بیس بال بازگشت پیچیده پول و قدرت ستاره

لیگ اصلی بیس بال می خواهد تا در نهایت فصل آن در جریان است. برای نزدیک به دو ماه آنها را مورد بحث و بررسی روند که که ممکن است اتفاق می افتد. اما همانطور که ما در هر بشکه پیش رو به تابستان برخی از عوارض ناشی از شروع مجدد از آنها را از عوامل دیگر از COVID-19.

هیچ کس گفت: آن را آسان خواهد بود. زمانی که MLB شروع بحث با طرح دوباره شروع به فصل احتمالا 80-برنامه بازی شاید در یک یا دو محل آن احساس حرکت ساختمان بود. اما با کمی بیش از یک هفته باقی مانده ممکن است هنوز هم وجود دارد هیچ اجماع در مورد چگونگی و یا زمانی که بیس بال را دوباره رفتن.

مذاکرات شده اند مداوم و حداقل چند چیز به نظر می رسد نسبتا خاص:

1. بازی برگزار خواهد شد در خالی استادیوم.
2. وجود خواهد داشت هیچ محل واحد مانند آنها با توجه به در NBA.
3. فصل خواهد شد به صورت مختصر.

و که در مورد آن. فراتر از آن است که هنوز هم وجود دارد بی شمار تعداد زیادی از جزئیات لجستیکی به رسیدگی از چگونه به نگه داشتن بازیکنان امن زمانی که آنها تحت قرنطینه — در خانه آنها تا حد زیادی خود به خود — چگونه اغلب آنها نیاز به آزمون و بدون شاش کردن عموم مردم چگونه آنها را در مقابله با افراد متصل به این تیم (کارکنان هتل کارکنان و غیره.), و فقط دقیقا همان جایی که آنها بازی خواهد کرد — آن را قابل تصور برخی ایالات مانند کالیفرنیا اجازه نخواهد داد تیم بازی خوبی را به اوت.

اما که ممکن است دست کم از نگرانی های خود را. بازیکنان هنوز به توافق برسند به لیگ درآمد های برنامه ریزی و تعدادی از بزرگ نام بازیکنان مانند مایک ماهی قزل آلا هستند ابراز نگرانی در مورد ایمنی از بازی با توجه به شرایط.

ماهی قزل آلا و یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان دیگر هستند که به حق نگران اثرات در خانواده خود را. ماهی قزل آلا و همسر باردار است و به علت زایمان در چند ماه آینده. او فکر کردن با صدای بلند که چگونه او می تواند انجام دهد و هنوز هم حفظ تعهد خود را به فرشتگان. بازیکنان دیگر نگرانی در مورد اثرات صدها اگر نه هزاران نفر از کارکنان و پرسنل که آنها نمی توانند کنترل کاملا معقول نگرانی است.

هنوز هم بزرگترین مانع به احتمال زیاد پول است. بازیکنان توافق برای کاهش حقوق و دستمزد در ماه مارس بر اساس از دست رفته بازی لیگ می خواهد آنها را به موافقت با درآمد های هنگامی که و اگر آنها بازگشت را از دست داده و درآمد حاصل از فروش بلیط امتیازات و دیگر درآمد. بازیکنان balking هستند.

MLB باقی مانده است تنها یکی از ورزش های اصلی با هیچ حقوق و دستمزد کلاه. NBA در خصوص ویژگی های درآمد های موافقت نامه های که divvy تا درآمد به بازیکنان است. بیس بال است که چیزی شبیه به آن. بدون شک صاحبان دارم برای دیدن چیزی شبیه به آن در جای خود قرار داده اما بازیکنان نیست جالب است و آنها در لیگ فشار برای انجام این کار در طول این بیماری همه گیر به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن آن اندازه گیری در محل پس از به خصوص با بلندی توافق دسته جمعی مذاکره است.

تا کنون بازیکنان شده اند ثابت قدم در تمایل خود را به حرکت به جلو با قوانین عنوان شده است اما صاحبان ایده های مختلف. و در حالی که ممکن است آن را آسان به گرفتن عکس های بازیکنان بیشتر از لیگ باعث می شود بسیار کمی نسبت به پرداخت بالاترین ستاره. هر نوع درآمد محدودیت احتمال آسیب بیشتر به آنها نسبت به بچه ها که میلیون ها نفر را در هر فصل.

با وجود همه مسائل اطراف دوباره باز حرفه ای, ورزش, برای, بیس بال, پول, به نظر می رسد ضرب المثلی خط در شن و ماسه. و با همه گیر مرگبار به عنوان پس زمینه آن می تواند پول که خروج کل فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de