روشن پاپ: چگونه محبوب موسیقی کار می کند و چرا از آن مهم
توسط Nate اسلون و چارلی هاردینگ
224 ص.
$24.95
انتشارات دانشگاه آکسفورد

فکر می کنم به تابستان سال 2012 است. Gotye ached و crooned در مورد کسی او استفاده می شود به می دانم; LMFAO جابجا شدم و حزب را لرزاند تا جزر و مد تبدیل شده است; Carly Rae Jepsen فقط ملاقات شما و التماس شما را به او تماس بگیرید…شاید. زمانی که musicologist Nate اسلون و ترانه سرا چارلی هاردینگ شرکت میزبان پادکست موسیقی روشن پاپ و نویسندگان از روشن پاپ: چگونه محبوب موسیقی کار می کند و چرا این مسائلشنیده Jepsen را همه جا فراری, آمار, آنها تا به حال یک الهامی لحظه وجود دارد: یک معنای عمیق تر در درون این کمی احمقانه پاپ آهنگ.

“این آهنگ توابع harmonically به پشتیبانی واقعا قوی عاطفی با کیفیت است که آهنگ در حال تلاش برای انتقال این عصبانیت در مورد درخواست کسی می گوید:” هاردینگ در ما زوم موسیقی پاپ Braintrust کنفرانس اضافه کرد: “این ترانه تقویت شده است که تمام اضطراب کیفیت توسط راه آن حرکت می کند و از تلاش برای جلوگیری از آن کلید خانه.”

در یک قرنطینه بعد از ظهر مانند هر دیگر هاردینگ اسلون و من philosophized در موسیقی پاپ و فرار از واقعیات, elitists’ تاریخی انگ زدن به سبک قهرمان زادگاه بیانسه و البته “Call Me Maybe.”

تعمق به Jepsen این مفهوم ضمنی را تبدیل به هسته برای این دو پادکست که در آن هر هفته اسلون و هاردینگ تشریح شعر هارمونی و تولید ابزار دقیق و بافت تاریخی از آهنگ های محبوب برای غنی سازی مخاطبان خود را تجربه گوش دادن. روشن در موسیقی پاپ یک موسیقی جهانی باید گوش برای هر فن از محبوب موسیقی از هر موسیقی پس زمینه.

برای کسانی که به مطالعه موسیقی آکادمیک اسلون و هاردینگ هستند تئوری موسیقی اساتید شما برای شما آرزو می کردیم در ساعت 8 صبح برای شنوندگان با کمی به هیچ آموزش رسمی این بچه ها املا موسیقی در یک راه است که فراتر از محدودیت های موسیقی الفبای هفت حرف است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم شاید این احساس مانند:” من موسیقی را دوست دارید اما من واقعا نمی دانم که چگونه به صحبت در مورد آن است. من لازم نیست که ویژگی های فرهنگ لغت.’ ما فکر می کنیم که واقعا هدفمند و با دقت توضیح داد که نمونه هایی است که هر کسی که واقعا مجهز به تفکر عمیق و تفسیر و تجزیه و تحلیل برای تلفن های موبایل و موسیقی. نه فقط شعر این آهنگ اما یادداشت واقعی. هنگامی که شما انجام دهید که شما را با من فکر می کنم لذت بیشتر برای آهنگ های شما را دوست دارم و شما ممکن است به طور جدی تر این آهنگ از تو متنفر می گوید:” اسلون.

