آزمایش خون می تواند به تشخیص مثبت Covid-19 نتیجه در 20 دقیقه: مطالعه

یکustralian محققان قادر به تشخیص مثبت Covid-19 موارد با استفاده از نمونه خون در حدود 20 دقیقه و شناسایی که آیا کسی است قرارداد این ویروس.

این تیم تحقیقاتی یک روش ساده روش آگلوتيناسيون – تجزیه و تحلیل برای تعیین حضور و مقدار ماده در خون برای تشخیص حضور آنتی بادی های مطرح شده در پاسخ به SARS-CoV-2 عفونت است.

محققان در دانشگاه موناش در استرالیا قادر به شناسایی اخیر Covid-19 موارد با استفاده از 25 microlitres از پلاسما از خون نمونه مطالعه منتشر شده در مجله ACS سنسور گزارش شده است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“این ساده و سریع و به راحتی مقیاس پذیر رویکرد فوری نرم افزار در SARS-CoV-2 تست سرولوژی و یک پلت فرم مفید برای سنجش توسعه فراتر از Covid-19 pandemic” گفت: مطالعه محقق Banaszak Holl.

Blood test to detect Covid-19 result in 20 mins: Study
موارد مثبت Covid-19 باعث آگلوتیناسیون یا خوشه ای از سلول های قرمز خون. Wikimedia Commons

محققان گفتند که موارد مثبت Covid-19 باعث آگلوتیناسیون یا خوشه ای از سلول های قرمز خون است که به راحتی قابل شناسایی برای چشم غیر مسلح.

در حالی که زمان گرد و خاک/تست PCR استفاده می شود برای شناسایی افرادی که در حال حاضر مثبت با Covid-19 آگلوتيناسيون روش می تواند تعیین کند که آیا کسی تا به حال شده است به تازگی آلوده هنگامی که عفونت برطرف شده است.

آگلوتيناسيون بر اساس آزمایشات معمولا خون تایپ روش یک گزینه قابل دوام از آنجا که این خون تایپ تست شاغل در بیمارستان ها در سراسر جهان با high-throughput سریع (10-30 دقيقه) و خودکار در اکثر موارد.

به گفته محققان با استفاده از یک روش ساده آزمایشگاه راه اندازی این کشف می تواند پزشکان را در سراسر جهان تست تا 200 نمونه خون یک ساعت.

Blood test to detect Covid-19 result in 20 mins: Study
این یافته ها می تواند کمک به در معرض خطر در کشورهای مورد شناسایی. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: تجزیه و تحلیل فرکانس: محققان با استفاده از روش جدید به نقطه Deepfake, تصاویر, فیلم

در برخی از بیمارستان ها با درجه بالا تشخیصی ماشین آلات بیش از 700 نمونه خون می تواند آزمایش می شود ساعتی – در مورد 16,800 هر روز.

این یافته ها می تواند کمک به در معرض خطر کشورهای با جمعیت غربالگری مورد شناسایی, تماس, ردیابی, تایید اثر بخشی واکسن در آزمایشات بالینی و توزیع واکسن.

“این تست را می توان در هر آزمایشگاه است که خون تایپ کردن زیرساخت ها است که بسیار شایع در سراسر جهان” نویسندگان این مطالعه نوشت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de