اپل موزیک راه اندازی 'جریان محلی' به ارائه پلت فرم برای موسیقی هند

در صورت عدم وجود غذای کافی در مناطق پر جمعیت از پایتخت کشور و دیگر مقاصد محبوب که نزدیک به 8.6 میلیارد نفر داخ

توسط ABDOOSNEWS در 23 فروردین 1399
monkeys
در صورت عدم وجود غذای کافی در مناطق پر جمعیت از پایتخت کشور و دیگر مقاصد محبوب که نزدیک به 8.6 میلیارد نفر داخل خانه ماندن پس از COVID-19 سرکوب این میمون ها هستند نه بیشتر آویزان وجود دارد. Wikimedia Commons

توسط VISHAL GULATI

برای میمون ها آن را بیشتر کسب و کار به طور معمول در هیماچال پرادش توریستی اقامتگاههای تفریحی در حال حاضر.

در صورت عدم وجود غذای کافی در مناطق پر جمعیت از پایتخت کشور و دیگر مقاصد محبوب که نزدیک به 8.6 میلیارد نفر داخل خانه ماندن پس از COVID-19 سرکوب این میمون ها هستند نه بیشتر آویزان وجود دارد.

آنها به نظر می رسد ساخته شده تاکتیکی عقب نشینی به جنگل تا پیشینیان خود را برنده جنگ در برابر این بیماری همه گیر.

حیات وحش مقامات می گویند بدون گردشگران در خیابان در بسیاری از استراحتگاه میمون وارد شده به جنگل های نزدیک برای پوشش گیاهی طبیعی به جعل.

ساکنان محلی متعجب که چگونه آنها نقل مکان به حومه شهرهای کوچک و بزرگ خود را.

تایمر می گویند در شیملا که شهر نبوده است خلاص شدن از میمون ها برای چند دهه. وقت آن است که به رشد مواد غذایی طبیعی در زیستگاه خود را هنگامی که coronavirus شکست خورده است به طوری که آنها نمی تواند بازگشت به 'بتن' جنگل.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

Sandeep حصیر دستیار کارگردان با وزارت جنگل حیات وحش بال شده است نظارت بر سه نمایشنامه از میمون در تپه jakhu منطقه مسکونی Shimla برای مدتی.

monkeys
برای میمون ها آن را بیشتر کسب و کار به طور معمول در هیماچال پرادش توریستی اقامتگاههای تفریحی در حال حاضر. Wikimedia Commons

"با تحمیل city lockdown وجود دارد کمبود مواد غذایی در انسان ضايعات" خیزران گفت: سرپرستان.

با بسته شدن رستوران ها و مغازه ها و معابد و هیچ انسان ها در خیابان میمون ها منتقل شده اند و به روستاهای اطراف و مناطق جنگلی که در آن آنها تغذیه بر پوشش گیاهی طبیعی, او گفت:.

در حال حاضر تنها برخی از غالب آنهایی که باقی می ماند در شهر دامپزشکی حیات وحش جراح ای گفت.

"ما کردند از غارتگری میمونها پس از یک زمان طولانی. ما دعا می کنیم آنها باید دوباره با مستند شدن بیش از," هشتاد ساله رامش Sud گفت که با اشاره به یک آهن کوره بنا در خارج از خانه خود برای جلوگیری از ضلالت از میمون ها.

طبق آخرین سرشماری انجام شده در سال 2015 هیماچال پرادش جمعیت 2.07 لاخ میمون.

محرومیت Lahaul-اسپیتی منطقه و برخی از جیب در Kinnaur منطقه دولت است که در چنگال تهدید میمون به عنوان آنها باعث تلفات محصول به ارزش صدها کرور روپیه در سال های اخیر است.

به عنوان احساسات مذهبی جلوگیری مردم از کشتن میمون جمعیت خود را در ضرب و تهدید خود را چند برابر افزایش یافته است در شهرستانها و روستاها.

