آرتریت مشکل در نسل جوان

آرتریت روماتوئید معمولا شناخته شده در زبان هندی به عنوان “Gatiya” یک بیماری خود ما ناکارآمد سیستم ایمنی بدن است. وقتی که من می گویند ناکارآمد سیستم ایمنی بدن به این معنی است که بدن خود ما و سیستم ایمنی بدن است که به معنای محافظت از ما را از عفونت های دیگر و خارجی مهاجمان شروع به حمله به آمریکا بازگشت.

یک درصد جمعیت هند است و آرتریت روماتوئید. با توجه به تعداد زیادی از جمعیت ما اگر ما محاسبه تقریبا 10 لاک مردم تحت تاثیر آن است.

Follow us on Facebook برای آخرین به روز رسانی از ما!!

مردم اغلب این مفهوم آن است که این بیماری در افراد مسن و ما به عنوان یک جوان فرد باید نه داشتن آن. به طور گسترده آن را شناسایی ما دو نوع از ورم مفاصل است. یکی مربوط به سن یکی از شناخته شده به عنوان آرتروز که در آن وجود دارد بیشتر ساییدگی و پارگی غضروف. آرتروز یک بیماری سالمندان است.

دیگر آرتریت التهابی مفاصل است که پنجاه انواع مختلف با آرتریت روماتوئید یکی از آنها است. آرتریت روماتوئید تحت تاثیر بسیاری از افراد در گروه سنی جوان بین 20-40 و بیشتر در دختران است. آرتروز به خودی خود می تواند بر کودکان به عنوان جوان به عنوان 6 ماه سن به عنوان نوجوان آرتریت ایدیوپاتیک. بنابراین آن را واقعا نمی یدکی هر گروه سنی است.

اما آن است که بسیار مهم است برای آگاهی از علائم و نشانه های این بیماری است. تنها پس از آن شما می توانید روش خود را روماتولوژیست های اولیه و کمک در دستگیری این بیماری در مراحل اولیه. یکی از اولین نشانه هایی است که درد و سفتی در مفاصل دست (مچ دست و پنجه) و مفاصل پا. یکی بسیار عجیب و غریب از ویژگی های این آرتروز زود هنگام صبحگاهی. شما احساس می کنید دست و بدن سفت در صبح و شما طول می کشد بیش از 30-45 دقیقه برای بازگشت به زندگی روزمره.

به طور گسترده آن را شناسایی ما دو نوع از ورم مفاصل است. یکی مربوط به سن یکی از شناخته شده به عنوان آرتروز. فلیکر

سفتی پایین می رود به عنوان روز عبور می کند تنها به بدتر در شب دوباره. و این است که زمان دقیق ما باید مداخله و توقف این بیماری است. در نهایت در عرض 4-6 هفته از این علائم شما شروع به تجربه تورم مفاصل و پیشرفت به مفاصل بزرگ مانند زانو و شانه و آرنج. کسانی که نشانه های اولیه که بیماری پیشرفت کرده است. تمام داده های جدید امتیاز نسبت به اوایل کنترل بیماری ظرف شش ماه از شروع. افرادی که شروع به درمان دیر باید بیشتر مصرف قاتلان درد و بالاتر احتمال آسیب مفصل. آرتریت روماتوئید محدود نمی کند به مفاصل تنها. آن می تواند بر ریه ها و کلیه ها و چشم ها را به عنوان به خوبی.

آمدن به مهم ترین جنبه درمان است. شده اند وجود دارد بسیاری از پیشرفت های سال های اخیر, اما ما هنوز هم نشده است قادر به پیدا کردن درمان نهایی برای آن است. یکی از اهداف اصلی که در طول سال تغییر کرده است به استفاده از تقریبا ناچیز قاتلان درد و حداقل استروئیدها. ما ترجیح می دهند اجتناب از استروئیدها در ما نسخه. داروهای تقسیم DMARDS و بیولوژیکی DMARDS. 90 درصد پاسخ به سنتی قدیمی DMARD مواد مخدر (متوترکسات لفلونامید, هیدروکسی کلروکین و Sulphasalazine) در حالی که 10 درصد با تهاجمی بیماری ممکن است نیاز به کمک بیولوژیکی مواد مخدر.

همچنین بخوانید: Ola رول Cashless ‘اوج’ تسهیلات در سراسر جهان

به عنوان با داروهای جایگزین من نمی خواهد نظر زیاد است اما به تجربه من این واقعا کمک به بیماران مبتلا به متوسط تا شدید بیماری و ما به پایان رسید تا از دست دادن زمان بسیار مهم برای کنترل این بیماری است. بیماران مبتلا به بیماری خفیف ممکن است سود کمی از آن. هدف نهایی باقی مانده است برای به حداقل رساندن آسیب به مفاصل ارائه با کیفیت خوب از زندگی و اجتناب از قاتلان درد و استروئید.

جدا از داروها و تغییرات در شیوه زندگی بسیار مورد نیاز برای نگه داشتن این بیماری در خلیج. مطمئن شوید که شما ورزش روزانه به مدت 20-30 دقیقه اجتناب از سیگار کشیدن و خوردن مواد غذایی بهداشتی که باید به خوبی پخته شود. استرس یافت شده است عمده مقصر در تحریک بیماری های خود ایمنی. ما باید به یاد هنر راهبردهای مقابله با استرس منجر به یک به خوبی پرورش متعادل زندگی است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de