"سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور': جورج فلوید تشدید اعتراضات در سراسر آمریکا; صدها نفر دستگیر; 1 مرده در دیترویت

جوئل شانون و فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:54 PM EDT مه 30 سال 2020خشم بیش از مرگ جورج فلوید

توسط ABDOOSNEWS در 11 خرداد 1399

خشم بیش از مرگ جورج فلوید موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور در روز جمعه شب ساعت پس از سابق مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد و به اتهام قتل او.

فعالان می گویند این فقط یک مثال دیگر از نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و آخرین در یک سری از مشخصات بالا, سیاه مرگ و میر است که تشدید ملتهب و تنش های نژادی در سراسر کشور.

افسر سابق Derek چوین مواجه است سوم-قتل درجه و طرح اتهامات پس از اطرافیان ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت قبل از فلوید درگذشت.

چه آن را به مردم به گوش دادن؟'جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس در ادامه به چهارمین شب با وجود حکومت نظامی

یک جوان 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد در اواخر جمعه شب در جریان تظاهرات در دیترویت و خشونت در آتلانتا دستگیر و توجه ملی به عنوان شهردار این شهرستان تحویل یک درخواست مهیجی برای خشونت متوقف شود. یکی از معترضان کشته در سنت لوئیس و یکی فدرال قرارداد افسر امنیتی به ضرب گلوله کشته شد در اوکلند.

تظاهرکنندگان در بسیاری از شهرستانها نیز جمع شده بودند در اعتراض به محلی مرگ و میر در دست اجرای قانون:

  • در Indianapolis, معترضان برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "عدالت برای Dreasjon نی" — نی درگذشت, پس از یک تعقیب پلیس است که پخش شد در Facebook Live. در میلواکی آنها استناد نام Joel اکودو که پس از یک درگیری با یک افسر پلیس در ماه آوریل است.
  • در لوئیزویل, کنتاکی, در روز پنج شنبه شب, تیراندازی زمانی آغاز شد که صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و خواستار عدالت برای Breonna تیلور که در ماه مارس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان خود توسط پلیس.

اعتراض خود را به چهارمین شب در مینیاپولیس در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده یک شبه در سراسر ایالات متحده:

St. Louis: معترضان بلوک ایالتی یکی می میرد

معترضان مسدود کردن مرکز شهر سنت لوئیس ایالتی برای حدود سه ساعت شب جمعه است. یک راننده کامیون جایگزین کردن ایالتی متوقف شد توسط معترضان و چند نفر شروع به غارت و چپاول خود, تریلر, دو, نمایش اسلحه به راننده با توجه به سنت لوئیس ،

به عنوان راننده اقدام به راندن یک فرد گرفتار شد دو تریلر و اجرای بیش از. وجود دارد هیچ دستگیری, پلیس گفت:.

میلواکی: معترضان مارس در 'همبستگی' توقف ایالتی 43 ترافیک

بیش از یک دوجین کسب و کارهای آسیب دیده بودند و حدود 50 نفر بازداشت شدند و یک شبه جمعه میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت: روز شنبه در انتشار اخبار.

این daylong تظاهرات در میلواکی در روز جمعه بوده است صلح آمیز با راهپیمایی صدها نفر در اطراف شهر. اما حدود 11:30 p. m. خشونت و ناآرامی را شکست اطراف منطقه 5 ایستگاه پلیس در نزدیکی ملخ خیابان و پادشاه درایو.

"به جای اعتراض به افتخار آقای جورج فلوید و آقای Joel اکودو بسیاری از افراد با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای صدمه زدن به اموال از بین بردن کسب و کار مرتکب سرقت و آتش سوزی و عکس سرقت اموال شخصی خود را به دست آوردن" مورالس گفت: در انتشار.

یک افسر کشته شد و مصدوم در خط وظیفه و "خدا را شکر افسر آسیب شد و غیر تهدید کننده زندگی" رئیس گفت.

