آسپرین مصرف را کاهش می دهد خطر ابتلا به سرطان روده نصف: محققان

Researchers پیدا کرده اند که اثرات دوز به طور منظم از آسپرین گرفته شده برای کاهش خطر ابتلا به سرطان روده طول می کشد حداقل 10 سال پس از توقف درمان طبق اخبار بهداشت و درمان.

بین المللی محاکمه – شناخته شده به عنوان CAPP2 – درگیر بيماران مبتلا به سندرم لینچ از سراسر جهان و نشان داد که آسپیرین در روز به طور متوسط دو و نیم سال کاهش میزان سرطان روده با نیم.

مطالعه led توسط کارشناسان در دانشگاه نیوکاسل و لیدز در انگلستان منتشر شده در مجله لانست است که برنامه ریزی شده دو سو کور از 10 سال پیگیری تکمیل شده در بیش از نیمی از نیروهای جامع ملی داده های ثبت سرطان تا 20 سال است.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

“من تا به حال یک ایده از 30 سال پیش است که افراد با استعداد ژنتیکی به سرطان روده بزرگ می تواند کمک به ما برای تست اینکه آیا آسپرین واقعا می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان گفت:” مطالعه محقق آقا جان رایت از دانشگاه نیوکاسل است.

“بیماران مبتلا به سندرم لینچ در معرض خطر هستند و این ارائه آماری از قدرت به استفاده از سرطان به عنوان یک نقطه پایانی – آنها مانند قناری در معدن هشدار داد که کارگران که وجود دارد گاز” رایت اضافه شده است.

مطالعه بیشتر تقویت موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) توصیه در مصرف روزانه آسپرین برای کسانی که در معرض خطر بالا و پشتیبانی از استفاده گسترده تر از آسپرین برای جلوگیری از سرطان است.

بر اساس مقدماتی پنج سال داده ها از CAPP2 محاکمه خوب توصیه می شود که آسپرین باید ارائه شده برای پیشگیری از سرطان روده در بزرگسالان مبتلا به سندرم لینچ.

به گفته محققان آن را در زمان زمان طولانی برای شروع آزمایشی و برای جذب مردم به اندازه کافی در 16 کشور اما این مطالعه در نهایت به ما یک جواب.

Aspirin intake
این مطالعه نشان داد به طور کلی کاهش خطر ابتلا به سرطان از 24 درصد در کسانی که مصرف آسپرین یا 37 درصد در کسانی که در زمان آسپرین برای دو سال کامل. Pixabay

این بررسی شامل 861 بيماران مبتلا به سندرم لینچ که بر حدود یک در 200 نفر در جمعیت است. این افراد باید یک مشکل ژنتیکی با ترمیم DNA آنها را در خطر بسیار بالاتر از سرطان ها مانند thsoe روده و رحم.

یک گروه از 427 بیماران تصادفی به آسپرین به طور مداوم به مدت دو سال و 434 اختصاص داده شد و به گروه دارونما و سپس همه آنها به دنبال برای 10 سال.

از کسانی که با توجه به دو آسپیرین در هر روز (600mg) وجود دارد 18 کمتر سرطان روده بزرگ به نمایندگی از یک قطره از 42.6 درصد است.

همچنین بخوانید: آمازون شاهد بالاترین ماهانه زدایی سطح پس از 2015

هنگامی که تمام 163 لینچ سندرم سرطان ها شامل تجزیه و تحلیل – مانند سرطان آندومتر یا رحم – وجود دارد به طور کلی کاهش خطر ابتلا به سرطان از 24 درصد در کسانی که مصرف آسپرین یا 37 درصد در کسانی که در زمان آسپرین برای دو سال کامل.

“دو آسپیرین در روز برای یک زن و شوهر از سال می دهد حفاظت است که طول می کشد بیش از 10 سال” سوزاندن گفت.

“برای افرادی که در معرض خطر ابتلا به سرطان, فواید روشن – آسپرین کار می کند. ما جدید بین المللی محاکمه CaPP3 را ببینید اگر دوزهای کوچکتر کار فقط به عنوان به خوبی,” سوزاندن اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de