چارلی بیکر و مارتی والش می توانید سفارش دهید تا تمام موانع آنها می خواهند و موضوع تمام فوری درخواست آنها می توانند, اما با آب و هوای خوب دیروز مردم نادیده گرفتن هر دو از نقطه شمال پارک چارلز رودخانه به اسکیت پارک در رزرو جاده در هاید پارک.

بوستون 311 سیستم پر از شکایت دیروز از هر دو بچه ها و بزرگسالان نادیده گرفتن درخواست از شهرستان و مقامات دولتی را به نگه داشتن خود را جدا از دیگران در حالی که در خارج از. ماسک? فراموش نکنید در مورد آن.

کسی راه رفتن سگ خود را در این منطقه فرستاده این عکس از لینچ خانواده اسکیت پارک در زیر عرشه دیروز:

Skaters at North Point Park

او گزارش می دهد:

من به طور معمول راه رفتن سگ من را از طریق پارک علم بیش پل عابر پیاده در کنار پارک اسکیت و سپس از طریق قفل به باغ. امروز در اولین 60 درجه روز پارک اسکیت بود تاخت و تاز کردن با کودکان و نوجوانان این است که یکی از گروه های کوچکتر وجود دارد گروه 20-30 مردم جمع در طرف مقابل است.

من می توانم ذهن کسب و کار من است که بخشی از آن تاثیر نمی گذارد من کسب و کار من نیست به گفتن آنها چه باید بکنید.

چه بر من است که بچه در راه به skatepark سوار Vespa روروک مخصوص بچه ها در wheely مد بر روی پل عابر پیاده. من اقدام به پرچم او را به توقف با استناد به کودکان و سگ ها در پل بود اما تنها مورد استقبال دنباله خود را از دوستان دوچرخه که اقدام به تماس با من, کس, سگ ماده, فاحشه آنها به عنوان سوار من که یکی از آنها بررسی می شود من با دوچرخه.

همچنین پارک رسما “تعطیل” در ماه گذشته. چرا این فرصت را به اسکیت بازی کردن در اطراف تقریبا خالی شهر به جای skatepark?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im