– اشلی Luthern ریکاردو تورس و Talis Shelbourne میلواکی ژورنال سنتینل

Greenville, South Carolina: صدها نفر از جمع آوری به صورت مسالمت آمیز تجمع

حدود 200 نفر و بیشتر توسط دقیقه جمع آوری شده در گرینویل صبح روز شنبه برای اعتراض مسالمت آمیز در واکنش به مرگ جورج فلوید.

Dalores Bowens یکی از سازمان دهندگان گفت: هدف از این اعتراض است به برجسته کردن خطرات که مردم و دیگران چهره در زمان از پلیس. اما هدف او را تشویق به وحدت و مسالمت آمیز بیان خشم و سرخوردگی.

– مایک الیس اریک کانر و سارا Sheridan, Greenville, اخبار

پنساکولا فلوریدا: 'Tymar ما است جورج'

حدود 300 تا 400 نفر پر جنوبی بانک ها از تپه کوچک که پهلو Pensacola را گرافیتی پل برای ابراز خشم و انزجار بیش اخیر خشونت های پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

آگهی به عنوان یک افروزی جو احساس بیشتر شبیه به یک اعتراض و آن سازمان توضیح داد که هدف آن به دو قسم: یک نمایش از پنساکولا جمعی اعتراض به خشونت پلیس و به عنوان سوگواری از Tymar کرافورد.

کرافورد, 28, از پنساکولا هدف گلوله قرار گرفت و کشته سابق Pensacola اداره پلیس کارآگاه دانیل Siemen در جولای 5, 2019. Siemen اخراج شد از PPD برای نقض این بخش را استفاده از نیروی مرگبار سیاست اما هیات منصفه مشخص است که وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد به حکم اتهامات جنایی.

"Tymar ما است Pensacola جورج گفت:" محلی فعال هیلی Morrissette. "این واقعا نشان می دهد انرژی است که واقعا در پشت گرفتن عدالت در شهرستان و در اینجا در حال حاضر. بسیاری از مردم در اینجا به ما یادآوری می کنند که Tymar است Pensacola جورج."

– کالین وارن-Hicks, Pensacola, اخبار مجله

اوکلند: 'آسیب و تخریب,' 1 کشته در تیراندازی

اوکلند موقت رئیس پلیس سوزان Manheimer گفت: تظاهرات مسالمت آمیز در شهر تبدیل "مخل" بعد در شب. "ما شاهد آسیب و تخریب در اینجا" Manheimer گفت: در یک پیام ویدئویی ارسال شده به توییتر.

دو قرارداد ماموران امنیتی برای فدرال خدمات حفاظتی از وزارت امنیت داخلی به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب وقتی کسی شروع به شلیک به عکس از یک خودرو در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال شب جمعه FBI سان فرانسیسکو در بیانیه ای گفت.

اف بی آی می گوید که تیراندازی مربوط به اعتراضات به این دلیل که مطالعه مداوم و توجه به امور عمومی افسر کاترین Zackel. اف بی آی حال اعزام محققان به صحنه بود و کار با اوکلند اداره پلیس Zackel گفت.

Portland, Oregon: چند, دستگیری وضعیت اضطراری حکومت نظامی

یک سخنگوی پلیس در پورتلند گفت: 13 نفر دستگیر شدند و یک شبه. به نام پلیس تظاهرات "شورش."

شهردار تد ویلر اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه و گفت: یک حکومت نظامی بود "بلافاصله در اثر" تا 6 صبح به وقت محلی پس از آن خواهد رزومه 8 p. m. روز شنبه.

ویلر منتشر شد یک سری از توییت در جمعه شب گفت: "به اندازه کافی" و "پورتلند این است که نه ما."

"سوختن ساختمان با مردم در داخل, سرقت از کوچک و بزرگ کسب و کار تهدید و اذیت و آزار خبرنگاران. همه در وسط یک بیماری همه گیر که در آن مردم در حال حاضر از همه چیز. این نیست خواستار تغییر معنی دار در جوامع ما این است که نفرت انگیز" ویلر گفت: در توییتر.

