جلوگیری از اگزما را شعله ور در تابستان با این نکات ساده

Eczema
اگزما می تواند تحت کنترل نگه داشته در این تابستان. Pixabay

اگزما یک وضعیت پزشکی است که باعث می شود پوست ملتهب و تحریک شده. این امر باعث احساس خارش در سطح پوست و به دنبال آن بثورات جلدی. این منطقه به نظر می رسد خشک و پوسته پوسته پوست مایل به قرمز تبدیل می شود.

ماندن در داخل خانه در طول تابستان مفید است برای بیماران مبتلا به اگزما به عنوان گرما و عرق باعث این مشکل است. اما این نیز مهم است برای حفظ بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری حتی در حالی که در داخل خانه.

ناگهانی اگزما flare-up می تواند یک وضعیت دشوار برای مقابله با, به ویژه هنگامی که دسترسی به پزشکان محدود است و بازدید از درمانگاه توصیه نمی شود مگر اینکه مطلقا لازم است.

دکتر Kiran Godse مشاور متخصص پوست Hiranandani بیمارستان واشی, سهام چند راهنمایی برای جلوگیری از اگزما را شعله ور تا در تابستان.

نوشیدن مقدار زیادی مایعات

آب آشامیدنی اغلب توصیه می شود برای پوست خوب و سلامت است. آب شسته سموم از بدن است که می تواند در غیر این صورت ناراحت و یا تحریک پوست. این مهم است به نوشیدن مقدار زیادی آب به تنها ماندن هیدراته اما همچنین جلوگیری از شیوع بیماری های پوست.

Eczema
اگزما در حال رفتن به خود را مانع پوست بی عیب و نقص, با این نکات. Pixabay

نگه داشتن پوست خود را مرطوب

خشکی پوست شایع ترین ماشه برای اگزما عود. مطمئن شوید که شما به دنبال یک مرطوب کننده روزانه معمول است. انتخاب محصولات که فاقد عطر و رنگ آزاد تر و چرب تر از خامه. بهترین راه برای قفل کردن رطوبت در پوست است استفاده از یک لایه ضخیم از کرم مرطوب کننده در عرض چند دقیقه از گرفتن دوش. اعمال در شب قبل از خواب نیز هست.

بپوشید تنفس لباس

با تابستان تنظیم در, بهتر است برای پوشیدن لباس های گشاد صرف نظر از اگزما را شعله ور. لباس تحریک پوست توسط چسبیده به سطح و افزایش درجه حرارت بدن شما مستعد ابتلا به عود. پوشیدن پارچه های تنفس, توجه, به, رنگ لباس خود را. رنگ های تیره جذب بیشتر گرما در حالی که پارچه های مصنوعی, علل خارش پوست, پوست شما فوق العاده حساس و تحریک اگزما ور.

نمی خراش

خاراندن پوست خود را باعث می شود مشکل بدتر خواهد شد به عنوان آن را می شکند از لایه بالا از پوست باعث عفونت های باکتریایی و بدتر شدن اگزما است. انتخاب کردن برای یک کمپرس سرد قرار می گیرد در این منطقه به حداقل رساندن خارش و تسکین از تشدید.

تمیز نگه داشتن پوست

در حالی که بسیاری از ما حفظ بهداشت پایه شیوه های آن را حتی مهم تر می شود در ماه های گرم هنگامی که بدن شما عرق بیشتر است. گرفتن حمام روزانه کمک می کند تا پاک کردن باکتری ها از پوست. آن را نیز دور شوی انباشته عرق و گرد و غبار بر روی سطح پوست است. شستن بدن و آلوده منطقه با یک صابون ملایم با رایحه مواد شیمیایی خشن و یا رنگ. همچنین, مطمئن شوید که به تغییر لباس های خود را دو بار در روز.

همچنین بخوانید: هیچ اثری از جامعه انتقال در کارناتاکا: پزشکی وزیر آموزش و پرورش

به دنبال تجویز درمان: اگزما هیچ درمان دائمی, اما می توان آن را از طریق اقدامات پیشگیرانه و پس از درمان تجویز شده توسط متخصص پوست. به عنوان توسط پزشک تجویز کرم ها و پماد استفاده می شود برای کاهش خارش زمانی که دچار عود. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im