غارتگری میمون تکاپو در باندهای در خیابان های Shimla Kasauli, چیل Manali و جاهای دیگر ایجاد وحشت در میان ساکنان و گردشگران است. آنها شده اند و باعث ویران کردن گاز گرفتن رهگذران و ربودن مواد غذایی است.

عکس از میمون نوشیدن از رها بطری کک و حمل مواد غذایی لفافه به درختان معمول یک بار.

مقامات می گویند به طور متوسط حداقل 50 میمون نیش موارد گزارش شده در هر ماه در بیمارستان کوبی, اسیایی در شیملا به تنهایی.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

در شیملا را در محلات مانند تپه jakhu, Tutikandi, نبها, Phagli, Kaithu, تابستان, تپه, سبک سگی Boileauganj, Chotta شیملا و Sanjauli از ساکنان را به معنای واقعی کلمه تبدیل خانه های خود را به زندان با احداث کوره آهن در درب و پنجره به بررسی نفوذ از میمون ها.

حیات وحش مقامات گفت: بیش از یک دهه و نیم پیش میمون ها به دام افتاده بودند از خیابان های شیملا و تبعید به جنگل — یک روش برای کاهش جمعیت خود را.

اما خیزران معتقد است این انتقال است و نه حل و فصل مناقشه رای برعکس چنین translocations منتقل مشکل به مناطق جدید به جای حل و فصل این مسئله است.

monkeys
حیات وحش مقامات می گویند بدون گردشگران در خیابان در بسیاری از استراحتگاه میمون وارد شده به جنگل های نزدیک برای پوشش گیاهی طبیعی به جعل. Wikimedia Commons

کاری برای فعالان علت کشاورزان را خواستار شده است میمون یا باید حذف حرفه ای با استخدام شکارچیان و یا لغو ممنوعیت صادرات میمون برای زیستی-پزشکی در تحقیقات خود برای بررسی افزایش تعداد.

دولت مرکزی را ممنوع کرده بود صادرات حیوانات وحشی در سال 1978.

نوشته شده در پاسخ ماه گذشته در جنگل, وزیر Govind Thakur به اطلاع مجمع به غیر از میمون عقیم سازی دولت رو میمون اعلام کرد به عنوان حشرات موذی در بیشتر تحت تاثیر 91 tehsils و زیر tehsils دولت و در شیملا شهرداری شرکت.

او گفت: برای طراحی موثر استراتژی های کاهش آسیب توسط میمون جمعیت برآورد میمون انجام شده با کمک از پستانداران متخصصان از حیات وحش, موسسه هند و سلیم علی مرکز پرنده شناسی و طبیعی Historyin دسامبر 2019 و برآورد و گزارش شده است که در زیر آماده است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

زیستگاه غنی سازی کشت و زرع طرح در حال اجرا در سراسر کشور که تحت آن مثمر, درختان از گونه های مختلف در حال کاشته شده در 10 منفی تحت تاثیر قرار جنگلها برای ارائه مواد غذایی طبیعی منابع برای میمون ها و دیگر حیوانات وحشی به طوری که آنها ممکن است بیش از آمدن به زمین های کشاورزی.

همچنین Shimla شهرداری شرکت درخواست شده است برای اتخاذ موثر مدیریت پسماند شیوه برای کمک به مدیریت تعارض به عنوان پرتاب زباله به ویژه مواد غذایی منجر به افزایش در commensalism در میمون ها ،

Commensalism اشاره به افزایش وابستگی از میمون ها در مواد غذایی انسان.

همچنین به عنوان خوانده شده - اجتماعی فاصله و مستند قوی ترین واکسن: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

هیماچال پرادش اعلام کرده است نه گونه از حیوانات وحشی به عنوان محصول آسیب رساندن به حیوانات.

آنها rhesus monkey, گراز وحشی, blue, bull, جوجه تیغی, شغال, chittal sambar خرگوش و طوطی. همه آنها تحت حفاظت حیات وحش حفاظت قانون از سال 1972 است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب