فراتر از خاموشی: دوازده هنرمندان محلی برای اضافه کردن به لیست پخش خود را

هفته گذشته صنعت موسیقی در پاسخ به این جنبش را به افزایش آگاهی و کمک برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس با خاموشی پنج شنبه. در این روز بود زاییده افکار از موسیقی مدیران Brianna Agyemang و Jamila توماس. آن در نظر گرفته شده بود یک روز برای صنعت موسیقی به بازتاب پیوستن به مکالمه و بلند کردن هنرمندان از رنگ و آن را به سرعت در.

هر کس از طرفداران به غول صنعت ارسال شد مربع سیاه و محدود کردن مطالب خود را به پست حمایت از سیاه و سفید هنرمندان, the Black Lives Matter, جنبش راه برای کمک به کمک به سازمان ها و راهنمایی های مفید برای بحث و شناسایی نژادپرستی در زندگی روزانه خود را صرف نظر از رنگ پوست خود و یا منبع.

رویداد آنلاین بود که برخی از مسائل را با سردرگمی به اطراف هشتگهای مورد استفاده قرار گیرد و به طور کلی منظور از روز است. منتقدان سخن گفت که آن را مناسب و یا مفید به سکوت اما به جای اشاره به این که این دقیقا زمانی که مردم باید صحبت می شود.

همچنین دریایی از نوشته های این برنامه شامل یک مربع سیاه و سفید با استفاده از تگ #blacklivesmatters بودند غرق کردن اطلاعات مهم در مورد تظاهرات و سازمان ها در سراسر کشور. از شرکت کنندگان خواسته شد به جای استفاده از هشتگهای #blackouttuesday و #theshowmustbepaused.

اگر یکی از عمده غذای آماده از خاموشی شنبه باید آن را که سیاه و سفید زندگی مهم است نه یک روند و جامعه به عنوان یک کل نیاز به انجام بیشتر برای ترویج و حمایت از سیاه و سفید هنرمندان در حال فراگیر تر در پوشش های جدید و کنسرت.

هوستون شده است یک نقطه کانونی برای تجمع و عزاداری جورج فلوید. در مارس صورت گرفت که در هوستون رهبری محلی رپ افسانه Bun B و Trae Tha Truth, شهرستان ما نشان داد ملت چه زمانی ممکن است که بزرگ و مسالمت آمیز گروهی از مردم با هم به درخواست تغییرات در قوانین و احترام به سیاه و سفید زندگی می کند.

ما در تاریخ موسیقی است که نه تنها غنی به طور کلی, اما به عنوان متنوع ترین شهرستان در کشور است. ما شده اند به خانه هنرمندان بزرگ از رنگ و همچنان به فشار قابل توجه استعداد. در اینجا لیستی از برخی از هوستون مندی از ژانرهای سراسر هیئت مدیره.

برای اولین بار است که آقای هوستون خود مورچه بل. بل در هوستون بومی و به دست آورد موفقیت در سراسر جهان با خود 1967 ضربه “سفت کردن.” آهنگ تحت سلطه نمودار در حالی که بل بود خدمت در ارتش ایالات متحده و در آن آورده بود به او توجه که برچسب ضبط شد هل دادن آهنگ خود را با یک گروه از نشویل ویژه در رکورد را پوشش میدهد. بل بازگشت به ایالات متحده برای روشن شدن هویت خود و همچنان به اقامت در هوستون و انجام به این روز است.

هوستون بلوز صحنه افسانه ای است و هر چند متاسفانه ما از دست داده ایم بسیاری از بلوز, افسانه ها و سالن های در طول سال های Trudy لین همچنان به خانه را با بلوز خواننده. لین انجام شده در سراسر جهان و منتشر کرده است دوازده استودیو آلبوم. در این سال او نامزد دریافت جایزه بود Koko Taylor (سنتی زن, بلوز, هنرمند) جایزه بلوز جوایز موسیقی که برگزار شد و عملا در این سال با توجه به COVID-19.

یکی دیگر از نامزد و قوی بلوز هنرمند که در ادامه به حمل مشعل از هوستون بلوز است Annika اتاق. اتاق شد و همچنین نامزد دریافت جایزه Koko Taylor جایزه این سال برای او 2019 آزادی بوسه من بی احترامی صحبت کردن و قبلا برنده یک بلوز جایزه موسیقی برای روح بلوز هنرمند زن سال 2019. هر چند Houstonian به تازگی نقل مکان به مونترال او همچنان به نمایندگی شهر ما با استعداد بسیار زیاد و ریشه در تگزاس بلوز و روح است.

