آماندا Pascali دریافت کمک مالی برای مهاجرت American Folk Music پروژه

این COVID-19 همه گیر است و همه را مجبور به تبدیل شدن به بیشتر مدبر. نوازندگان و هنرمندان به طور خاص مجبور به پ

توسط ABDOOSNEWS در 16 تیر 1399

این COVID-19 همه گیر است و همه را مجبور به تبدیل شدن به بیشتر مدبر. نوازندگان و هنرمندان به طور خاص مجبور به پیدا کردن راه های جدید برای برقراری ارتباط با مخاطبان و همچنان به گسترش کار خود و پیام به جامعه است.

به نوبه خود با تمام زمان اضافی در خانه مردم شده اند مصرف بیشتر رسانه ها و تبدیل به هنر و موسیقی سرگرم بمانید و سوگند است. محلی خواننده ترانه سرا آماندا Pascali دارای شاخه به یک پروژه جدید است که او اذعان می کند که بزرگتر از او ماموریت خود به عنوان یک هنرمند با هدف اتصال به هوستون مهاجر جامعه است.

Pascali مهاجر آمریکایی موسیقی محلی پروژه اهدا شد اعطای توسط شهر هوستون و هوستون هنرهای داد. اجازه دهید خلاقیت اتفاق می افتد! دیجیتال عطا به نام برای پروژه های که استفاده از تکنولوژی برای ارتباط هنر با جوامع است.

مهاجر آمریکایی موسیقی محلی پروژه را ارائه آنلاین کلاس های ESL ابتدا در اواسط ماه جولای ، پروژه استفاده از موسیقی در درس همراه با جمع آوری و مستند سازی داستان شهر ما مهاجران.

این پروژه با بودجه در بخش هوستون هنرهای داد اما Pascali و موسیقی خود را شریک ادیسون فریمن انجام خواهد شد آنلاین در جولای 10 در 7 ساعت CST برای بالا بردن باقی مانده بودجه لازم برای تکمیل این پروژه است. این کنسرت در دسترس خواهد بود به جریان در Facebook و Instagram با بینندگان را تشویق به ایجاد هر گونه کمک مالی به آنها می تواند.

"من فکر می کنم آن چیزی که جامعه ما واقعا نیاز به در حال حاضر به خصوص در متنوع ترین شهرستان در کشور است. ما نیاز به چیزی برای تعامل با جامعه مهاجر می گوید:" Pascali.

او و فریمن کاربردی برای اعطای هنگامی که با تشویق اعضای موسیقی به زندگی سازمان آغاز شده توسط Noel "پل" Uams از '60s عامیانه گروه پیتر پل و مریم و دخترش الیزابت Uams Sunde. این سازمان در تلاش برای مدرن نقش فعال هنرمندان و افزایش ارتباط با جوامع است.

"من همیشه یک موسیقی فعال می گوید:" Pascali. "من همیشه خواندم در مورد مسائل مربوط به مهاجرت و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی به دلیل سابقه خانوادگی, اما این یک راه برای من بیشتر مشروع و دقیق در مورد آن." او اعتبار موسیقی به تیم زندگی با نقل منابع و اطلاعات برای درخواست و اخذ گرانت.

"من احساس می کنم اگر شما در حال رفتن به خود را یک فعال, شما باید مطمئن شوید که شما می توانید بهترین است که شما می توانید در ساخت آن اتفاق می افتد و گاهی اوقات حتی به عنوان یک موسیقیدان شما باید برای قرار دادن که قبل از خود و اهداف شخصی."

"زمانی که من در حال توسعه این پروژه آغاز شده و با ایده از من درخواست خودم را از آنچه در آن به معنی آمریکایی به دلیل رشد تا من تا به حال برخی از کشتی با خودم و هویت من از تلاش برای کشف کردن که من از کجا آمده و به کجا تعلق دارم. من شروع به حفر به که و من متوجه شدم که زبان تا حد زیادی به کار با آن است."

به عنوان اولین نسل امریکایی Pascali تجربه یک تجربه مشترک با پدر و مادر خود را مشغول به کار ساعت های طولانی و یادگیری زبان انگلیسی. او صرف روز با او رومانیایی مادر بزرگ صحبت کرد که نسخه خود را از زبان انگلیسی مخلوط با رومانیایی پیشرو Pascali به تقلید از مادر بزرگ او را از صحبت کردن.

"من شروع به اختراع من راه خود را از صحبت کردن به زبان انگلیسی از هنر بود که من گیر و به طور خاص موسیقی و من اختراع من راه خود را از صحبت کردن. من تا به حال هیچ زبانی به جز انگلیسی شکسته و من تا به حال برای پر کردن شکاف خودم. من فکر کردم اگر موسیقی می تواند انجام دهد که برای من تعجب می کنم اگر آن را می تواند انجام دهد همان چیزی که برای افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم."

چشم انداز منحصر به فرد کمک به درک خود را از آنچه که دانش آموزان نیاز به یادگیری و احساس راحتی انجام این کار. می توان آن را آسان برای انگلیسی زبانان بومی می شود غافل از پیچیده دینامیک بین گوینده و شنونده و نیازهای غیر بومی فرد است.

"این هر دو راه می رود وقتی کسی که در تلاش برای یادگیری زبان انگلیسی این درست نیست که آنها در حال تلاش به صحبت با شما و به شما اجازه آنها را به شما آمده است. شما باید برای رفتن به آنها را به همان اندازه شما را به تلاش برای گوش دادن به همان اندازه که فرد دیگر در حال ساخت تلاش برای صحبت کنید."

Pascali در حال حاضر در همکاری با یک محلی غیر انتفاعی است که فراهم می کند کلاس های ESL در جامعه به منظور توسعه و پیاده سازی برنامه خود را. Pascali نیز خواهد بود به جمع آوری داستان از دانش آموزان مستندسازی شخصی خود را تجربه. هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار, او قصد دارد برای برگزاری کنسرت برای جمع آوری پول برای سازمان های محلی که خدمت به مهاجران و پناهندگان در هوستون.

"من فکر می کنم در برخی از نقطه در زندگی من متوجه شدم که خانواده من داستان فوق العاده ای به نظر می رسید به من اما این روزها برقراری ارتباط بیشتر با نسل اول بچه ها من متوجه شدم خانواده من داستان این نیست که فوق العاده است. وجود دارد بسیاری از مردم که داستان های مشابه این درست است که ما هرگز در مورد آنها را بشنود بنابراین من فکر می کنم که ما نیاز به بالا بردن سطح آگاهی است که این چیزی است که تغییر چهره آمریکا است. امریکا است مهاجر اما من فکر می کنم مردم نمی دانند که چرا این داستان است که اغلب گفته شده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن