الوا را راس Chastain در راه اندازی مجدد برای نسکار فصل آن را به عنوان حرکت به ایندیاناپولیس

در مسیر برگشت برای نسکار راس Chastain شده است استقبال دید.

با ورزش متوقف برای بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشت برای الوا بومی را به همراه داشت اجرای موفقیت در Xfinity سری.

پس این فصل را راه اندازی مجدد در خارج از 28th, پایان محل در بریستول Chastain و Nutrien Ag راه حل های شورلت نمی رسید در خارج از نهم در هشت مسابقه. در آخرین سه مسابقه Chastain, به پایان رسید, سوم, دوم و دوم به نشستن سوم در زمان امتیاز رده بندی است.

بیشتر: نسکار راس Chastain بازگشت به کشاورزی ریشه به عنوان او در انتظار بازگشت به مسیر

بیشتر: Alva را راس Chastain برای پر کردن در برای رایان نیومن برای روز یکشنبه جام نسکار مسابقه در لاس وگاس

آخر هفته گذشته در doubleheader به صورت سری در Pocono, Chastain و نقطه فعلی رهبر تعقیب Briscoe dueled پایین و دراز و به رنگ سبز-سفید-شطرنجی پایان روز یکشنبه. در فینال راه اندازی مجدد Chastain کشیده جلوتر از Briscoe در ابتدا بود اما درآورده از سرب و نمی تواند پیگیری کردن Briscoe که برنده چهارمین مسابقه این فصل است.

Chastain گذشته دو نفر دوم پس از اتمام مشبک او 100.000 دلار پاداش بودن بالاترین واجد شرایط دان در فاصله 4 پول نقد. در حالی که این جایزه اضافه شده از پول شده است علاوه بر این به خوبی خود را بالا پس از اتمام به عنوان از اواخر سال برنده غنائم هنوز چه Chastain به دنبال بیش از هر چیز دیگری است.

“این دشوار است به آمده تا کوتاه, اما من می دانم که چقدر خوب از فرصت من در حال حاضر” Chastain گفت: پس از مسابقه در Pocono. “روز مثل این انجام خواهد شد یک راه طولانی و این پول را به عنوان به خوبی برای کل تیم و روحیه همه پاداش می شود. این پول بیشتر را به خانه ریخت و پاش و صرف آن در بچه های خود را سگ خود را هر چه آنها می خواهند به انجام است. پول قوانین جهان پس از آن باعث می شود همه احساس بهتر است.”

Chastain عملکرد در پیگیری شده است یک تلاش جمعی از مغازه ها در کارولینای شمالی به مسیر مسابقه. با تمام Kaulig مسابقه خدمه قادر به سفر به هر رویداد به عنوان NASCAR محدودیت مقدار ضروری کارگران-سایت ارتباطی به صورت روزانه شده است بیشتر حیاتی است.

“خوب پس از اتمام ساخت همه کار سخت پرداخت” Chastain گفت. “کار من انجام مهندسین من crew chief ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط, از هم جدا ماندن تا آنجا که ما می توانید از طریق تماس های تلفنی زوم تماس FaceTime فقط تلاش برای تکرار که چهره به چهره تعامل آنجا که ما می توانیم. این آسان نیست اما ما نوع شلیک در تمام سیلندر جناس در نظر گرفته شده. ما به برنده شدن و ما در حال تخلیه هر هفته به برنده و که آنچه در آن طول می کشد.”

Chastain و Xfinity سری سر به Indianapolis Motor Speedway خواهد شد و رقابت در یک نام تجاری جدید رویداد در محل جاده البته در Pennzoil 150 در Brickyard در 3 p. m. روز شنبه. پس از راه اندازی مجدد فصل تیم نشده اند مجاز به عمل در مسابقه هفته ساخته شده است که Chastain اخیر شکل همه بیشتر قابل توجه است.

Chastain تا به حال کمک به آماده شدن برای منحصر به فرد ایندی البته با تشکر از Kaulig مسابقه تیمی امیرحسین Allmendinger که بیشتر جاده تخصص. او راه اندازی یک شبیه ساز است که با توجه Chastain احساس برای چه به انتظار. خوشبختانه همه رانندگان باید از این فرصت برای تمرین دوره در روز جمعه.

“ما در حال رفتن به اجازه (عج) به اتهام منجر شود و او را به رهبری مسئول در آماده سازی اتومبیل” Chastain گفت. “آن خواهید بود همان در عمل ما گوش دادن به خدمه خدمه من رئیس را به من گوش او جاستین (هیلی) و احتمالا بیشتر از آنچه که امیرحسین می گوید و تنظیم ماشین من و ببینید که اگر آن را حس می کند برای من.”

از آن خواهد شد یک ویژه آخر هفته برای Chastain به عنوان او خواهد شد کشیدن دو وظیفه در ایندیاناپولیس و برای اولین بار اجرا در یک ماشین مزین با دیگر شور و عزیز را به قلب خود را در جام سری.

رانندگی برای Spire موتورسواری Chastain را خربزه مرد با نام تجاری خواهد شد در سراسر این شماره 77 شورلت در دستگاه ضد عفونی کننده دست 400 در 4 p. m. روز شنبه به عنوان او می سازد ششمین جام شروع فصل.

“این چیزی است که ما شده ایم جای خود غلت بزنید در اطراف این ایده از آن” Chastain گفت. “ما نه به برنده شدن در این مسابقه هر وسیله ما می دانیم در واقع آنچه ما می خواهیم انجام دهیم. آنها در حال تلاش برای ساخت یک برنامه با منار مخروطی و من با آن دسته از بچه ها برای چند سال در حال حاضر. وقتی این فرصت پیش آمد آن را دور آن را تجربه و آن را به من اجازه ترویج خربزه مرد با نام تجاری و بزرگ برای من است.”

آن خواهد بود که سوم شروع برای Chastain در شماره 77 ماشین در سری جام در این سال برای اولین بار در حال پر حادثه دیتونا 500 جایی که او در کشاکش برای پیروزی تا اواخر سقوط. قبل از COVID-19 آورده این سری به طور موقت مکث Chastain دو شروع می شود برای Roush Fenway مسابقه پر کردن در برای یک مجروح Ryan Newman.

Chastain به پایان رسید 21 در کوکا کولا 600 در شارلوت برای Spire در آخرین سری جام شروع back on May 24 و به طور متوسط در پایان از 22.6 در پنج مسابقه در بالا سری در این فصل است.

هیجان داشتن نام تجاری خود را در یک فنجان با سابقه خانوادگی به عنوان هندوانه کشاورزان نخواهد بود کاملا به عنوان مناسب برای Chastain چرا که عزیزان خود را نمی تواند وجود داشته باشد با او.

“آن نیش جالبترین قسمت در مورد نسکار است چگونه نزدیک هر کس واقعا” Chastain گفت. “خانواده خود را می تواند به سمت راست ماشین و توان وجود دارد که من را خاموش و در گودال و جعبه. آن بدبو است اما هنگامی که من در ماشین مسابقه راستش من فراموش کرده ام در مورد همه که. آن را فقط به صورت عادی در حال حاضر شما انجام معامله ما و آن فقط آنچه که ما باید انجام دهید در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im