هوستون: نزدیک به 200 دستگیر

نزدیک به 200 نفر در هوستون دستگیر شدند جمعه به شنبه صبح و بیشتر خواهد شد با مانع در جاده, به گفته پلیس در توییتر.

چهار افسر بود و جراحات جزئی و هشت پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند, پلیس گفت:.

پیش از آن در روز, رئیس پلیس هنر اکودو با حضور در مرکز شهر تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه و خطاب به جمعیت. "این در مورد بد پلیس. آن را در مورد رفتار مجرمانه. و آن را در مورد برگزاری بد پلیس پاسخگو" اکودو گفت: این گروه به عنوان بسیاری از هو. بعد از ده ها تن از معترضان تعطیل ایالات متحده بزرگراه 59.

لینکلن نبراسکا: معترضان بازداشت پناهگاه در محل سفارش

تظاهرات در محکومیت خشونت پلیس آغاز شد و در اوایل صبح در پایتخت در لینکلن نبراسکا با توجه به اخبار محلی گزارش.

حدود 4 صبح شنبه, Lincoln پلیس گفت: اعتراض دیگر صلح آمیز است. "بازداشت شده اند ساخته شده و ادامه خواهد داشت ساخته شده برای کسانی که همچنان به شکستن قانون است. همسایگان در منطقه لطفا پناهگاه در محل" این بخش گفت: در توییتر.

Austin: ده ها تن در اعتراض به مقر پلیس

حدود یک صد نفر از معترضان محکوم کردن خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید جمع شده در مقابل اداره پلیس آستین دفتر مرکزی در مرکز شهر Austin حدود نیمه شب شنبه.

یک خط از افسران پوشیدن کلاه و باتوم تشکیل شده در مقابل ساختمان و مسدود ایالتی 35 جاده سرویس در نزدیکی شرق خیابان هفتم. در یک نقطه افسران درگیری با تظاهر کنندگان تحت فشار قرار دادند و آنها را به خیابان. پلیس بازداشت حداقل یک تجمع اعتراضی هر چند از آن خواهد شد به همین دلیل است.

معترضان می تواند شنیده شعار "نمی توانم نفس بکشم" و پرتاب بطری های آب در افسران در زمان های مختلف. افسران در پاسخ به شلیک کیسه لوبیا عکس. یک افسر حال کاهش و یکی از آرنج خود را; او گفت که او مطمئن بود که در چه نقطه در طول اعتراض او مجروح شد.

– اندی سویا Austin American-Statesman

المیرا, New York: 'ما تا به حال به اندازه کافی"

جمعیت حدود 50 ایستاده بود در خارج از المیرا اداره پلیس روز جمعه شعار در بار در باران — "نه عدالت بدون صلح" و "سیاه و سفید زندگی می کند و ماده" به صورت مسالمت آمیز نشان می دهد پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

شرکت کنندگان در المیرا ماند برای ساعت جمعه دومین روز متوالی نشان دادن. سازمان Domari گرین, 30, از المیرا گفت: قصد دارد به جمع آوری دوباره شنبه.

"پیام ما ارسال شده است که نه تنها آمریکایی آفریقایی جامعه خسته از ستم کشتار و نژادپرستی اما مردم در سراسر کشور نیز خسته از این" گرین در روز جمعه گفت. "ما تا به حال به اندازه کافی و نه بیشتر به افسران دور خود را برای جنایات بیشتر فقط یک تعلیق است."

"ما تا به حال برخی از تعامل با این گروه و آن را بسیار مثبت" المیرا سروان پلیس آنتونی Alvernaz گفت او خواست رانندگان خواهد کم کردن سرعت به عنوان سرعت خود را به خطر می اندازد ،

– اشلی Biviano, المیرا ستاره-روزنامه

شیکاگو: معترضان مارس در مرکز شهر; بیش از 100 دستگیر

ده ها تن از معترضان با پوشیدن ماسک صورت — با بسیاری از کمونیست, گروه انقلاب, باشگاه شیکاگو و سازمان در رد فاشیسم در حال حاضر است که خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف -- جمع آوری شده در مرکز شهر شیکاگو و راهپیمایی در خیابان ها ساعت شب جمعه است.

