نوع خون ممکن است تاثیر COVID-19 شدت: تجزیه و تحلیل

یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی COVID-19 بیماران نشان می دهد که نوع خون ممکن است تحت تاثیر قرار که آیا کسی به توسعه بیماری شدید.

دانشمندان که در مقایسه با ژن از هزاران نفر از بیماران در اروپا در بر داشت که کسانی که تا به حال نوع خون با احتمال بیشتری به بیماری شدید در حالی که کسانی که با نوع O کمتر به احتمال زیاد.

روز چهارشنبه گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان اثبات نمی کند یک نوع خون, اتصال, اما آن را تایید قبلی گزارش از چین از جمله یک لینک.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“بسیاری از ما با تخفیف آن را به دلیل آن بسیار خام مطالعه” دکتر Parameswar هاری یک متخصص خون در کالج پزشکی ویسکانسین گفت: این گزارش از چین است. با این کار جدید “در حال حاضر من آن را باور,” او گفت:. “این می تواند بسیار مهم است.”

Study Ties Blood Type to COVID-19 Risk
نوع خون با احتمال بیشتری به بیماری شدید در حالی که کسانی که با نوع O کمتر به احتمال زیاد. Pixabay

دیگر دانشمندان خواست احتیاط.

شواهد از نقش نوع خون است “آزمایشی … این کافی نیست که یک سیگنال برای مطمئن شود,” دکتر گفت: Eric Topol رئیس موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه در سن دیگو.

این مطالعه شامل دانشمندان در ایتالیا, اسپانیا, دانمارک, آلمان و کشورهای دیگر در مقایسه با حدود 2000 نفر از بیماران مبتلا به COVID-19 به چندین هزار نفر دیگر که سالم بودند و یا کسانی که تا به حال تنها خفیف یا بدون علائم است. محققان گره خورده تغییرات در شش ژن به احتمال بیماری شدید از جمله برخی که می تواند یک نقش در چگونه مردم آسیب پذیر به ویروس. آنها همچنین گره خورده است گروه های خونی را به خطر ممکن است.

اکثر مطالعات ژنتیکی مانند این بسیار بزرگتر هستند بنابراین این امر مهم به دیدن اگر دیگر دانشمندان می توانند در گروه های دیگر از بیماران به دیدن اگر آنها پیدا کردن همان لینک Topol گفت.

بسیاری از محققان بوده است شکار برای سرنخ که چرا برخی از افراد آلوده به ویروس coronavirus بسیار بیمار و دیگران کمتر. مسن تر بودن یا مرد به نظر می رسد برای افزایش خطر و دانشمندان به دنبال داشته شده در ژن های دیگری ممکن است “میزبان عامل” که بر شدت بیماری.

چهار بخش اصلی وجود دارد گروه خونی — A, B, AB و O — و “آن را تعیین پروتئین در سطح سلول های قرمز خون شما” گفت: دکتر مریم هوروویتس علمی ارشد در مرکز بین المللی خون و پیوند مغز تحقیقات.

مردم با نوع O بهتر قادر به تشخیص پروتئین های خاصی به عنوان خارجی و این که ممکن است گسترش به پروتئینهای ویروس سطوح هری توضیح داد.

Study Ties Blood Type to COVID-19 Risk
مردم با نوع O بهتر قادر به تشخیص پروتئین های خاصی به عنوان خارجی است. Pixabay

همچنین بخوانید: گردیده Grand-به دنبال صفحه قبل برای مراسم عروسی در میان همه گیر

در طول شیوع سارس بود که ناشی از ژنتیک پسر عموی coronavirus باعث فعلی همه گیر “این اشاره کرد که مردم با O نوع خون کمتر احتمال دارد به بیماری شدید” او گفت:.

نوع خون نیز بوده است استعداد ابتلا به برخی از بیماری های عفونی از جمله وبا عود عفونت های دستگاه ادراری از باکتری E. coli و یک اشکال به نام H. پیلوری است که می تواند باعث زخم معده و سرطان معده گفت: دکتر دیوید واله مدیر موسسه ژنتیک پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز.

خط پایین: “این یک تحریک آمیز مطالعه است. این در نظر من به خوبی به ارزش انتشار و خارج وجود دارد” اما آن را نیاز به تایید در بیشتر بیماران واله گفت. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im