باربری در پرند

اتوبار و باربری پرند , اتوبار شهرک پرند , باربری شهرک پرند , وانت بار و نیسان , باربری در پرند , اتوبار پرند ,

توسط مدیر سایت در 2 اردیبهشت 1402

اتوبار و باربری پرند , اتوبار شهرک پرند , باربری شهرک پرند , وانت بار و نیسان , باربری در پرند , اتوبار پرند , باربری پرند , خدمات باربری و اتوبار در شهرک پرند , باربری ارزان در پرند , باربری و اتوبار در پرند , اسباب کشی در شهرک پرند : یکی از نواحی بسیار خوش آب و هوا در تهران منطقه ۲۲ که در غرب تهران واقع است می باشد. وجود پارک جنگلی پرند در جنوب و شرق شهرک پرند هوای بسیار تمیز و ملسی را در این ناحیه به وجود آورده است . لذا درخواست زیادی برای سکونت در این منطقه وجود دارد و تقریبا می توان گفت خیلی از خانه ها در این منطقه ویلایی ساخته می شود .

باربری پرند

شهرک پرند از شمال به بزرگراه شهید خرازی و از جنوب نیز به بزرگراه شهید همدانی متصل می باشد که دسترسی را بسیار راحتر کرده است. از سمت شرق به شهرک گلستان متصل است و از سمت غرب نیز به پهنه سیتی و در نهایت به شهرک دانشگاه شریف ختم می شود .
باربری و اتوبار شهرک پرند

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم موقعیت خوب و خوش آب و هوای این ناحیه از تهران موجب شده تا محیط مسکونی بسیار خوبی در این شهرک بوجود بیاد و تقریبا می توان گفت کاملا مسکونی است . لذا درخواست بالایی برای اسباب کشی از اتوبار پرند می شود که در نهایت موجب ایجاد شرکت های باربری در شهرک پرند شده است. که با ارائه خدمات اتوبار و حمل و نقل اثاثیه به مردم عزیز پرند کمک رسانی می کنند.
خدمات شرکت باربری و اتوبار در شهرک پرند

شرکت باربری و اتوبار در پرند نیز همانند سایر شرکت های باربری تهران از امکانت بروز و مدرن جهت اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل , ادارات و سازمانها استفاده می کند . تقریبا تمامی باربری ها و اتوبار ها موارد زیر را در امر خدمات خود اجرا می کنند :

    رعایت اصول بسته بندی
    سرعت در حمل و نقل
    ایمنی حمل و نقل
    رعایت قوانین باربری های کشور
    استفاده از وسیله نقلیه مناسب و با کیفیت
    صدور بیمه نامه بار
    استفاده از کادری مجرب و با حیا
    استفاده از کارگران حرفه ای باربری

لذا نباید نگران آسیب دیدگی اثاثیه خود باشید . همچنین تمامی باربری های پرند ملزم به رعایت قوانین حاکم بر اتوبارها در جمهوری اسلامی ایران می باشند.
مناطق تحت پوشش اتوبار و باربری پرند

محدودیتی برای هیچ باربری وجود ندارد و تقریبا می توانند در سراسر کشور فعالیت کنند و نمی توان منطقه ای مشخص برای آنها قائل شد . اما منظور از منطقه تحت پوشش این است که دفتر مرکزیت شرکت باربری در آنجا قرار دارد و دسترسی اهالی آن منطقه به باربری را آسان کرده است. لذا هر باربری در محدوده فعالیت خود به راحتی می توان فعالیت کند و اکثر بارهای آن منطقه را جابجا کند که طیف وسیعی از فعالیت های شرکت باربری را شامل می شود.بطور مثال فرد که در نیاوران زندگی می کند هی وقت از شرکت بابری پرند درخواست نخواهد داشت و بالعکس نیز صادق می باشد.

اما باربری پرند می تواند به راحتی و بدون هیچ مسئله ای مناطق و شهرک های اطراف خود را نیز تحت پوشش سریع قرار دهد مانند : شهرک گلستان , شهرک دانشگاه صنعتی شریف , آزاد شهر , شهرک آتی شهر , شهرک باقری در شمال و هوانیروز  اینها مناطقی هستند که اتوبار پرند می تواند به راحتی در آنها فعالیت کند.
وسیله های نقلیه در باربری های و اتوبار پرند

تقریبا می توان گفت اکثر باربری ها و اتوبارهای تهران از وسیله های نقلیه مشابه استفاده می کنند , شرکت باربری در پرند نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

حمل و نقل باربری ها در شهرک پرند با وسیله های نقلیه زیر انجام می شود :

    وانت بار
    نیسان بار
    تریلی کفی
    خاور ۶ چرخ
    ایسوزو
    خاور بغل دار

باید توجه داشته باشیم که بهترین راه برای انتخاب یک وسیله نقلیه مناسب برای اسباب کشی مشاوره گرفتن از کارشناس باربری می باشد . چرا که بر اساس نیاز تصمصم خوبی خواهد گرفت . همیشه قبل از اینکه وسیله ای به موقعیت بار ارسال شود قبلش کارشناس بسته بندی و نقشه بردار به محل اعزام می شود تا تمام موارد را به صورت دقیق بررسی کند و وسیله نقلیه مناسب و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی پیشنهاد دهد . لذا بر اساس تجربه بالا این کارشناسان باریری دقیق می باشند و همیشه بهترین موارد را پیشنهاد می دهند.
بسته بندی اثاثیه توسط باربری پرند

باید توجه داشته باشیم که بسته بندی یکی از مهمترین کارهایی است که در اسباب کشی باید رعایت شود . بیشتر خانواده ها به دلیل اینکه هزینه زیادی را در باربری متحمل نشوند اقدام به بسته بندی غیر اصولی لوازم منزل می کنند و در نهایت در حیل جابجایی داخل وسیله نقلیه موجب اسیب و صدمه رسیدن به لوازم می شود. لذا پیشنهاد می کنیم قبل از انجام بسته بندی با متخصص بسته بندی باربری پرند مشورت کنید تا راه های اصلولی و استاندارد را به شما ارائه کند . البته در صورتی که خودتان فرصت و حوصله بسته بندی نداشته باشید متخصصین بسته بندی اتوبار پرند می توانند این کار را برای شما انجام دهند. به صورتی که هیچ آسیبی به اثاثیه شما در حین جابجایی وارد نشود.

با رعایت اصول استاندارد و دقیق بسته بندی از آسیب دیدگی احتمالی اموال خود در حین جمل و نقل خوداری کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن