“سیاه و سفید کردن سهشنبه”: صنعت موسیقی در کنار جورج فلوید و هوستون خواهد مارس

ملت در آتش است. با کشتار وحشیانه جورج فلوید یک Houstonian که تا به حال نقل مکان به مینیاپولیس موضوع نژاد پرستی است یک بار دیگر جلو و مرکز. پس از مرگ غم انگیز در دست افسران پلیس تظاهرات و شورش در گرفت در بیش از 100 شهرستانها در سراسر جهان در تلاش برای آگاهی به و پایان دادن به خشونت پلیس و نژاد پرستی و نژاد پرستی نهادینه شده.

صنعت موسیقی است پله و راه اندازی کرده است سیاه و سفید “از شنبه” در حال وقوع شنبه, ژوئن 2. پیام شروع به گردش بیش از آخر هفته با قصد به دست گرفتن یک “روز به قطع اتصال از کار و ارتباط مجدد با جامعه ما است.”

عمده صنعت موسیقی نام از سونی به وارنر پیوسته اند نام خود را به لیست طولانی از شرکت کنندگان در “سیاه و سفید سه شنبه” با استفاده از هشتگ #theshowmustbepaused به گسترش پیام خود را و به دست آوردن پشتیبانی می کند. کارکنان و هنرمندان نیز پا تا به روز خود را آموزش کمک به ایجاد گفت و گو میان دیگران و کمک به هزینه های قانونی و نمایندگی برای معترضان که دستگیر شدند.

از آن خواهد شد یک نادر بعد با نسخه جدید بدون وله و هیچ جریان زندگی می کنند برای کسانی که شرکت کننده به عنوان آنها موافقت خود را در روز صرف پیدا کردن راه هایی به سوی وحدت یک نمونه نادر که در آن سکوت خواهد بود قدرتمند است.

به عنوان شرکت کنندگان را آرام آن خواهد بود قابل توجه برای دیدن بیشتر سفید هنرمندان عضویت در جنبش و استفاده از صدای خود را نه تنها برای پیوستن به “سیاه و سفید جمعه” اما همچنین به صحبت می کنند و خود را به پایگاه های فن در مورد آنچه در جریان است در جهان و جایی که آنها ایستاده در مبارزه علیه نژاد پرستی.

می گویند که صنعت موسیقی مانند بسیاری دیگر مدیون همه چیز را به سیاه و سفید هنرمندان کتمان حقیقت خواهد بود. که در آن خواهد راک اند رول بود بدون همه هنرمندان بزرگ از رنگ که ایجاد آن صدا ؟ خواهد بود وجود دارد هیچ بلوز بدون آفریقایی آمریکایی ها و لیست در می رود.

فلوید خود مطرح شد در هوستون خود سوم وارد شد و یک عضو از شهرهای افسانه ای پیچ بر تغییر صدا از موسیقی رپ برای همیشه با خود خرد شده و شربتی صدا.

آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که صنعت موسیقی می کند با این روز دوباره به هم متصل اما در اینجا در هوستون در حال حاضر وجود دارد یک برنامه برای مارس به شهر هال به رهبری فلوید خانواده شروع و در 3 بعد از ظهر در کشف سبز سه شنبه.

هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bub B که هر دو سفر به مینیاپولیس به حمایت از معترضان وجود دارد شده اند با استفاده از پلت فرم خود را به گسترش کلام مارس و همه را تشویق به بیرون آمدن می شود مسالمت آمیز و فشار و ترس را کنار بگذارند.

برای افرادی که مایل به آموزش خود را اضافه کردن به گفت و گو و یا کمک به یک علت آنها به نوبه خود می تواند به رنگ, تغییر, سیاه, چشم انداز جمعی, سیاه زندگی ماده و جورج فلوید صندوق یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de