به عنوان ديتا Soars بالا, بنابراین آیا این تقاضا از تابستان پوشاک

توسط SIDDHI JAIN

با جیوه بالا رفتن سریع, تابستان, پوشاک, فروش نشان داده اند که رشد سریع در تجارت الکترونیک, فروش. در ماه مه نزدیک به 40 درصد از تمام محصولات فروخته شده در بازار آنلاین Snapdeal خود بودند لباس تابستان. پوشاک است که به طور سنتی یک فروش بالا دسته روی پلت فرم این ثبت افزایش فروش پس از آرامش از فروش غیر ضروری محصولات آنلاین. با توجه به پلت فرم تقاضا برای پوشاک برداشت و دوباره به سطح قبل از COVID فروش.

یک Snapdeal بررسی انجام شده در ماه مه سال 2020 با کاربران در سراسر هند نشان داد که در حالی که خانواده ها به طور سنتی لذت خرید در بازار در حال حاضر به دنبال گزینه های امن تر به فروشگاه. 95 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح داده آنلاین برای خرید پوشاک بیش از رسانه های خرده فروشی. آسایش و ارزش شد دو بالا ملاحظات برای مصرف کنندگان به عنوان آنها ساخته شده پوشاک خرید. درک ارزش نام تجاری بود و نه عامل به همان اندازه مهم به عنوان مصرف کنندگان ترجیح فروشنده برندها با قیمت های جذاب.

چیست فروش ؟

کودکان و نوجوانان تابستان پیشرو از نظر تقاضا است. در این نظر سنجی خریداران گفت: آنها دارای اولویت نیازهای کودکان و نوجوانان بیش از دیگر نیاز دارد و این لباس برای کودکان بیشتر نیاز فوری به دلیل مکرر تغییر اندازه. تی شرت آهنگ و لباس خواب, jumpsuits, کوتاه, لباس نوزاد و صندل را برای محبوب kidswear در سایت.

Summer wear
تقاضا برای پوشاک برداشت و دوباره به سطح قبل از COVID فروش. Pixabay

در مد مردان دسته پنبه تی شرت در رنگ های ساده و, چاپ, برمودا, کوتاه, و محموله های کوتاه هستند ، دور گردن هنلی گردن بدون آستین t-پیراهن در رواج دارد. کفش و صندل قیمت دیگر محبوب میدارد با خریداران است. در میان زنان خریداران راحت, ساق پوش, شل مناسب و به طور منظم کوتاه دور گردن تی شرت و تاپ در رنگ های روشن لباس و kaftan لباس های تابستانی بودند انتخاب های محبوب است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

محبوب محدوده قیمت برای گاه به گاه مد شد Rs 500-800 گفت: Snapdeal. 75 درصد از خریداران در Snapdeal تصمیم گرفتند برای فروشنده مارک ارزش پوشاک عمدتا در خدمت فروشندگان از Ludhiana, بنگلور, دهلی نو, Tirupur و جیپور.

همچنین بخوانید: چرا باید قمار آنلاین قانونی در هند ؟ پیدا کردن

“در ماه گذشته فروش در رده پوشاک همه چیز در مورد رسیدن به سر رسیده نیازهای عملکردی مانند nightwear, undergarments و شلوار مسیر و غیره. با کودکان در خانه و بیشتر مردم همچنان به کار از خانه و تابستان در نوسان کامل, کاربران در حال حاضر ساخت هوشمند گاه به گاه ها به کمد خود گفت:” یک Snapdeal سخنگو. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im