هوش مصنوعی قادر به شناسایی شخصیت بر اساس Selfies

covid-19
هوش مصنوعی (AI) ابزار به دقت پیش بینی کرد که بیماران مبتلا به تازگی با COVID-19 ویروس را به توسعه شدید بیماری تنفسی است. Pixabay

هوش مصنوعی (AI) ابزار به دقت پیش بینی کرد که بیماران مبتلا به تازگی با COVID-19 ویروس را به توسعه شدید بیماری تنفسی است.

منتشر شده در مجله رایانه, مواد و Continua این مطالعه همچنین نشان داد که بهترین شاخص های آینده شدت و متوجه شد که آنها نه به عنوان انتظار می رود.

“هدف ما این بود که به طراحی و استقرار یک تصمیم گیری-پشتیبانی از ابزار با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت های بیشتر predictive analytics – به پرچم آینده بالینی coronavirus شدت” گفت: همکاری نویسنده Anasse باری بالینی و استادیار علوم کامپیوتر در انستیتو کورانت علوم ریاضی در دانشگاه نیویورک.

covid-19
محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن که ویژگی در نظر گرفته شود نشانه های COVID-19 مانند الگوهای خاصی دیده می شود در ریه تصاویر تب و قوی پاسخ های ایمنی بودند و نه مفید در پیش بینی که از بسیاری از بیماران مبتلا اولیه خفیف علائم را به توسعه شدید ریه بیماری است. Pixabay

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

برای مطالعه جمعیتی آزمایشگاه و رادیولوژی یافته بودند جمع آوری شده از 53 بيمار به عنوان هر یک آزمایش مثبت در ژانویه برای سارس-CoV2 ویروس در دو چینی بيمارستان.

علائم به طور معمول خفیف را از جمله سرفه و تب و ناراحتی معده.

در اقلیتی از بیماران این علائم شدید توسعه یافته با یک هفته از جمله ذات الریه.

برای مطالعه جدید محققان طراحی شده مدل های کامپیوتر است که تصمیم گیری بر اساس داده های تغذیه به آنها را با برنامه های گرفتن “دقیق” اطلاعات بیشتر در آنها در نظر بگیرید.

محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن که ویژگی در نظر گرفته شود نشانه های COVID-19 مانند الگوهای خاصی دیده می شود در ریه تصاویر تب و قوی پاسخ های ایمنی بودند و نه مفید در پیش بینی که از بسیاری از بیماران مبتلا اولیه خفیف علائم را به توسعه شدید ریه بیماری است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

نه متغير سن و جنس و مفید در پیش بینی بیماری جدی اگر چه مطالعات گذشته پیدا کرده بود مردان بیش از 60 در خطر بالاتر است.

به جای جدید AI ابزار یافت که تغییرات در سه ویژگی ها – سطح آنزیم های کبدی آلانين آمينوترانسفراز (ALT) گزارش درد عضلانی و سطح هموگلوبین شد دقیق ترین پیش بینی از بعدی, شدید بیماری است.

همچنین به عنوان خوانده شده – جلوگیری از سیگار کشیدن و یا شما ممکن است از دست دادن صدای خود را

همراه با دیگر عوامل این تیم گزارش شده است که قادر به پیش بینی خطر ابتلا به سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS تا 80 درصد دقت و صحت.

“ما امیدواریم که این ابزار زمانی که به طور کامل توسعه یافته خواهد بود مفید برای پزشکان به عنوان آنها ارزیابی که نسبتا بد بیماران واقعا نیاز به تخت و چه کسی می تواند با خیال راحت به خانه با بیمارستان منابع کشیده نازک” باری اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de