Basadi Betta: طاووس معبد در هند

Bاسدی Betta, مهم مرکز زائر واقع در بالای Mandharagiri تپه در روستای Pandithanahalli در کارناتاکا هند است. تبدیل به یک زیارت مرکز برای اعضای Jaina دین شما می توانید رسیدن به Basadi Betta از طریق 435 مراحل.

از بالای چهار محصور معابد پیچیده در تصاویر قابل مشاهده هستند. اصلی منطقه است که در آن شما می توانید پیدا کردن یک مجسمه Chandranatha Thirthankara. هشتم thirthankara (یا استاد دارما متخصص در jaina دین), Thirthankara به نظر می رسد نشان داده شده کاملا برهنه در کنار یک ستون از نقوش گل و یک نقاشی دیواری با نقش برجسته ببر و گاو عبور از مجسمه به عنوان در هر مقاله توسط هند Raju.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

وجود پر شور معبد (یا گورو mandir) در سمت راست درب بعدی. شما ببینید یک بنای تاریخی با ارتفاع 81 متر با گنبد پوشیده شده با نقوش طاووس.

این طاووس معبد در هند است: یک محل خوش عکس ترین و کامل شکر و تخم مرغ پیچیده است که بهترین بهانه برای گذراندن یک روز متفاوت در ایالت کارناتاکا به خصوص اگر شما در شهر بنگلور به عنوان در هر مقاله توسط هند Raju.

Peacock Temple in India
طاووس است که نه تنها پرنده ملی هند, اما آن نیز مربوط به فرهنگ هند است. Pixabay

تاثیر طاووس در معماری هند

طاووس است که نه تنها پرنده ملی هند, اما آن نیز مربوط به فرهنگ هند است. آن استفاده می شود توسط Kartikeya خدا از جنگ به عنوان یک کوه در طول جنگ. در پیوند به الهه لاکشمی که طاووس نماد حکمت و جاودانگی است.

همچنین بخوانید: Sushant Singh Rajput را مورد خودکشی گسترش آگاهی در سلامت روان

پرستش از طاووس را می توان در سراسر هند به خصوص در مکان هایی مانند کاخ شهر جیپور و معروف طاووس که گارد طاووس دروازه. مثال دیگر بدون ترک راجستان اتفاق می افتد به در طاووس مجسمه سازی است که ما می توانید پیدا کردن در شهر Palace Udaipur .

با توجه به جنوب هند به طور خاص در ایالت تامیل نادو طاووس است بیش از در حال حاضر در بسیاری از ساختمان آن. برخی از نمونه ها عبارتند از: موتیف های موجود در یکی از gopuram (یا آستانه برج) است که نگهبانان Rathinagiri تپه معبد در روستای Vellor یا در Kapaleeswarar معبد در نزدیکی چنای هر مقاله توسط هند Raju.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im