‘Arogyautsav’ به جای Ganeshotsav در Lalbaug این سال

Firdt زمان در آن 86-سال تاریخ مشهور و نمادین Lalbaugcha رجا گانش بت را ایجاد نمی شود در آینده 11-بعد Ganeshotsav مقامات گفت: در روز چهارشنبه.

در عوض 11 روز جشنواره در سنتی خیمه در Lalbaug منطقه جنوب مرکزی بمبئی تبدیل خواهد شد به یک ماموت اما منحصر به فرد ‘Arogyautsav’ (سلامت متحرک) مارک دیگر برای اولین بار در 127 سال سابقه Ganeshotsav در دولت شروع در اوت 22.

قابل مشاهده تفاوت در سال 2020 خواهد بود در پایبندی به وزیر Uddhav Thackeray درخواست تجدید نظر به جشن Ganeshotsav 2020 با صمیمیت بیشتر و کمتر پمپ در پی جاری COVID-19 بیماری همه گیر.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

Ganeshotsav to turn 'Arogyautsav' at Lalbaugcha Raja
“در طول “Arogyautsav’ ما باید 11 روز از خون و پلاسما اهدای اردوگاه” گفت: Sudhir سالوی, منشی, Lalbaugcha رجا Sarvajanik Ganeshotsav مندل. (تصویر نماینده). Pixabay

“در طول “Arogyautsav’ ما باید 11 روز از خون و پلاسما اهدای اردوگاه کمک به خانواده های سربازان شهید در اخیر هند و چین مرز زد و خورد Maharashtra پرسنل پلیس که جان خود را در جریان جنگ در برابر ویروس ها و دیگر Covid-19 رزمندگان” Sudhir سالوی, منشی, Lalbaugcha رجا Sarvajanik Ganeshotsav مندل (LRSGM) گفت mediapersons.

تصمیم به لغو این جشن در نظر گرفته شد AGM از LRSGM اواخر روز سه شنبه هنگامی که آن نیز تصمیم به اهدای lakh 25 تومان به سانتی متر امدادی صندوق Covid-19, کمک, او گفت:.

به یک پرس و جو که آیا وجود خواهد داشت نشانه جشن با بت سالوی پاسخ منفی است اما افزود: “مردم باید فوق العاده ای ایمان در Lalbaugcha رجا, به طوری که آنها ممکن است هنوز هم می آیند, ما باید اطمینان حاصل شود, فیزیکی, فاصله, علاوه بر این پس از تمام سلامت و بهداشت هنجارهای.”

پس Thackeray درخواست هفته گذشته تمام Ganeshotsav Mandals در دولت در زمان داوطلبانه تصمیم به محدود کردن ارتفاع گانش بت به کمتر از چهار پا و بی سابقه در بیش از چهار دهه از روند غول پیکر بت آغاز شده است.

عادی تحمیل, 15 -, پا, به علاوه قد بت Lalbaugcha رجا Ganesh Gullycha بریج Andhericha رجا و دیگر محبوب mega-بت در بمبئی و پونا و دیگر شهرستانها خواهد بود آشکار با عدم حضور خود را در ماهاراشترا Ganeshotsav جشن.

اکثریت mandals تصمیم گرفته اند به رام no-frills جشن با کنترل بت همانطور که وجود خواهد داشت هیچ بزرگ کروبی یا استادانه درست شده غوطه ور شدن مراسم در seafronts و یا دیگر آب بدن به عنوان تصمیم توسط دولت است.

Ganeshotsav to turn 'Arogyautsav' at Lalbaugcha Raja
سنت جشن Ganeshotsav به عنوان یک جشنواره آغاز شد و متوسط راه Lokmanya Bal Gangadhar Tilak در پونا در سال 1893. (تصویر نماینده). Wikimedia Commons

]همچنین بخوانید: کارکنان بیمارستان ضربان بیمار به مرگ برای پرداخت صورتحساب بیمارستان

سنت جشن Ganeshotsav به عنوان یک جشنواره آغاز شد و متوسط راه Lokmanya Bal Gangadhar Tilak در پونا در سال 1893. در این سال کوچکتر بت معنی نازک تر جمعیت کمتر دکوراسیون, کمتر VVIPs مانند سانتی متر اتحادیه و یا دولت و وزرا و کسب و کار بالا شخصیتهای فیلم و ستاره گفت: BrihanMumbai Sarvajanik Ganeshotsav Samanvay برای samiti جمهور Naresh Dahibhavkar.

با توجه به بحران کنونی همه mandals خواهد در حال حاضر تمرکز بر روی فعالیت های اجتماعی مرتبط با این بیماری همه گیر و ترتیبات برای آنلاین “aarti”, “پوجا” و یا “دارشان” به جانبازان برای جلوگیری از جمعیت او اشاره کرد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im