Ashtottaram 7: OṀ ṪAPOBHŨMYAI NAMAH

توسط دکتر Devakinanda Pasupuletiانجام austerities و penances (tapas) منحصر به فرد هستند تنها به سرزمین مان و پ

توسط ABDOOSNEWS در 28 تیر 1399

توسط دکتر Devakinanda Pasupuleti

انجام austerities و penances (tapas) منحصر به فرد هستند تنها به سرزمین مان و پیروان Sanatana دارما. هیچ جای دیگری و در هیچ دین های دیگر وجود دارد عمل tapas مانند آنچه باستانی ما seers و rishis را هزاران سال پیش.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

Ashtottaram 7

7) OṀ ṪAPOBHŨMYAI NAMAH:

ॐ तपोभूम्यै नमः

OṀ (اوم) –ṪA-PO'-BHOO-MYAI– NA-MA-HA

(Tapas: "توبه یا austerities")

کلمه tapas آمده از ریشه فعل "شیر" (santāpe در حس درد و رنج). از این رو آن را به معنی هر گونه نظم و انضباط است که باعث درد و رنج به بدن-ذهن-حس پیچیده است. ما پیدا کردن کلمه در ṚigVeda که در آن آن را به عنوان تفسیر penances مانند kṛi-cchra و مراقبه در Hiraṇya-garbha (کیهانی تخم مرغ طلایی). آن نیز استفاده می شود در اوپانیشادها مانند Chāndogya و Muṇḍaka در این معنا از عملکرد یکی از وظایف و austerities. Tapas نیز می تواند به عنوان تفسیر ریاضت و توبه و طلب بخشایش. Tapas به معنی عمیق و مدیتیشن و استدلال خود نظم و انضباط و تلاش برای رسیدن به خود شکوفایی و آزادی گاهی اوقات مربوط تنهایی hermitism یا زهد;

Performing austerities and penances (tapas) are unique only to our mother land
هیمالیا به اراضی tapas. Wikimedia Commons

این همچنین به معنای زیر دارما (عدالت) بدون از دست دادن نظم و انضباط. این Himālayas سرزمین از tapas. برای هزاران سال ما ṛishis انجام دقیق austerities به دست آمده و دانش خود برای رفاه بشریت است. Ṛishis زندگی در مکان هایی مانند Ṛishikesh و Haridwār خود را به انجام برسانند حرفه ای از آزادی است.

باگاواد Gīta معاملات با tapas از سه زاویه: śarīra (فیزیکی), vāṇmaya (مربوط به گفتار) و mānasa (روانی). تجلیل و خدمت به خدایان و مقدس-افراد طهارت و تجرد و عدم خشونت متعلق به دسته اول. شیرین اما راستگو سخنرانی می افتد تحت دسته دوم. کنترل ذهن و خلوص احساسات ضروری است.

همچنین بخوانید: دانشمندان یکی از زمین Blackest مواد را در یک ماهی

در حالی که rishis باید مورد علاقه جنگل ها و کوه ها, آنها در حال حاضر در حال حرکت عمیق تر و عمیق تر به مکان های غیر قابل دسترس خود را به انجام austerities با توجه به بدون کنترل آلودگی و رشد گردشگری است. تفکر است که وجود دارد هیچ زمین یا ṛishis هنوز موجود فقط نشان می دهد که جهل در بخشی از ما. به این دلیل است که از قدرت خود را از ریاضت که ما śhastrās و vāṇmayās هستند محافظت می شود. دانش به دست آمده توسط این ṛishis الهی است كه آنها پس از تصویب به ما. این مسئولیت ما را برای حفاظت از این دانش و آموزش نسل های آینده آمده است.

زمین ما که در آن ṛishis انجام شده شدید austerities سزاوار به نام "Tapo-Bhūmi".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن