همه شما نیاز به دانستن در مورد یهودیت

تیاو میراث غنی از فرهنگ & سنت را یهودیت یکی از محترم ترین ادیان. این یکی از قدیمی ترین ادیان است که قدمت آن به 4000 سال و اذعان این ایده از یک خدا و یا توحید.

بنیانگذار یهودیت

برای افرادی که به دنبال یهودیت تنها راه برای ارتباط با خدا و پیامبران است. پیامبران توافق با خدا که اعتقاد به وحی حضور خود را به آنها. با توجه به باور بنیانگذار یهودیت است گفت: به عبری مرد “ابراهیم’. تنخ است متن مذهبی یهودیت نیز شناخته شده به عنوان کتاب مقدس عبری. تورات بخشی از تنخ که به تشریح احکام الهیات و شیوه برای یهودیان.

مردم از دین یهود عبادت در کنیسه و معنوی خود را از پیامبران به نام خاخام. نماد یهودیت است و شش اشاره کرد و ستاره داوود.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

باورهای یهودیت

وجود دارد تقریبا 15 میلیون نفر از مردم که به دنبال یهودیت. و تقریبا همه آنها در ایالات متحده و اسرائیل است. یک فرد تنها در نظر گرفته یهودی اگر پدر و مادر او یهودی است. محبوب اعتقاد یهودیان به مردم می گوید که خدا ارتباط برقرار و آنها را از طریق پیامبران و پاداش آنها را برای اقدامات خوب در حالی که آنها را مجازات برای آنهایی که بد است.

All You Need Know About Judaism
وجود دارد تقریبا 15 میلیون نفر از مردم که به دنبال یهودیت. Pixabay

یهودیت Holidays & Festivals

شبات

شبات تعطیلات از مردم یهودی است که قابل توجه و اهمیت است. در این روز دنبال این ایمان می دهد به دلیل احترام به خدا و خود را ایجاد. تعطیلات شاهد هفت روز هفته با یک روز استراحت و در هفتمین روز از تعطیلات از خدا از اتمام خلقت است.

روش هشانا

یکی دیگر از فوق العاده جشنواره فرهنگ یهودی است روش هشانا که آن نیز یک یهودی در سال جدید است. این جشنواره را جشن گرفته است با نماز, مراسم آیین های سنتی و مقدس وعده های غذایی که در خدمت خدا و سپس مردم که عمل به آن. تمام روز را جشن گرفته است با نماز و تعمق عمیق تر به مراقبه.

هانوکا

Hanukah نشان دهنده آزادی از بردگی و ظلم و ستم. در این جشنواره وجود دارد در حال نماز خواندن, بازی, بازی هستند, وعده های غذایی آماده و روشنایی شمعدان انجام شده است.

مهم مذهبی آیتم ها برای یهودی

Shofar

Shofar یک شاخ Kofer حیوانی است که می تواند دمیده شود. صدای بوق یک بخش حیاتی از نماز در روش هشانا (سال نو یهودی). این شاخ گنجانیده شده در طول نماز چندین بار به شنیدن صدای چند بار که لازم است برای تکمیل آیین سنتی. این باد از شاخ خیلی به این معنی coronating خدا به عنوان پادشاه جهان است.

شمعدان

شمعدان دقیقا شبات شمعدان محوری به رویکرد نهادهای الهی. برای یهودیان این شمعدان نگه داشتن مقدار قابل توجهی در تکمیل حکم کتاب مقدس برای زنان یهودی. وجود دارد همه چیز شگفت انگیز در اینجا و روشنایی, شمعدان یکی از آنها است. در طول شبات تعطیلات این یک هدیه ای مناسب برای هر زن است که می آید در طرح های دیدنی.

All You Need Know About Judaism
Mezuzahs میان مذهبی جزئی از ایمان یهودی. Pixabay

همچنین بخوانید: که راه اندازی برنامه برای کمک به 1.3 B مردم ترک سیگار

Mezuzahs

Mezuzahs میان مذهبی جزئی از ایمان یهودی. این موارد شامل متن مذهبی که شامل عبری آیاتی از تورات. این آموزش نوشته شده بر روی کاغذ و سپس آنها را در جعبه به نام Mezuzah به دار آویخته در doorpost.

Tzedakah

از زمان های قدیم جعبه های چوبی – Tzedakah – استفاده می شود به جمع آوری پول. یهودیان به بسیاری از موسسه خیریه بنابراین این جعبه کمک های اولیه به عنوان یک آیتم خوب برای جمع آوری و اهدای پول در طول تعطیلات یهودی. این جعبه را تشویق اهمیت دادن به آموزش فرهنگ یهودی و دین است.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net