این گروه شعار "می گویند نام او جورج فلوید" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." برخی از علائم است که گفت: "عدالت 4 جورج" و "من نمی توانم نفس بکشم."

در یک نقطه این گروه مسدود شده یک بزرگراه اصلی توقف ترافیک پلیس ایجاد یک مانع با دوچرخه خود را. بعدها در این گروه متوقف شد و در خارج شهر مرکز تادیبی و شعار می دادند "ما شما را دوست دارم" با توجه به فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

این تظاهرات مسالمت آمیز در زمان به نوبه خود در اوایل صبح روز شنبه با تظاهرکنندگان شکستن پنجره ها از چندین مرکز شهر مغازه. حدود 108 نفر دستگیر سرپرست دیوید براون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. "ما تا به حال به اقدام سریع به طوری که خشونت و صدمه به اموال نمی تشدید," او گفت:.

معترضان inflected "حداقل آسیب" در مرکز شهر و در حدود یک دوجین پیراهن اتومبیل آسیب دیده بودند در سراسر شهرستان براون گفت.. برخی از ماموران مجروح و یک مچ دست شکسته.

دولت آمریکا با پلیس کمک پلیس شیکاگو "با چند جمعیت از معترضان" از جمعه شب تا 4 صبح شنبه با توجه به آژانس. پلیس ایالتی را ندارد, هر, دستگیری آژانس گفت.

بیش از 10000 نفر ابراز علاقه در Facebook صفحه رویداد برای شنبه بعد از ظهر تظاهرات در شیکاگو برگزار شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

– فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز

Columbus, Ohio: 5 بازداشت 2 افسر پلیس مجروح در اعتراض به درگیری

پنج نفر دستگیر شدند و دو افسر پلیس زخمی شدند معترضان با پرتاب سنگ و آجر در آنها در دومین شب متوالی تظاهرات در اوهایو, شهرستان پایتخت.

پلیس همچنین گزارش شکسته ویندوز و اسپری-رنگ نقاشی های دیواری در شمال. صاحبان کسب و کار سوار کردن ساختمان های خود را و یک زن و شوهر ایستاده بود خارج و پس از نیمه شب با اسلحه برای محافظت از خواص خود را.

معترضان همگرا در اوایل شب در کلمبوس مقر پلیس که در آن آنها به صحنه تظاهرات مسالمت آمیز.

– علامت گذاری به عنوان Ferenchik و کاترین Candisky The Columbus Dispatch

دنور: پلیس با استفاده از فلش نارنجک گاز اشک آور به برگزاری تظاهرات در پایتخت

در شب بعد از ختم به نظر می رسد در عمد با یک ماشین تصادف دنور پلیس با استفاده از فلش نارنجک و گاز اشک آور به نگه کردن معترضان به عنوان آنها در تلاش برای رخنه به کنگره چند بار.

مردم شروع به جمع آوری به عنوان اوایل به عنوان 12:30 p. m. برای مارس به کنگره که در آن معترضان ایستاده بود در مراحل و شعار برای تغییر. آنها بعد از آن زمان هر دو طرف در نزدیکی شمال خیابان برادوی قبل از رفتن به مرکز اجتماعات پارک به شنیدن از سخنرانان.

حدود یک ساعت پس از جمعیت عمدتا پراکنده آنها regathered در نزدیکی کنگره آمریکا باعث اجرای قانون به فشار آنها را از خیابان به نگه داشتن ترافیک در حال حرکت از طریق این منطقه است. تنش ها را تشدید کرد به شب با برخی از معترضان دیده می شود در حال اجرا از طریق شهرستان و فوق العاده نمای ویندوز.

– بتنی نانوایی Whaxy (فورت کالینز کلرادو.)

Des Moines, Iowa: اعتراض رشد خشونت آجر پرتاب در ماشین پلیس

اعتراض در خارج Des Moines مقر پلیس از طریق مرکز شهر و خشونت تبدیل شد.

فقط قبل از 8 بعد از ظهر به نظر می رسد معترضان به پرتاب آجر در ماشین پلیس باعث ماموران ضد شورش به فشار علیه معترضان. صحنه تشدید, با حداقل یک افسر پاشش مواد شیمیایی محرک در میان جمعیت از جمله Des Moines, ثبت نام عکاس است.

– آندریا ممکن است Sahouri, Des Moines, ثبت نام

دیترویت: 19 ساله کشته شد; بازداشت 9 نفر و آتش و گاز اشک آور اعتراض

19 ساله کشته شد اواخر جمعه شب پس از از کار اخراج شدند عکس را به یک جمعیت از معترضان توسط ناشناخته مشکوک در یک خاکستری دوج دورانگو.

تصویری به دست آمده توسط مطبوعات آزاد از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه نشان داد مرد خونریزی از سینه و پلیس گفت: او بعد از درگذشت در بیمارستان.

حدود 1500 نفر نشان داد مسالمت آمیز پیش از آن در شب, هر چند رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: نه نفر دستگیر شده بودند که از 11 p. m. 11:45 p. m. پلیس تا به حال شلیک گاز اشک آور.

افسران مورد حمله قرار گرفتند در طول تظاهرات کریگ گفت. فرمان افسر زده بود با سنگ گرفته و به یک بیمارستان محلی است. یک افسر دیگر بر روی یک دوچرخه زده شد.

دیترویت اداره پلیس عصبانی است در مورد مرگ جورج فلوید هم کریگ گفت: "من نمی خواهد ایستاد و اجازه دهید یک اقلیت کوچک, جنایتکاران آمده در اینجا حمله افسران ما و جامعه ما ناامن است."

– Darcie موران انجی Jackson, Joe Guillen و براندن شکارچی مطبوعات آزاد دیترویت

ایندیاناپولیس: پلیس با استفاده از لاستیک گلوله گاز اشک آور در درگیری با معترضان

معترضان با پلیس در مرکز شهر ایندیاناپولیس در یک hourslong تظاهرات آغاز شده است که مسالمت آمیز اما پر هرج و مرج پس از خورشید رفت.

ماموران با Indianapolis, Metropolitan Police Department استفاده های متعدد می بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تلاش برای متفرق کردن جمعیت که درنگ در خیابان های شهر به خوبی نیمه شب گذشته.

به عنوان پلیس ایستاده بود و در شورش دنده گروه از معترضان منتقل شده از طریق ابر گاز و شعار "نمی توانم نفس بکشم!" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

یک IMPD ماشین گشت تخریب شد. آتش سوزی شدند در سطل زباله. یک CVS شد آتش کشیده شده و غارت شده. فروشگاه های دیگر از جمله یک فروشگاه طلا و جواهر و تلفن همراه فروشگاه نیز غارت کردند.

نقاشی های دیواری در یک پنجره شکسته در کلید بانک در بازار برج خواندن "من می توانم با استفاده از حساب بانکی من اگر من مرده است."

– کریستال تپه ویک Ryckaert کلی Wilkinson, Jenna واتسون و رایان مارتین, Indianapolis Star

Knoxville, Tennessee: تجمع معترضان شعار در خارج از مقر پلیس

صدها نفر از فعالان مسالمت آمیز در مقابل مقر پلیس در ناکسویل تنسی در یک رالی به میزبانی Black Lives Matter ناکسویل.

دیویس هیز که زد برای ناکسویل شورای شهر در سال گذشته به رهبری جمعیت در شعار: "ما چیزی برای از دست دادن برای ما زنجیر است."

آلیسون افزایش یافت که با این نسخهها کار با اتحادیه ملی بیماری های روانی بود که اولین سخنران در اعتراض و صحبت به طور مستقیم به دیگر افراد.

"مردم سفید آن را دریافت کنید با هم. انجام کار. آموزش خودتان," او گفت: به یک میکروفون. "خودتان را تا عمیق در تاریخ است که شما را پیدا خواهد کرد حقیقت: سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور."

