اپل بسته برخی از فروشگاه ها دوباره با توجه به زمان COVID-19 شرایط.’ است که فروشگاه خود را به طور موقت بسته شدن?

اپل به طور موقت دوباره بسته شدن 11 فروشگاه در چهار متحده بار دیگر به دلیل “زمان COVID-19 شرایط است.”

این تعطیلی شامل تمام شش آریزونا فروشگاه, دو, در, فلوریدا, سواحل غرب, دو نفر در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی, اپل تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز. ایالات متحده باید با تجربه های در تعدادی از coronavirus موارد است.

“با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق” اپل در بیانیه ای گفت. “ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

هنگامی که اپل شروع به بازگشایی فروشگاه ها ممکن است در که بسته شد از ماه مارس این شرکت گفت: در نامه ای “یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم.”

اپل یکی از اولین خرده فروشان نزدیک به تمام فروشگاه های ایالات متحده در اواسط ماه مارس و بازگشایی بیش از 100 از آن 271 فروشگاه های ایالات متحده در اواخر ماه مه. اپل نیاز به خریداران سایش پوشش صورت در حال انجام دما کنترل و محدود کردن ظرفیت.

COVID-19 لغو: 7-Eleven لغو رایگان Slurpee روز به دلیل coronavirus اما هنوز هم به دور رایگان نوشیدنی های یخ زده در ماه جولای

Coronavirus سیاست بازگشت: فروشگاه, بازگشت سیاست های تغییر کرده با توجه به COVID-19 با برخی از خرده فروشان تعلیق می گرداند

دانیال ایوس یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار را تحسین تعطیلی موقت در یک توجه داشته باشید به سرمایه گذاران جمعه گفت: “اپل نیاز به قرار دادن سلامت کارکنان و مصرف کنندگان پیش از فروش اپل در فروشگاه.”

“اپل دوباره بسته شدن فروشگاه های بعد از دوباره باز کردن بسیاری از این فروشگاه ها در ماه گذشته نگران کننده است روند صحبت می کند که به نوسانات و سیالیت این COVID محیط زیست” ایوس نوشت.

فروشگاه های اپل به طور موقت بسته

اپل می گوید: مصرف کنندگان می توانند به www.apple.com/retail برای “کمک به یک محصول اپل بیشتر راه به فروشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه های ما.”

فلوریدا بسته شدن فروشگاه اپل

 • دریا مغازه: 5555 تمیمی دنباله شمال ناپل
 • نارگیل نقطه: 23151 مد درایو استروئ

کارولینای شمالی, فروشگاه اپل بسته شدن

 • Southpark: 4400 شارون جاده شارلوت
 • Northlake بازار: 6801 Northlake بازار, درایو, شارلوت

کارولینای جنوبی بسته شدن فروشگاه اپل

 • Haywood بازار: 700 Haywood جاده گرینویل

آریزونا بسته شدن فروشگاه اپل

 • چندلر مد مرکز: 3111 W چندلر Blvd. چندلر
 • Scottsdale, مد, مربع,: 7014 شرق Camelback جاده Scottsdale
 • نوک پیکان: 7700 غربی نوک پیکان Towne Center گلندیل
 • SanTan کرد: 2218 E. Williams زمینه جاده گیلبرت
 • Scottsdale چهارم: 15169 اسکاتسدیل آریزونا شمال جاده Scottsdale
 • La Encantada: 2905 شرق افق درایو توسان

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de