روشن پاپ: چگونه محبوب موسیقی کار می کند و چرا از آن مهم است که یک پاپ سر رویای کتاب درسی. هر فصل توضیح می دهد که موسیقی مفهوم از طریق لنز ماندگار محبوب ضربه از بیست سال گذشته. آن جدول از محتویات به نظر می رسد در حال حاضر که What I Call Music! tracklist که سی دی جزوه شامل یک پایان نامه در هر آهنگ در دست است. اسلون و هاردینگ بررسی آهنگ از طریق فرم ریحانا و کالوین هریس’ “We Found Love,” قافیه طرح از طریق دریک “طرح خدا” و در مقابل از طریق بریتنی اسپیرز “اوه!… من دوباره آن را انجام داد.” تصاویر از عنبیه Gottlieb درایو صفحه اصلی مفاهیم موسیقی برای موسیقی بی سواد خوانندگان. کتاب را باز فصل می یابد نقاشی های Outkast را آندره 3000 نشان از بدبینی. چند فصل بعد مفت صعودی پنت هاوس-نیست-حتی-از-حد تغییرات کلیدی از “عشق در بالا” هستند بر روی صفحه نمایش کامل در فرم به صورت عمودی روی هم چیده واحد آپارتمان متصل شده توسط یک زیگ zagging راه پله.

بچه ها به تازگی جدا دعا Lipa سرخوشی, دیسکو, الهام شکستن سرود “همین حالا شروع کن” در یک قسمت از پادکست خود به عنوان اکتان بالا به عنوان آهنگ خود را. خود را ستایش از خواننده دوم تلاش آینده نوستالژیمنتشر شده در مستند اولین روز همچنان در جلسه ما قبل از به سرعت در حال با اشاره به محبوب موسیقی خیالبافانه در آغوش.

“این فوق العاده می گوید:” اسلون. “ما احتمالا تا به حال درخواست های بیشتر از شنوندگان به شکستن که کل آلبوم از هر قطعه موسیقی در آخر من نمی دانم سال و یا چیزی. واقعا طنین با مردم است که واقعا سرد است و من فکر می کنم [آن را] صحبت می کند به قدرت از موسیقی پاپ به عنوان یک منبع شفا و شادی و راحتی. من دوست دارم که, آلبوم, اما آن را مانند بسیاری از بران اجتماعی و سیاسی و موضوعات آن است. آن را فقط یک بازی سرگرم کننده زیبا خیالبافانه پاپ رکورد. بنابراین من از نوع عشق که این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. من فکر می کنم که فوق العاده است.”

هاردینگ را افزایش می دهد تعریف فرار از واقعیات “از 10 ، 000 فوت بالاتر از” پاپ بارها رهایی بخش چهار-در-کف ضربان.

“هنگامی که [موسیقی پاپ است] انجام آن کار در بهترین حالت آن را در واقع صحبت کردن به دستورات روح که نمی خطاب در هر روز راه است. این که آیا آن را اجازه به حرکت بدن خود را در راه است که شما مجاز به حرکت در محل کار; چه که اعتراف ما عمیق ترین خواسته های درونی برای افراد دیگر. این می تواند صدا نوع از توبه به فکر می کنم از موسیقی پاپ در این راه اما من در واقع فکر می کنم که آن را که بزرگتر و مهم آزادی برای روح و فکر می کنم که آن را انجام می دهند که به صورت روزانه برای مردم است. این که آیا آن را در رفت و آمد خود را زمانی که همه ما استفاده می شود برای رسیدن به رفت و آمد در ترافیک می شود و دلخور چرا که ما باید در اطراف افراد دیگر در مکان و ما نمی تواند به خانه به اندازه کافی سریع و یا اینکه آیا آن را می دانید در یک باشگاه و یا هر چیز دیگری.”

Houstonians به احتمال زیاد soundtracked رفت و آمد روزانه خود را با مورد علاقه خود را لیست پخش و پادکست ها در قبل از COVID جامعه است. در حال حاضر با کسانی که 30 مایل درایو به کار به کاهش 30 قدم از اتاق نشیمن به دفتر خانه وجود دارد هیچ راه فراری برای شنوندگان استفاده می شود که سوخت خود را ثابت از طریق استریو خودرو. هر کس در خانه هنرمندان بیش از حد; اما همه گیر نشده اختراع اتاق خواب ضبط هنرمند. اسلون و هاردینگ نقطه به فیونا اپل سگ پارس در پس زمینه او را تحسین بهانه برش پیچ و Billie Eilish از بین بردن او Invisalign در بالا از او گرمی-جارو هنگامی که ما خواب ما کجا رفتن ؟ به عنوان شواهدی وجود دارد که جزر و مد از وطنی موسیقی در حال حاضر آغاز شده در حال افزایش است.

این یک تغییر رادیکال از خالص پاپ از 2010s. مکس مارتین و دکتر لوک ممکن است در تمسخر ترک هر ردیابی نقص در کتی پری مرده-مرکز شاهکار Teenage Dream, که در آن هر آهنگ تلفیقی و عملکرد صوتی در حال غیرممکن شمرد و درخشان. که سبک جلا پاپ بدون شک وجود دارد در سال 2020 (Dua Lipa به خوبی آگاه است فریب آمیزی سنتی در آینده نوستالژی است مقدار زیادی اثبات) اما پس آیا Lo-fi Infinite و مخاطبان در حال بازتعریف مرزهای صحت به عنوان یک نتیجه.

بنابراین آنچه در جهنم است که موسیقی پاپ ؟

Switched on Pop co-host and co-author Nate Sloan spoke at length with Houston Press about popular music in a Zoom conference call.

روشن پاپ شرکت میزبان و co-نویسنده Nate اسلون در صحبت ظهر با هوستون مطبوعات در مورد موسیقی محبوب در یک زوم کنفرانس تماس بگیرید.

تصویر

“تعریف ما از پاپ است که نوع یک هدف در حال حرکت می گوید:” اسلون. “این یک مثلث یک چند کیفیت های مختلف و یکی است فقط از نظر آماری چیست محبوب ترین موسیقی ؟ چه اکثر مردم گوش دادن به در هر لحظه ؟ که بهترین راه برای شناسایی موسیقی پاپ. اما پس از آن نیز وجود دارد یک سبک از موسیقی پاپ. یک صدا. یک مجموعه خاص از موسیقی ویژگی های است که به طور مداوم در حال تغییر در نقاط مختلف در زمان. پس از آن یک استاتیک صدا آن را به طور مداوم در حال تغییر است.

“در نهایت پاپ چیزی است که در وجدان جمعی ما. نه فقط چیزهایی که ما در حال گوش دادن به بسیاری اما چیزهایی که در اشغال آمریکا است و ما بحث در مورد و که نقش مهمی در زندگی ما است. این می تواند هر چیزی از ایروینگ برلین ‘کریسمس سفید’ به ‘من را به Ballgame’ به نماز شما آواز خواندن در کلیسا در روز یکشنبه. از نظر ما تمام است که موسیقی پاپ. تلفن همراه, marimba آهنگ های زنگ در آی فون اپل – که موسیقی پاپ. ما به نوعی فکر می کنم از آن را به عنوان این سه قطب است. موسیقی آسانسور نگه موسیقی که همه بخشی از پاپ بیش از حد می گوید:” اسلون.

هاردینگ اضافه می کند که محبوب موسیقی منعکس کننده ارزش یک لحظه در زمان و که موسیقی کلاسیک بود یک بار محبوب موسیقی بیش از حد. با توجه به بتهوون برامس و شوپن موسیقی محبوب ممکن است حلقه فجيع به هر elitists در خانه, اما اسلوان و هاردینگ را روشن سبک پاپ ماموریت مشتاق است که در گذشته اطلاع رسانی در حال حاضر.

“ما باید بسیار مراقب باشید در مورد راه اندازی نوع کلاسیک سلسله مراتب از آنچه که موسیقی خوب و چه بد آهنگ می گوید:” هاردینگ و اضافه کرد که او و اسلون رسم از گذشته “برای کمک به گوش ما قابل درک برای کمک به خودمان موسیقی واژگان و به طور بالقوه ایجاد و رسم اتصالات مانند یک مورخ خواهد برای دیدن آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از گذشته به درک ما حاضر. این گرایش مربوط به گذشته است که ما همیشه در تلاش برای خلق و خوی خود و نه ایجاد آن سلسله مراتب.”

مقدار زیادی از پاپ علاقه مندان به تحمل این ژانر انگ زدن به دست این سلسله مراتب تقویت شده با کمتر فراگیر مخاطبان از ژانرهای مانند جاز, indie در, راک و موسیقی کلاسیک. ذکر destiny’s Child به یک استاد در چوپان مدرسه موسیقی و یا او ممکن است به شما دستور برای پیدا کردن سرنوشت خود را در جای دیگر. هاردینگ ویژگی های این ننگ به دو عوامل زمینه ای: هویت و احساسات است.

“بنابراین اغلب پایگاه های فن موسیقی محبوب هستند اول: جوان, زنان, مردم, از, رنگ, عجیب و غریب مردم است. آن را تعجب آور نیست که این مخاطبان که اغلب به حاشیه رانده شده در بخش های دیگر جامعه ما چیزهایی که از آنها لذت نیز جدی گرفته شود. بنابراین هویت در یک بزرگتر مرتب کردن بر اساس تعصبات فرهنگی قطعا می تواند بخشی از انتقاد از محبوب موسیقی است.”

اسلون جوش آن را به یکی دیگر از عوامل: تجارت است.

“ما می دانیم تیلور سویفت یا بیانسه به عنوان مهم هنرمندان با چیزی می گویند بنابراین ما نیز اذعان دارند که هدف آنها این است که برای فروش به عنوان بسیاری از سوابق به عنوان امکان پذیر است و ما با آن خوب. اما برای برخی از مردم برای برخی از مخاطبان ارتباط هنری با تجارت باعث می شود آنها را بسیار ناراحت کننده است به دلیل آن به نظر می رسد به تنزل هنری. به همین دلیل است که نوع یا سبک موسیقی مانند موسیقی کلاسیک است که اغلب پشتیبانی نمی کند به همان اندازه با بازار اما توسط موسسات مانند سمفونی و آکادمی و سازمان های غیر انتفاعی.

“در نهایت این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم که موسیقی نیست بخشی از یک سنت از تجارت به عنوان به خوبی. موتزارت نمی نوشتن اپرا چرا که او یک روز صبح بیدار شد و فکر کردم: “من نیاز به بیان عمیق ترین گوشه روح من از طریق رسانه آهنگ.’ او در تلاش بود برای قرار دادن غذا روی میز است. بنابراین او نوشت: ازدواج فیگارو و آن اتفاق می افتد به یک بزرگ و معنی دار پیچیده کار می کنند. در نهایت این ماده از دیدگاه و من فکر می کنم انجام این پادکست به ما نشان داده که فقط به خاطر موسیقی ساخته شده است با هدف ساخت پول به این معنا نیست که وجود ندارد بسیاری از نوآوری و هنری درون آن است.”

در نزدیکی پایان از ما, موسیقی پاپ, مغز اعتماد کنفرانس این نویسنده می ایستد در هوستون موسیقی تاریخچه صنعت Soapbox. آن را به سختی مختصر سخنرانی کردن در تنها نقاط گلوله مانند Janet Jackson و Justin Timberlake کمد لباس خرابی اواخر Tejano آیکون های سلنا عملکرد نهایی در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان و مدونا بور جاه طلبی تور راه اندازی آن آمریکا پا در سال 1990 در اجلاس بود که بعد از reimagined به عنوان Lakewood Church, صفحه اصلی, به, شبان, Joel Osteen و Kanye West.