– تراویس Dorman, Knoxville News Sentinel

لس آنجلس: پلیس اعلام غیر قانونی مجمع در میان تنش های رو به رشد

اداره پلیس لس آنجلس اعلام غیر قانونی مجمع پس از 9:30 p. m. برای خیلی از مرکز شهر منطقه از بین 10 تا ایالات متحده 101 و 110 آزادراه به گردشگاه عمومی, خیابان, پس از یک شب از تنش standoffs با معترضان.

"این است که ساخته شده پس تکرار اعمال خشونت و صدمه به اموال. ساکنان باید در داخل باقی بماند. باید کسب و کار نزدیک است. کسانی که در خیابان هستند به ترک منطقه" پلیس لس آنجلس گفت: از طریق توییتر.

ساعت گذشته, اخبار محلی, فیلم نشان می دهد معترضان مسدود کردن 110 آزادراه به طور موقت متوقف کردن ترافیک.

Louisville, Kentucky: تظاهرکنندگان جمع آوری دوباره پس از خشونت های روز شنبه

پس از تظاهرات خشونت فوران پنج گروه از معترضان همچنان به جمع آوری شب جمعه خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن آمریکایی آفریقایی تبار کشته در آپارتمان خود توسط ماموران پلیس در ماه مارس است.

مردم سطل آشغال ساختمان ها, شکست, شیشه, مجموعه آتش سوزی و غارت رستوران در هشت ساعت اعتراض کشیده است که به اوایل صبح روز شنبه و عصبانی مسئولان شهرستان سرزنش out-of-towners برای دنباله دار از خرابکاری در سراسر خیلی از مرکز شهر لوئیزویل.

"این یک اعتراض است. آن است که خشونت" شهردار گرگ فیشر گفت: در ساعت 1 صبح تماس تصویری با خبرنگاران.

"این خشونت و تخریب است کاملا غیر قابل قبول" او گفت:. "آن besmirches هر گونه ادعا به افتخار Breonna تیلور حافظه است. ... هیچ کس می ایستد تا برای عدالت و برابری با فوق العاده, پنجره ها و سوزاندن اموال. این تخریب تحمل نخواهد شد."

– تسا دووال مندی مک لارن, دارسی Costello, کامرون تیگ رابینسون بیلی Loosemore و سارا Ladd لویی پیک مجله

Memphis, Tennessee: حدود 300 معترض جمع آوری برای روز سوم مستقیم

برای سومین مستقیم روز معترضان به خیابان ها ریختند از ممفیس به صحبت کردن در برابر پلیس با خشونت های اخیر مرگ و میر ناشی از سه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

برای اولین بار نشان می دهد که وارد شد فقط قبل از 6:30 p. m. در عرض یک ساعت این جمعیت در حال رشد به حدود 300 بزرگترین تظاهرات تا کنون.

بود که با وجود یک سری از بسته شدن جاده توسط اداره پلیس ممفیس در هر ورودی به این منطقه است. در حالی که روز شنبه فراگیر احساسات به نظر می رسد خشم جمعه شب در اعتراض به نظر می رسید در مورد وحدت و شفا.

– دزیره Stennett, Micaela یک وات و لورا Testino تجاری تجدید نظر (Memphis, Tenn.)

شهر نیویورک: یک شب طولانی پیش رو " در میان افزایش تنش ها در بروکلین

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داده بود که "شب طولانی جلوتر از ما در بروکلین" در اواخر جمعه شب صدای جیر جیر.

خبرنگاران مستند ناآرامی ها در رسانه های اجتماعی پست: قبل از آن در شب, نیویورک تایمز گزارش خبرنگار نیکلاس Bogel-Burroughs توییتی ویدیو نشان می دهد یک فرد زده بودن درب عبور خودروی پلیس. و جیسون لیمو نیوزویک در توئیتر نوشت یک عکس از یک خودروی پلیس آتش در قصبه.

