توسط دکتر کومار Mahabir

اعتماد ملی ترینیداد و توباگو شده است به طرز عجیبی سکوت در داد و بیداد کن و بی امان مبارزه برای حذف تاریخی مجسمه کریستف کلمب در شهر بندر اسپانیا. من معاون رئیس اعتماد از 2013 تا 2015.

اعتماد به نظر می رسد به جای آن زمان آفریقایی-محور در دستور کار بالاتر و فراتر از عمومی و منافع ملی.

در روز کارگر (19/06/20) برای مثال اعتماد را انتخاب کرد به برجسته تنها فعال سندیکایی لوله اوریا “وزوز” ساقی در Facebook صفحه. وجود دارد تنها یک کلمه مرجع و هیچ عکس Rienzi (کریشنا Deonarine, 1905 -1972) که تاسیس هر دو میادین نفتی کارگران اتحادیه های کارگری (OWTU) و همه ترینیداد شکر املاک و کارگران کارخانه’ Union (ATSEFWU) و OWTU اول رئیس جمهور به طور کلی.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

شهروندان برای حفاظت از محیط زیست

اعتماد ژنتیکی متصل به شهروندان برای حفاظت از ترینیداد و توباگو (CFC) با برخی از اعضای footholds در هر دو سازمان در سطح اجرایی.

CFC دارای یک سابقه طولانی در مبارزه برای حفاظت از طبیعی و انسان ساخته شده میراث فرهنگی در دو جزیره, جمهوری. فقط قبل از COVID-19 pandemic اعتماد و CFC بودند به طور مشترک میزبانی نمایشگاه تور و سخنرانی برای آموزش بهتر به مردم برای درک و حفاظت از میراث و مجسمه آثار تاریخی و کلیساها و کشت و زرع خانه و گورستان.

کلمبوس زندگی به اندازه مجسمه برنزی واقع در کلمبوس مربع در بندر اسپانیا در گوشه ای از میدان استقلال و دانکن خیابان فقط در شرق کلیسای جامع از مفهوم معصوم.

این سایت در میراث دارایی ثبت نام از اعتماد ملی که تعیین میدان و مجسمه با عنوان “ارزش گذاری و حفظ خود است. با وجود وحشتناک تاریخچه کلمبوس مجسمه خود را نشان دهنده ملموس تاریخی لینک به اروپا و آفریقا و آسیا پس از 1498. این یکی از چند مجسمه از کلمبوس در کارائیب و یک سایت مقصد برای گردشگران داخلی و خارجی.

Black Power agenda to remove Columbus statue
به عنوان بخشی از سیاه و سفید-زندگی-ماده اعتراض فعالان مخدوش مجسمه برنزی چند شب پیش. Wikimedia Commons

به عنوان بخشی از سیاه و سفید-زندگی-ماده اعتراض فعالان مخدوش مجسمه برنزی چند شب پیش. آنها پیچیده آن را با “خطر” نوار احتیاط. آنها تحت پوشش نیم تنه با یک کیسه زباله سیاه و سفید و آویزان نشانه با کلمه “قاتل” بر روی آن.

کلمبوس مجسمه یادبود ملی تعریف شده توسط اعتماد ملی عمل می کنند (1991 آخرین اصلاح در 2015) به عنوان “هر گونه ساختمان ساختار و یا دیگر کار انسان یا طبیعت, آیا بالا یا زیر سطح زمین یا کف دریا از ملی معماری و زیبایی شناختی یا تاریخی علاقه.”

بخش 27 از قانون آمده است که هر کسی که (یک) “تغییر خسارات زخمی یا defaces هر ذکر شده ملک” و یا (ب) “تخریب و یا از بین می برد و یا باعث تخریب و یا نابود” اموال مسئول است در خلاصه محکومیت به جریمه و دادگاه ممکن است بر روی “سفارش او را به پرداخت به اعتماد توسط راه جبران چنین مجموع به عنوان دادگاه فکر می کند مناسب به منظور تعمیر و یا بازگرداندن اموال است.”

مهاتما گاندی مجسمه بعدی

پیشرو شکل پشت فاشیستی افراطی و متخاصم کمپین برای حذف کلمبوس مجسمه در بندر اسپانیا Shabaka Kambon. پدرش Kafra Kambon شد یکی از رهبران از قدرت جنبش است. در 26 فوریه سال 1970 آنها با هجوم به کلیسای جامع از مفهوم معصوم در بندر اسپانیا و رویشان پارچه سیاه و سفید در مقدس مجسمه.

در نامه ای با عنوان “سیاه و سفید قدرت اعتراض خود را تکرار؟”, Imaam Iqubal Hydal نوشت: “مجسمه کلمبوس بود مخدوش به شیوه ای مشابه به عنوان مجسمه در کلیسا بودند سیاه در طول ماه مارس از قدرت جنبش … اگر چنین اعتراض باید از طرف بعدی خواهد بود که کلیسا خود را و دشمنی به نام هایی مانند Chacon, کریستوفر, Martinez et al. (Newsday 20/6/20 بیان 18/6/20, نگهبان 16/6/20).

Black Power agenda to remove Columbus statue
آن را تعجب آور نخواهد بود اگر آنها حذف تمام مجسمه مهاتما گاندی در اماکن عمومی در ترینیداد. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: 70 درصد سازمان ها احساس می کنم نیمی از نیروی کار خود را به نوبه خود پست دیجیتال همه گیر

Kambon است که غارتی بازنشسته تاریخ استاد دکتر Brinsley Samaroo که ادعا می کند که او یکی از رهبران 1970 قدرت سیاه شورش. آن را تعجب آور نخواهد بود اگر Samaroo پشتیبانی از Kambon در حرکت بعدی او است که به حذف تمام مجسمه مهاتما گاندی در اماکن عمومی در ترینیداد به خصوص در Kew محل گاندی, مربع, Port of Spain. در سال 2018 آفریقایی استادان در دانشگاه غنا مهاجرت یک مجسمه گاندی چرا که آنها ادعا می کنند که او “نژادپرست است.”

Samaroo است انتظار می رود نیز پشتیبانی Kambon در مبارزه برای تغییر نام به زودی-به-می شود-باز مهاتما گاندی موسسه فرهنگی پیچیده در کوه امید واقع در نزدیکی آرتور Lok جک پردیس. این قریب الوقوع اعتراض توسط Samaroo و Kambon ممکن است دوباره غرفه پیشرفت این پروژه آغاز شده و از 21 سال پیش زمانی که پس از آن نخست وزیران Basdeo Panday و اتل بیهاری واجپایی تبدیل چمن در Mt امید.

راه حل برای این کلمبوس بحران یک سازش است. این بنای تاریخی باید به سمت چپ به تنهایی اما کتیبه در پلاک می توانید تغییر دهید. Samaroo, Kambo و Warao ملکه را می توان رایگان به نوشتن “هیولا و قاتل” به طور دائم در برنز در پایین اکسپلورر مجسمه.

درباره نویسنده-Dr Mahabir است که یک انسان شناس که منتشر کرده است 11 کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو