اپل جدید و هوشمند شیشه ای ممکن است شروع در $499

Apple
اپل می آید تا با پیشنهادات خود را برای زنجیره تامین به طور گسترده گزارش. Pixabay

نمایش درمانی محدود کردن تراکم و حصول اطمینان از پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن برخی از اقدامات است که اپل آن را گفته شده در زنجیره عرضه جهانی آن به آدرس COVID-19 چالش ها و برای اطمینان از مردم قادر به بازگشت به کار با خیال راحت.

اپل گفته است که کار خود را با تامین کنندگان در سراسر جهان در طیف وسیعی از حمایت های مناسب برای شرایطی که در هر کشور است.

این اطلاعات نشان داد در اپل سالانه “تامین کننده مسئولیت گزارش پیشرفت” منتشر شده در پنج شنبه, که همچنین شامل یک نامه از نیر خان, اپل, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات.

“ما با قرار دادن مردم در همه چیز کار می کنیم و نیاز همه ما با کار به انجام همان — از آنجا که ما می خواهم به رعایت بالاترین استانداردهای” خان گفت: در این نامه است.

“ما نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی — هر دو در طول کار و در تمام زمینه های مشترک و با هم کار کرده اند برای اجرای افزایش تمیز کردن عمیق پروتکل ها و استقرار ماسک و عفونی,” او اضافه شده است.

اپل گفت که این همکاری با تامین کنندگان به طراحی مجدد و پیکربندی مجدد کارخانه floorplans که در آن مورد نیاز است و برای پیاده سازی انعطاف پذیر ساعات کار — از جمله مبهوت کار شیفت — به حداکثر رساندن فردی فضا.

Apple
نمایش درمانی محدود کردن تراکم و پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن برخی از اقدامات توسط اپل در زنجیره تامین خود را. Pixabay

“ما همچنان به همکاری نزدیک با پیشرو پزشکی و حفظ حریم خصوصی کارشناسان برای توسعه پیشرفته ایمنی و بهداشت پروتکل” خان گفت.

این ‘تامین کننده مسئولیت گزارش پیشرفت’ است که یک نگاه به پیشرفت آن ساخته شده در سال گذشته گفت: 19.4 میلیون تامین کننده کارکنان آموزش دیده بودند در محل کار حقوق از سال 2008.

اپل گفت: بهداشت و سلامتی آموزش و پرورش و برنامه های آموزشی گسترده به ویتنام پیوستن به چین و هند است.

بیش از یک میلیون و تامین کننده کارکنان باید با دریافت آموزش از طریق برنامه به آن اضافه شده است.

به عنوان بخشی از خود را “مسئول منابع” برنامه های “ماهی طلا” پروژه توسعه جدید روش استخراج در حالی که دستیابی به بازسازی زیستگاه.

همچنین بخوانید: چگونه ممتاز شما در طول مستند?

اپل گفته است که پیشگام استفاده از فناوری blockchain برای ردیابی ماهی قزل آلا طلا از معدن به آن زنجیره تامین است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im