیت به افتراق بین آنچه درست است و چه چیزی اشتباه است برای مخاطبان است. تمام ارزش های خانواده شده اند گستاخی زیر پا گذاشته و بر ما باقی می ماند گنگ مانند ورود به سیستم.

The death of Actor Sushant Singh Rajput in Bollywood
استعداد باور نکردنی با یک قلب سخاوتمندانه – Sushant Singh نمی تواند زنده ماندن ناپاک نقش صنعت. پینترست

یکی از آن دانش آموز, Rohit Sharma از دانشگاه دوست داشتنی از Jalandhar سخنان — “بالیوود است که دیگر جایی برای بیان مناسب و معقول استعداد مناسب و معقول مردم است. تثبیت خویش و قوم پرستی به سلاح سرد و هرزگی را به طور کامل برگزار شد در مرکز صحنه.” یکی احساس می کند خانم شارما کاملا درست است. زیبایی شناسی محیط زیست را به شدت آلوده در این صنعت است.

همچنین بخوانید: یک قلبی که پیام همه Sushant طرفداران مایل به انتقال

بنابراین آن است که همیشه “بهتر” برای جدید جزوات و نمی شود بیش از حد جذب, خارجی, glitz و زرق و برق از هند fragman me. استعدادهای خود را نه در همه تحت تاثیر قرار دادن کسانی که مافیا و scumbags حاکم جای شب بسر بردن. بنابراین عاقلانه است که به فکر می کنم هزار بار قبل از اینکه شما برنامه را به شیرجه رفتن به این تیره “زرق و برق برکه”. ماهی نمی خواهد به شما اجازه شنا به آرامی. حرکت خود را خواهد بود خفه اینجا. Phew بیشتر شما برو عمیق تر و بیشتر از آن بدبو نبود! حتی استعداد باور نکردنی با یک قلب سخاوتمندانه – Sushant Singh نمی تواند زنده ماندن!

سلام بچه ها چقدر باید به ما اجازه دهید کسانی که فیلم قلدر قتل استعداد باور نکردنی از ستاره ها و دریافت میشه ؟ لطفا همین حالا کف زدن برای آنها!!

هند بر اساس نویسنده و پژوهشگر Salil Gewali بهترین و شناخته شده برای پژوهش خود را بر اساس کار تحت عنوان ” ذهن های بزرگ در هند است که به دست آورده در سراسر جهان قدردانی. ترجمه شده به دوازده زبان کتاب خود شده است مقدمه با یک دنیا تحسین ناسا دانشمند ارشد – دکتر Kamlesh Lulla, هوستون, ایالات متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im