اگر ما به عنوان مورد نیاز بیشتر خبر خوب فصل طوفان می تواند مشغول

اگر سال 2020 می تواند هر گونه عجیب و غریبتر این تیم در دانشگاه ایالتی کلرادو, شناخته شده به عنوان مهمترین طوفان پیش بینی هواشناسی در آمد با خود فصلی هوا خواستار بالا متوسط hurricaneseason این سال است. شادی.

این CSU تیم با استفاده از مدل آماری و اطلاعات تاریخی به تولید بسیار اوایل فصل برآورد تعداد و قدرت نسبی از طوفان است. در این سال آنها خواستار 16 به نام طوفان و هشت طوفان با چهار نفر از کسانی که در حال تبدیل شدن عمده طوفان است. از اوایل 1990s ما شده اند در یک چرخه است که به طور معمول اجرا می شود بین 30 تا 40 سال افزایش طوفان و فعالیت است. در آن زمان معمولی سال به طور متوسط 12-13 به نام طوفان. مقایسه 2019 تا به حال 18 به نام طوفان و شش طوفان با سه نفر از کسانی که در رسیدن به عمده قدرت طوفان.

پیش بینی شامل احتمال اعتصاب در سراسر حوضه. همه کسانی که شماره های بالاتر در این فصل با فلوریدا در 68 درصد شانس گرمسیری طوفان و باران سیل آسا تگزاس در 45 درصد و لوئیزیانا در 44. این هیچ جای تعجب آن دسته از کشورهای دارای بالاترین احتمالات با توجه به طول سواحل در مقایسه با دیگر سواحل خلیج فارس و اقیانوس اطلس متحده است.

یکی دیگر جالب پیش بینی فصلی مقایسه. به دنبال در اقلیم فصل گذشته نسبت به سال 2020 است. های اخیر یک فصل Houstonians ممکن است توجه داشته باشید این است که سال 2008 سال طوفان آیک جاروب در سراسر بولیوار شبه جزیره و از طریق منطقه هوستون باعث بیش از 1 میلیارد دلار خسارت است.

اینها البته خیلی زود پیش بینی منوط به تغییر قبل از شروع رسمی در تاریخ 1 ژوئن. و حتی پس از آن هوستون بعید است به گونه قابل توجهی گرمسیری آب و هوا قبل از ژوئیه در اولین. آماری اوج فصل طوفان است در هفته دوم ماه سپتامبر است. و در حالی که فصل کامل اجرا می شود از ژوئن 1 تا 30 نوامبر برای تمام اهداف عملی اکثریت نگرانی برای طوفان در هوستون اجرا می شود از پایان ماه ژوئیه از طریق هفته سوم در ماه سپتامبر.

هنوز هم آن را همیشه یک ایده خوب آماده می شود. مطمئن شوید که شما واقعا نمی تواند سهام تا در هر چیزی در حال حاضر با توجه به قرنطینه اما امیدوارم ما اجتماعی ادامه داد فاصله ما کمک خواهد کرد دفع گسترده شیوع و ما را از خانه های ما قبل از ما به دل از طوفان فصل است. خدا می داند آخرین چیزی که ما نیاز داریم یک فاجعه طبیعی در بالای یک بیماری همه گیر. اما حداقل شما باید چیزی برای نگرانی در مورد علاوه بر COVID-19. خود را خوش آمدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر