یک راهنمای نهایی به دانستن در مورد هزینه زندگی در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا,

سان فرانسیسکو به رسمیت شناخته شده است به عنوان یکی از معروف ترین شهرستانها در ایالات متحده است. آب و هوا خفیف است در طول سال های مناظر خیره کننده و متنوع است و وجود دارد مانند در هر بخشی از ایالات متحده است. اگر شما در حال حرکت به کالیفرنیازیر اطلاعات شما را اساسا چگونه به دانستن در مورد قیمت به طور متوسط از نیازهای مختلف است که شما روبرو می شوند در این شهرستان برای کمک به شما برای محاسبه درآمد برای زندگی در این شهر زیبا به عنوان یک حرفه ای یک کار بیکار شدند-جستجوگر یا به عنوان یک دانشجو. به یاد داشته باشید که این قیمت به طور متوسط است که ما در اینجا ذکر شده است.

اتهامات اجاره در سان فرانسیسکو

اتهامات اجاره در سان فرانسیسکو افزایش سرعت. داده ها از ژانویه سال 2020 می گوید که اجاره یک واحد آپارتمان یک خوابه در سان فرانسیسکو است که حدود 3500 $در حالی که اجاره یک ميانه در تمام خانه ها است در مورد $4,300. برای فردی که در حال حرکت از یک کمتر گران منطقه از ایالات متحده مانند غرب و یا جنوب این مقدار آشکار ترس و یا استناد شوک. با وجود همه چیز در شهرستانها مثلا ممفیس یا سینسیناتی در هر ماه مقدار $3,500 می تواند راحت خانه همراه با یک حیاط به اندازه کافی پول برای ضرورت. پس از پرداخت این همه هنوز هم شما برخی از پول جیب.

خبر خوب این است که هزینه اجاره ميانه است $3,500. وجود دارد چند پرخرج ثروتمند بخش هایی از شهر که در آن اتهامات عنوان شده برای اجاره هستند و حتی بیش از 10000 $در هر ماه. نیز وجود دارد چند مناطق که در آن هزینه های اجاره به مراتب کمتر از $3,500

هزینه های حمل و نقل در سان فرانسیسکو

هنگامی که شما می توانید امن و مقرون به صرفه اجاره محل سان فرانسیسکو شما را برای جستجو یک راه برای حرکت در اطراف. طبق اداره آمار آمریکا در آن طول می کشد 32.8 دقیقه برای رسیدن به محل کار خود در سان فرانسیسکو است که در حدود 6 دقیقه بالاتر از میانگین ملی است که 26.4-دقیقه. وجود دارد یکی از امکان بهبود این زمان به طور متوسط با داشتن اتومبیل خود را, اما هزینه این کار را به مراتب بالاتر است.

در حالی که شما می توانید پیدا کردن پارکینگ رایگان در خارج از مرکز شهر به سرعت اگر شما در جستجوی روزانه دسترسی به پارکینگ سیتی سنتر, شما مجبور به پرداخت به طور منظم پارکینگ هزینه در حدود $27.42 مطابق به Parkopedia 2017 آمار. به صورت ماهانه نرخ پارکینگ همان مطالعه اشاره به قیمت حدود $310.04 در سان فرانسیسکو.

یک مطلب قابل توجه هزینه داشتن یک اتومبیل در سان فرانسیسکو است که بنزین. برای یک گالن بنزین به قیمت به طور متوسط در سن فرانسیسکو است $4.20 در هر گالن در ماه مه سال 2019. این چیزی که باعث می شود سن فرانسیسکو بیشترین هزینه شهر در کالیفرنیا و در نهایت حداکثر گران دولت از ما با توجه به بالا بودن قیمت سوخت.

اگر شما به دنبال برخی از گزینه های مقرون به صرفه برای حمل و نقل قطعا بهترین انتخاب خواهد بود حمل و نقل عمومی. شما می توانید خرید ماهانه عبور کابل خدمات اتومبیل و اتوبوس هزینه فقط $78 در حالی که عبور فراهم می کند که حق استفاده از بارت (Bay Area Rapid Transit) قطار همراه با دو مورد قبلی خدمات در سان فرانسیسکو هزینه های $94. هر دو از این می گذرد ارزان نسبت به حمل و نقل و عبور های مختلف در دیگر شهرهای بزرگ مانند نیویورک ($116.50) و شیکاگو ($105.)

Living in San Francisco
در سان فرانسیسکو زندگی می تواند یک کار دشوار را در ابتدا تا اینجا به خوبی سرپرستی راهنمای به شما کمک کند. Pixabay

کار در سان فرانسیسکو

حرفه ای سبک زندگی در سان فرانسیسکو است که هزینه نسبت به زندگی به عنوان یک دانشجو. نکته خوب این است که دستمزد برای مشاغل حرفه ای است که بیشتر قابل توجه در سان فرانسیسکو نسبت به هر شهر دیگر در ایالات متحده است. حقوق و دستمزد ماهانه در حدود $5,000 اجازه می دهد تا به شما اقامت در یک آپارتمان به طور متوسط و ضرورت تحقق هر ماه. در مقابل شما خواهد شد صرفه جویی در برخی از پول برای هزینه های غیر منتظره مانند مراقبت از دندان و یا تعمیرات خودرو ، و یا پس انداز. که مبالغ به $60,000/سال. با کیفیت آموزش و مهارت از جمله آثار فراوان در این شهرستان است.

