به عنوان فیلیز Blue Jays گزارش مثبت COVID-19 آزمون در فلوریدا, دوقلو, هیچ در CenturyLink

به عنوان لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط سعی کنید به چکش از یک معامله برای نجات 2020 فصل بازیکنان در حال آزمایش برای COVID-19 و به نظر می رسد حداقل در برخی از که در حال انجام است در فلوریدا.

دوقلوها مینه سوتا که قطار در CenturyLink مجموعه ورزشی در فورت مایرز در حال انجام تست و روزانه غربالگری, دوقلو, مدیر ارشد ارتباطات داستین مورس تایید از طریق متن. مورس گفت شده اند وجود دارد هیچ تست مثبت.

Boston Red Sox که قطار در JetBlue در Fenway پارک جنوبی در فورت مایرز گفت: آنها همچنان به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در مرکز.

“تسهیلات باز می ماند به تعداد بسیار محدودی از بازیکنان و کارکنان (کمتر از 10 نفر مجموع)” Red Sox معاون رئیس جمهور از رسانه روابط کوین گرگ گفت از طریق ایمیل. “عنوان شده است مورد از تسهیلات بازگشایی همه بازیکنان و کارکنان در حال نمایش توسط کادر پزشکی پس از ورود و همه بازیکنان و کارکنان و منوط به لیگ اصلی بیس بال فیزیکی فاصله پروتکل های. علاوه بر دسترسی محدود به پخش زمینه چابکی زمینه و شش بسته bullpens.

فیلادلفیا فیلیز در ویکی بر اساس و Toronto Blue Jays که در Dunedin هر دو خود را تعطیل مربوطه بهار امکانات آموزشی در روز گذشته است. فیلیز تا به حال هشت نفر در سازمان تست مثبت و جیز آبی تا به حال یک بازیکن “نمایشگاه COVID-19 علائم” با توجه به ESPN.

ناشناس Boston Red Sox جزئی لیگ بازیکن تست مثبت برای coronavirus و Fenway جنوب پیچیده بود تعطیل مارس 25 برای دو هفته. این تیم معتقد بودند که بازیکن که تست مثبت در 23 مارس به احتمال زیاد قرارداد COVID-19 پس از او سمت چپ Fenway جنوبی Player توسعه مجتمع در 15 مارس.

همه بوستون رسمی تمرینات به پایان رسید در مدت کوتاهی پس از بهار آموزش لغو شد مارس 12, اما برخی از بازیکنان هنوز آموزش های خود را در تاسیسات.

“بازیکنان می توانید ترک اگر آنها می خواهند” رئیس بیس بال افسر Red Sox خایم بلوم گفت: در مارس 13 کنفرانس خبری در Fenway جنوبی. “بازیکنان در اینجا باقی می ماند. اگر آنها می توانید کار کردن در JetBlue پارک آمار در پنبه حلاجی شده قفس پرتاب از یک عمل تپه بلند کردن وزنه و کار با مربیان.”

گرگ Hardwig یک خبرنگار ورزشی برای ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. او را دنبال کنید Instagram, Facebook و Twitter: @NDN_Ghardwig ایمیل او را در [email protected] پشتیبانی محلی نگاری با این پیشنهاد اشتراک ویژه در https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de