زادگاه دلبر رنج می برد در حال رهبری خود را بی باک خواننده Kam فرانکلین. فرانکلین نه تنها با استفاده از با شکوه صوتی لطفا به مخاطبان در سراسر جهان است اما همچنین آوازی حامی از زندگی مهم است و ترس به صحبت می کنند تا در برابر نژاد پرستی در جامعه ما است. فرانکلین به تازگی به نور آورده اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط صاحبان کسب و کار محلی وادار کردن مردم به این نوع بحث که منجر به درک بهتر از نژادپرستی و تصمیم می گیرید که در آن آنها خواهد خود را صرف سخت به دست آورده پول نقد.

آن را نمی خواهد هوستون بدون نام بردن از یکی از بزرگترین نامها در رپ و یکی از رهبران تاریخی ما مارس, Trae Tha Truth. Trae Tha Truth عضو هوستون تاریخی Screwed Up کلیک کنید و اولین خواننده رپ که تا به حال دریافت یک روز به افتخار او توسط شهردار لایحه سفید در سال 2008. امداد باند یک سازمان تاسیس توسط رپر برگزار خواهد شد ثبت نام رای دهندگان رویداد چهار شنبه, ژوئن 11 در HCC مرکزی پردیس پارکینگ. او در سال گذشته منتشر شد بازدم و فقط در ماه گذشته منتشر شد ریمیکس نسخه برای تک “پازل کشویی.”

Bun B یکی دیگر از سفیر برای شهر و او ساخته شده هوستون افتخار ده برابر بیش از. به عنوان یکی از نیمی از بسیار تاثیرگذار UGK در کنار اواخر Pimp C, Bun B به حال کل کشور Ridin’ کثیف و کمک به ایجاد جنوبی هیپ هاپ برای تلفن های موبایل هوستون شده است شناخته شده است. در اوایل این سال Bun B منتشر شد این ویدئو به آهنگ او “در من تنه” از خود 2019 آلبوم Bun B روز های دیگر هوستون رپر Maxo Kream و بصری برجسته هوستون فرهنگ خودرو.

هر چند او به لس آنجلس نقل مکان هوستون, چاق, Tony هرگز خجالتی در مورد هوستون ریشه. نام او خود اشاره ای به وطن ما, رپ, افسانه بزرگ مانند وزارت معارف و پت. پسر یک مهاجر نیجریه تونی نوارهای خود را از آلبوم و ایده های اغلب بالا بردن سطح آگاهی به مسائل مربوط به پرداخت ادای احترام به تگزاس و همیشه با اضافه کردن یک لمس از پانک راک به رپ.

یکی دیگر از هوستون خواننده رپ با یک, پانک راک, پرنیان است که تیموتی راسل که می رود به نام Guilla. محلی خواننده رپ منتشر شد ترد رول و لرز در سال 2018 است و از آنجا دنبال کرد تا با او EP حالت خدا. در طول قرنطینه هنرمند مشغول بوده است با انتشار تک آهنگ و اظهار نظر در مورد تجارب خود را با نژادپرستی در حالی که بازی عمدتا سفید ورزش تنیس در کالج در Facebook صفحه.

تیم جنگل هوستون هیپی رپر, خود استادانی “گل کودک” هوستون ساخته شده است یک نام برای خود را با رویایی raps و قبلا برگزار Bloomfest در راز ، سال گذشته او مشغول هفتگی خود سری “مالچ دوشنبه ها” شامل خلاق ویدئوها به آهنگ های خود را.

آنتونیو Eyez است, بد بو, مربوط به اینده پدیده است. او و همسرش لیز Vaughn شده اند و مشغول انجام در طول قرنطینه و به تازگی قرار داده و در یک ادای احترام به شاهزاده در R&R Studios. Eyez منتشر آمدن دوم خود برچسب Spacewar موسیقی.

محلی جشنواره جنون اصلی تلاش برای جلب توجه به برخی از هوستون متنوع ترین هنرمندان از سراسر شهرستان و آنها ضربه ناخن بر روی سر زمانی که آنها شامل عملکرد توسط Katy خود DENDE. او خواهد بود با انتشار جدید خود را تنها “رقص” در ژوئن 10, با الهام از احساسات خود را در صحبت کردن در برابر بی عدالتی است.

هوستون است نه یک شهرستان به طور خودکار مرتبط با موسیقی جاز اما ما در تولید برخی از بزرگترین نامها در موسیقی جاز از جمله جیسون Moran and Robert Glasper. میکا ادواردز بالا و آمدن و ترانه سرا با جاز نفوذ در آهنگ های خود را جفت زیبایی با روح صدا و شعر. ماه گذشته ادواردز منتشر زیبا و دلپذیر تک آهنگ جدید “Timetaker” موجود در جریان سیستم عامل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im