هزینه سودمند در سان فرانسیسکو

آب و برق هستند و تنها هزینه که در آن ساکنان سان فرانسیسکو را به یک استراحت. صورتحساب به ساکنان شهرستان کمتر از میانگین ملی است. این است که عمدتا به دلیل آب و هوای دلپذیر از شهرستان. تابستان های گرم و زمستان هستند و نه غیر منتظره ای سرد است. ضروری نرم افزار, یعنی, برق, گرمایش, سرمایش, آب, سطل زباله, و غیره. از 915 متر مربع آپارتمان مورد هزینه $154 در هر ماه.4 بودجه آگاه ساکنان می تواند به سرعت کاهش میزان استفاده و مدیریت صرفه جویی در انرژی لامپ و لوازم.

قیمت مواد غذایی در سان فرانسیسکو

ساکنان سان فرانسیسکو پرداخت بیشتر برای مواد غذایی از هر یک از شهرستانها در ایالات متحده است. متوسط هزینه از 1 گالن شیر است در مورد $4; یک قرص نان سفید در مورد هزینه $3; یک دوجین تخم مرغ در مورد هزینه $3; بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ حدود 6 دلار در هر پوند.

در سان فرانسیسکو یک خانواده معمولی صرف در مورد $5,200 یک سال و در مواد غذایی و یا در حدود 430 $در ماه است. آن است که کمتر در دیگر مناطق شهری از قبیل سن دیگو اما بالاتر از لس آنجلس.

زندگی دانشجویی در سان فرانسیسکو

منطقه خلیج دارای جاذبه های بزرگ برای دانش آموزان است. چندین شناخته شده مدارس ساخته شده در این منطقه بسیار جذاب است. نیز وجود دارد ده ها تن از بسیار پرداخت می شود کارفرمایان در نزدیکی دره سیلیکونو محلی در دانشگاه استخدام بسیاری از آنها. اما قبل از حرکت به سان فرانسیسکو و حضور در مدرسه توصیه می کنیم که شما می دانید چقدر پول شما نیاز به زنده ماندن.

دانش آموزان می توانید صرفه جویی در سان فرانسیسکو اجاره با زندگی با هم اتاقی. های آپارتمان با 3 دانش آموز دیگر قطع خواهد شد سهم خود را از یک آپارتمان 3 خوابه از $6,300 به $2,100.11. این لایحه همچنین یک چهارم از هزینه های زندگی به تنهایی. مواد غذایی است که هنوز هم گران قیمت و حمل و نقل یک مسئله نیست چرا که تا زمانی که شما اجاره یک خانه چند قدم از دانشگاه.

California
حرفه ای سبک زندگی در سان فرانسیسکو است که هزینه نسبت به زندگی به عنوان یک دانشجو. Pixabay

کار شکار در سان فرانسیسکو

از اطلاعات فوق روشن است که در سان فرانسیسکو یک انتخاب دشوار است به زندگی می کنند اگر شما لازم نیست که ثابت حقوق و دستمزد. هر چند اگر شما در حال حرکت به شهرستان با به اندازه کافی ذخیره پول در این شهر هزینه های بالا می تواند در نهایت پس انداز خود را در هیچ زمان. کالیفرنیا ارائه می دهد نرخ بیکاری ایدز حداکثر هفتگی $1,300 مشروط در حقوق و دستمزد خود را که نمی تواند منطقی بود کافی برای فرار از فرو بردن به ذخایر.

اما خبر خوب وجود دارد برای متقاضیان در این شهرستان است. نرخ بیکاری در سان فرانسیسکو بود 2.7% به عنوان از ژانویه سال 2020 حدود 1% پایین تر از نرخ ملی بیکاری است که 3.6. بالاتر از همه, اگر شما به دست آورد روند و در تقاضا مهارت های شما خواهد شد یک کار سریع در سان فرانسیسکو. آن است که توصیه می شود که این یک تصمیم عاقلانه به باید تا 6 ماه از زندگی هزینه های ذخیره شده در حالی که در حال حرکت به شهر بدون یک شغل مناسب. این بدان معناست که نزدیک به $25,000-$30,000 برای سان فرانسیسکو.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در LinkedIn

جوانب مثبت و منفی زندگی در سان فرانسیسکو

مزایا:

  • زیاد فرصت های شغلی;
  • محیط دلپذیر;
  • بالا سگ پسند شهرستان در میان ما;
  • تعدادی از گزینه های حمل و نقل;
  • بسیاری از فعالیت های در فضای باز برای لذت بردن زمان

همچنین بخوانید: WhatsApp معرفی Chatbot هندی برای مبارزه با اخبار جعلی

منفی:

  • آسمان بالا قیمت تقریبا همه چیز;
  • ترافیک بسیار بالا;
  • قیمت بنزین بالا هستند;
  • پیدا کردن مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند کار سخت است.

[ سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im