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی که قانونگذاران در میان معترضان بودند که در برخورد: "یک سناتور ایالت نیویورک (@zellnor4ny) و NYS Assemblywoman (@YourFavoriteASW) هر دو فلفل اسپری در بروکلین امروز. آنها در حال حاضر به عنوان انتخاب رهبران برای حفظ صلح و خدمت به جوامع خود. کاملا کاملا غیر قابل قبول است."

در منهتن صدها نفر از معترضان فرود بر روی فولی مربع شعار "نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح!"

ققنوس: صدها مارس در برابر خشونت های پس شب زنده داری مسالمت آمیز

شب زنده داری "به سوگواری خشونت پلیس" پیچیده در مدت کوتاهی پس از 9 p. m. و برگزارکنندگان دلسرد شرکت کنندگان از درگیر شدن در هر گونه خشونت اعتراض و به جای آن از آنها خواست به خانه بروم.

در حالی که برخی از چپ صدها نفر از معترضان شروع به راهپیمایی. بسیاری تا به حال دست خود را در هوا و شعار می دادند "من نمی توانم نفس بکشم."

یک سازمان گفت: خشونت را بیشتر به درد خانواده Dion جانسون بود که اخیرا به ضرب گلوله توسط یک افسر.

پلیس گفت: 28 سال Dion جانسون به ضرب گلوله کشته شد پس از مبارزه با یک سپاهی در مه 25. در ابتدا گروه مبارز گفت: Johnson غیر مسلح و در خواب. آنها خواستار آزادی از بدن فرسوده دوربین فیلم به تصویر می کشد تیراندازی.

– BrieAnna Frank J. اندرو آکسفورد و هلنا ونگر آریزونا جمهوری

San Jose, California: معترضان بلوک پنج خط Silicon Valley آزادراه

تظاهرات و راهپیمایی در پایتخت از دره سیلیکون به طور موقت به تاخیر انداختن ترافیک برای حدود یک ساعت در یک خط آزادراه و باعث دخالت پلیس.

فیلم از KGO-تلویزیون نشان داد وسایل نقلیه در متوقف مجازی در southbound خطوط متحده 101 در سن خوزه تا معترضان نقل مکان به منطقه مرکز شهر. پلیس بعد از شلیک گاز اشک آور و nonlethal پرتابه به یک جمعیت است که تا به حال رشد به حدود 1000 نفر و ماموران ضد شورش به انتظارنشسته بودند تا به جلوگیری از آنها را از بیشتر اخلال در ترافیک در نزدیکی شهر KPIX-تلویزیون گزارش شده است.

معترضان شکست ویندوز از ماشین های پلیس و پرتاب بطری های آب با توجه به ایستگاه های تلویزیون.

در جای دیگر در کالیفرنیا صدها نفر از معترضان نشان داد مسالمت آمیز در خیابان ها در شهر ساکرامنتو, تجمع در نزدیکی یک مقر پلیس و فریاد در پلیس.

سیاتل: گزارش از اسپری فلفل آتش بازی در میان تظاهرات

معترضان و پلیس در این شهرستان در مرکز شهر سیاتل تایمز گزارش داد. معترضان را شکست ویندوز و انداخت آتش بازی; پلیس در پاسخ با گاز اشک آور در مقاله گزارش شده است.

واشنگتن: خیابان پنسیلوانیا معترضان نیروی کاخ سفید مستند

تظاهرکنندگان خشمگین وارد در خیابان پنسیلوانیا منجر به یک مستند در کاخ سفید جمعه شب سخنگوی جاد دیر تایید به ایالات متحده آمریکا امروز.

در خارج از کاخ سفید روز جمعه سرویس مخفی دیده می شود می تواند بعد از 7 p. m. در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است. ویدئوها نشان داد یک گروه بزرگی از معترضان تجمع با برخی از سوزاندن پرچم و ضربه زدن بیش از موانع. معترضان باید نقل مکان کرد و از کاخ سفید به بخش دیگری از شهر است.

متعدد خبرنگاران ارسال شده است که آنها در داخل کاخ سفید و که سرویس مخفی بود و نه اجازه دادن به آنها در ترک این اساس در طول مستند.

– ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروز

کمک: استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب