بیس بال ورزشکاران صاحبان نیاز به خواندن اتاق

آن باور نکردنی است که شما در مورد آن فکر می کنم. در این سال دیده می شود استیضاح از رئیس جمهور نشسته جهانی همه گیر است که آلوده بیش از دو میلیون نفر و تظاهرات گسترده بیش از نابرابری نژادی که در حال حاضر به گفت و گو و سیاست در آمریکا است. و ما تنها در ماه ژوئن.

به همین دلیل است که کنجکاو است که بیس بال گرفته است این فرصت را به رفتار کرده است.

لیگ برتر فوتبال دقت اجتناب شود یک کار توقف و NBA است که هنوز هم haggling over ترکیبی از مسائل از نگرانی های سلامت به تمایل برخی به دور از حرکت های سیاه زندگی مهم است. اما هر دو باید دلایل قانونی به بحث و در حالی که در فوتبال کار می کرد از آن مسائل NBA است که انتظار می رود به انجام همان.

سپس شما باید لیگ اصلی بیس بال همیشه آخرین به حزب, ورود با چیزی برای ارائه و هیچ چیز اما یک جفت چشم پوشی.

حتی به عنوان اولین فرد در بحث ها در هفته ها و پتانسیل پیشرفت را روز چهارشنبه گزارش شد که آن را به نحوی احساس می کند مانند یک سیلی به طرفداران از “امریکا تفریح و سرگرمی” که پس از کمی پیشرفت ساخته شده و همه ما از هر دو طرف در حال تهدید و اتهامات.

طرح اصلی آمده بود بازگشت جولای 4. مطمئن شوید که وجود دارد نمی تواند طرفداران در غرفه وجود دارد اما به احتمال زیاد خواهد بود میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از نیمه قرنطینه خانه. برای اولین بار از ماه مارس این کشور را از انحراف راه را یک نفس و استراحت برای یک ثانیه. به جای آن خواهد آمد و با کمی هیاهو در الماس است.

شاید بازیکنان بسکتبال را یک نکته و ما نیاز به اقامت در نقطه با مسائل مهم مانند پلیس اصلاحات و بی عدالتی برای مردم رنگ, اما آنها به مبارزه با بیش از پول است. بیس بال نیست ایستاده در اصل. آنها در حال ایستاده بر روی یک شمع عظیمی از پول و مبارزه با بیش از که بر میدارد تا چک برای ناهار.

نه تنها آن است که چیز عجیب و غریب در یک زمان مثل این به استدلال می کنند بیش از یک استخر از پول بسیاری را برای کشتن, اما آن را تا به طور کامل بی اعتنا. شما می خواهید به می دانم که چگونه به سرعت بیگانه طرفداران ؟ در طول زمان از بیماری های همه گیر و تظاهرات و تحول سیاسی مبارزه بیش از که می شود یک قطعه بزرگتر از یک میلیارد دلار ثروت. مثل تماشای وارثان داد و بیداد بیش از ارث هنگامی که معشوق خود را نسبت به بدن است که هنوز هم سرد است.

و اجازه دهید روشن صاحبان خرس بسیاری از مسئولیت است. آنها یک معامله با بازیکنان در مارس و آنها نمی خواهند به چوب به آن. برخی نگران از دست دادن پول — راست — و دیگران فقط در تلاش برای چوب آن را به بازیکنان امید گرفتن یک مقدار حقوق و دستمزد مورد نظر درپوش پس از 2021 فصل هنگامی که زمان توافق دسته جمعی اجرا می شود. اما هیچ کدام از این بچه ها در حال رفتن شکست در هر زمان به زودی.

به عنوان به بازیکنان آنها قطعا می تواند به حداقل صدا مانند آنها در مورد مراقبت بیشتر از حقوق و دستمزد کلاه و میلیون ها دلار. آن را به طور گسترده ای انتظار می رود اگر صاحبان تحمیل کوتاه فصل با سرشکن حقوق بازیکنان خواهد تنظیم یک شکایت خواستار بیشتر بازی ها به طوری که آنها می تواند پول بیشتری را. بحث در مورد ناشنوا تن.

راستش در این فصل در حال رفتن به یک چاق ستاره در آن بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد. این وضعیت منحصر به فرد در تاریخ ورزش است. صاحبان باید سعی کنید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است. بازیکنان باید موافقت خود را با کمی کردن بالا برای زیان های لیگ بدون شک متحمل می شوند. و هر دو طرف باید به توافق برسند این است که یک چیز یک بار. آن را فقط در حال حاضر. فقط برای طرفداران هنگامی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر.

هر چیزی کمتر نه تنها بی عاطفه آن خواهد بود که بزرگترین PR اشتباه در تاریخ روابط عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de