وجود فهرستی خواندن هوستون هنرمندان که فتح نمودار که به ناچار اراضی در ثانیه-شهر بسیار خود destiny’s Child. بر خلاف اساتید که قبلا ذکر هاردینگ و اسلون نمی دفع آنها همه گوش. دیدن این نمی تواند کامل روشن سبک پاپ تجربه و بدون تجزیه و تحلیل یک آهنگ محبوب. با توجه به مرطوب محل و مبرم زمان است که ما را DC3 را در سال 2001 آمار “بازمانده” به نظر می رسید اتصالات. (در صورتی که شما یک بازمانده اما شنیده ام این کلاسیک در یک دقیقه بازی را فشار دهید در زیر به شما به عنوان ادامه مطلب.)

ما گوش دادن به تنها نیمی از این آهنگ که جای تعجب نیست که مقدار زیادی به این بچه ها رفتن. ما را ترک کنند در غیر متعارف لحظه در آهنگ. که در آن بسیاری از آهنگ ها پاپ استخدام یک پل در وسط یک آهنگ قبل از نهایی آن گروه کر کودک سرنوشت رها کنوانسیون اینجا هجوم شنوندگان انتظارات توسط امید بستن برای سه پل به جای یک (وجود فقدان موسیقی منطقه بندی برای تو).

“[بیانسه] هل دادن مرزهای فرم و این چیزی است که او قطعا در حال انجام است نه فقط در این آهنگ است اما در بسیاری از کار او بعد از., می گوید هاردینگ و اشاره کرد که او 2016 آمار “شکل گیری” اتحاد دو متمایز قلاب به جای یک سنتی کر. “او کسی که واقعا دوست دارد به بازی با مرزهای رسمی موسیقی پاپ.”

“قطعا چیزی است که خارج از غرفه برای من تلفیق این سبک باروک رشته arpeggio واقعا بسیار سبک بد بو, درام ضرب و شتم. که در بسیاری از راه های مرتب کردن بر اساس مرکزی متحرک سازی قدرت همراهی موسیقی – است که تلفیق این دو چیز” می افزاید: اسلون.

گچ تا smörgåsbord از نفوذ به بیع را از روی لئامت دادن در HSPVA اگر شما خواهد شد, اما او باروک احساسات آشکار هستند در طول کار خود را از او به شدت تزیین, melismatic آوازی اجرا می شود برای باز کردن هارپسیکورد ریف زودتر destiny’s Child اصلی “اسکناس, اسکناس, اسکناس.” آن را دوست دارم یا نه بیع و باخ اجرا در کنار هم.

هاردینگ سریع متوجه نشانه های بصری از ملکه بیگ معروف چشمی هنرمند به خصوص پس تعجب انداختن او 2013 eponymous آلبوم تصویری که در آن هر یک از آهنگ های موجود خود را, موزیک ویدیو.

“من شیفته بود برای دیدن که شاید زرد لباس که او می پوشد در این ویدئو برای ‘نگه دارید تا یک مرجع به ساز و برگ زرد او را اینجا در” بازمانده.’ آنها هر دو نوع مشابه معنای خود را حفظ نقاط قوت و رابطهای دشواری است. اما این تغییر در سبک پاپکه مانند برخی از تجزیه و تحلیل های ویدئویی.”

شاید این آهنگ مناسب ترین قطعات برای Houstonians زندگی در یک پست-Harvey, COVID جهان و آنچه در جهان است که در آن شعر (من بازمانده / من gon’ give up / من gon’ توقف / من gon’ کار سخت تر / من یک بازمانده / i’m gonna make it / من زنده خواهد ماند / حفظ survivn’) و تکراری خود طبیعت — احساسات است که حلقه با صدای بلند و روشن با اسلوان.

“من فکر می کنم این آهنگ همه چیز در مورد شما می دانید انتقال قدرت خود و خود را فلزی و انعطاف پذیری خود را. شاید یک راه برای انجام این کار به خواندن همان چیزی که بارها و بارها تا زمانی که شما در متقاعد کردن شنونده است که شما نمی خواهید در هر نقطه شما یک بازمانده و این ملودی یک بازمانده بیش از حد. آن را به زنده ماندن از طریق کل این آهنگ و این هرگز رفتن به دور است.”

نگه داشتن در survivin’ هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de