اپل, چهره جدید, ID ویژگی به شما امکان باز کردن قفل آی فون در حالی که با پوشیدن یک ماسک

coronavirus mask
پوشیدن ماسک نمی تواند کمک به جلوگیری از coronavirus. Pixabay

آیا پوشیدن ماسک صورت برای دفع coronavirus سازمان بهداشت جهانی می گوید. این آخرین اخبار بهداشت و درمان توسط چه کسی.

“خاصی وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر بالقوه بهره مند شوند. در واقع وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد در مقابل سوء استفاده از ماسک مناسب و یا اتصالات آن را به درستی” که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری مایک رایان روز دوشنبه گفت:.

چه کسی می گوید تنها افرادی که نیاز به ماسک کسانی هستند که در حال حاضر بیمار و کسانی که مراقبت از بیمار.

رایان همچنین با اشاره به کمبود جهانی تجهیزات پزشکی و خطر خط مقدم کارگران روبرو هستند و هر روز.

coronavirus mask
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری با کروناویروس نیروی کار در کاخ سفید ، فردا

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

“فکر آنها نیست داشتن ماسک است وحشتناک” رایان گفت.

اگر چه برخی از محققان پزشکی تایید ماسک صورت و می گویند که موثر آنهایی که می تواند در خانه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید آنها بی اثر در فیلتر کردن ذرات کوچک از هوا و ممکن است کمک کند اگر فرد آلوده عطسه یا سرفه در این نزدیکی هست.

قطعنامه های سازمان ملل

به شورای امنیت سازمان ملل رای دادند و از راه دور برای اولین بار دوشنبه و تصویب چهار قطعنامه از جمله یکی که ادامه تحریم نظارت بر ماموریت برای کره شمالی و دیگری گسترش U. N. ماموریت در سومالی.

اعضای شورا و کارکنان بوده است teleworking برای تقریبا سه هفته است. اما برخی از آنها decrying از روش های جدید به عنوان محدود کننده و دست و پا گیر و هیچ جایگزینی برای جلسات و بحث.

ما مرگ و میر

ایالات متحده coronavirus تلفات رسیده ترسناک رکورد دوشنبه با 486 مرگ و میر گزارش – بزرگترین-تعداد روز تا کنون با تعداد نزدیک به 3000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: تعدادی از آزمایشات به این ویروس در سراسر کشور آمار 1 میلیون علامت که او می گوید بیشتر از هر کشور است. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر می گوید ایالات متحده در آزمایشگاه در حال انجام 100,000 آزمون یک روز که او همچنین می گوید که یک رکورد جهانی.

پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد که ایالات متحده نگهبان ملی سروان. داگلاس Linn Hickok, درگذشت, شنبه, تبدیل شدن اولین نظامی آمریکا عضو به تسلیم به کوروناویروس.

“این سوزش از دست دادن نظامی ما برای جامعه و تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده و دوستان و غیر نظامی همکاران و کل گارد ملی جامعه” وزیر دفاع علامت Esper گفت. “اخبار از این دست را تقویت می کند ما حل و فصل به کار تا کنون بیشتر از نزدیک با ما بین همکاران برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” او اضافه شده است.

coronavirus mask
یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus عبور می کند در مقابل نقاشی های دیواری نقاشی روی شاتر بسته رستوران در یک مستند نظم توسط دولت یونان برای کنترل گسترش ویروس در آتن. فردا

کالیفرنیا آماده

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خواستار بازنشسته پزشکان برای آویزان کردن خود زونا دوباره و نیز استخدام پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند و انتظار می رود افزایش coronavirus موارد در آن ایالت پرجمعیت ترین.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

“کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی کارگران قهرمانان این لحظه خدمت در خط مقدم در مبارزه با این بیماری است. برای درمان افزایش تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 ما دولت باید بیشتر کارگران در مراقبت های بهداشتی زمینه برای پیوستن به مبارزه. اگر شما یک پس زمینه در مراقبت های بهداشتی ما نیاز به کمک شما” Newsom روز دوشنبه گفت:.

دولت بهداشت و درمان آژانس در حال آماده سازی استادیوم ها و مراکز کنوانسیون به عنوان موقت بیمارستان.

بازداشت کشیش

همچنین دوشنبه کلانتر خارج تمپا, فلوریدا بازداشت یک کشیش برگزار شد که خدمات یکشنبه با وجود فرماندار سفارشات در برابر تجمع بیش از 10 نفر.

همچنین به عنوان خوانده شده – گونه جدید از جنس پلاستیک-خوردن باکتری ها یافت می شود

“شرم بر این کشیش خود حقوقی کارکنان و رهبران این کارکنان برای وادار کردن ما به انجام کار ما است. این چیزی است که ما می خواستیم به انجام در طول یک اعلام وضعیت اضطراری” کلانتر چاد Chronister گفت. “ما امیدوار هستیم که این می تواند زنگ خطری.”

کشیش رادنی Howard-براون گفت: بررسی کلیسای خود را قبل از سرویس خواستار آن است که یک “کسب و کار ضروری” مانند پلیس و آتش نشان. او همچنین با حمله به رسانه ها به اتهام “تعصب مذهبی و نفرت است.” (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im