تمام تگرگ اندی دالتون! مهم ترین حریف در Texans تاریخچه

در شنبه شب اخبار را شکست که Dallas Cowboys امضا کرده بود عامل رایگان کارفرمایی اندی دالتون. دالتون کتی بومی نشده بود یک عامل آزاد است که همه طولانی شده منتشر شده توسط Cincinnati Bengals روز پنج شنبه صبح بعد از نه سال اجرا شود که او را دیدم منجر Bengals به پنج حذفی حضور اما هیچ حذفی پیروزی.

این یک امضای خوب توسط کابوی که بلافاصله تبدیل به یک تیم است که می تواند ایجاد برخی از سر و صدا حتی اگر خود را شروع کارفرمایی Dak Prescott پایین می رود و با یک آسیب است. در نه فصل دالتون تبدیل به مظهر که میدوی نقطه شروع NFL QBs که در آن او می تواند برنده در سطح بالا با تمام قطعات اطراف او اما می تواند یک فاجعه است گفت: بدون تکه (همانطور که دیدیم در سال 2019 زمانی که او رفت 2-11 به عنوان استارتر برای Cincy).

به ترجمه و بومی سازی دالتون حماسه, اگر چه ما باید بحث در مورد چگونه معنی دار او به تاریخ اخیر از Houston Texans. اگر وجود دارد یک لیست از گفتن بالای 15 تا 20 مهم ترین برنده در Texans تاریخ دالتون است که به صراحت مخالف کارفرمایی در پنج نفر از کسانی که (از یک لیست را از طریق اینجا فقط در یک ثانیه). به عبارت ساده اندی دالتون ممکن است مهم ترین شروع QB در Texans سابقه. جهنم شاید او باید بعد مشمول تگزاسی ” حلقه افتخار!

در اینجا دالتون حماسه عنوان مربوط به زادگاه خود تیم هوستون تگزاس:

2011, هفته 14: تگزاسی’ اولین حذفی متمسک
TEXANS 20, BENGALS 19
دالتون آمار: 16-28 و 189 متری 1 TD 0 INT

من در واقع فقط یک rewatch پست در مورد این بازی برای ما ایستگاه وب سایت و متوجه شدم که من می خواهم را فراموش کرده ام چگونه دیوانه یک بعد از ظهر بود. دو rookie quarterbacks دالتون و T. J. یاتس برای تگزاسی. یک تازه کار J. J. وات هنوز هم پیدا کردن خود را. باور نکردنی تگزاسی’ دفاع شادابی توسط وید فیلیپس. بالاتر از همه چیز این بازی یاد می شود برای این درایو مهندسی توسط یاتس, به یاد ماندنی ترین و به آن نقطه (و شاید به این نکته) مهم ترین در تاریخ حق رای دادن….

2011, کارت های وحشی دور: تگزاسی’ اولین حذفی برنده
TEXANS 31, BENGALS 10
دالتون آمار: 27-42, 257 متری 0 TD 3 INT

چند هفته بعد این دو تیم را دوباره ملاقات این بار در تگزاس’ اولین postseason بازی و سپس وات رفته بود از “خوب کمک کننده به یک واقعا خوب دفاع” به چیزی بیشتر. خیلی بیشتر….

2012, کارت های وحشی دور: تگزاسی دوم تا کنون حذفی برنده
TEXANS 19, BENGALS 13
دالتون آمار: ساعت 14: 30 منتشر 127 متری 0 TD INT 1

زیر فصل 12-4 تگزاسی لنگی به پلی آف از دست داشتن سه نهایی خود را در چهار فصل به طور منظم بازی. مهم نبود. به عنوان او را به چهار بار دیگر خود را در بنگال حرفه ای دالتون خود را در تیم شهر جامد بودن مثبت meek به عنوان مخالف QB پرتاب برای یک زیر پنجاه درصد تکمیل در صد و فقط 127 متری.

2014, هفته 12: دالتون تنها پیروزی مقابل هوستون Mallett پخش صدمه دیده است
BENGALS 22, تگزاسی 13
دالتون آمار: 24-35, 233 متری 1 TD INT 1

به طور منصفانه باید اذعان کرد که دالتون را ضرب و شتم تگزاسی یک بار در بنگال حرفه ای در لایحه اوبراین فصل اول در رایان Mallett دوم حرفه ای شروع می شود. بیایید حرکت در امتداد.

2015, هفته 10: MNF پیروزی 8-0 Bengals
TEXANS 10, BENGALS 6
دالتون آمار: 22-38, 197 متری 0 TD INT 1

این بود که در آن زمان بیشتر محتمل برنده این لایحه اوبراین عصر با تگزاسی در یک 3-5 شروع و Bengals یک 8-0. یک بار دیگر, T. J. یاتس نقش کلیدی در آینده زمین به صورت یک مجروح برایان Hoyer به مهندس تنها TD درایو بازی با توپ است که در آن DeAndre هاپکینز (به یاد داشته باشید او را؟) ساخته شده یک دایره گرفتن. پس از بازی J. J. وات ساخته شده و این بسیار مجبور و بی دست و پا شوخی در دالتون هزینه….

2017, هفته 2: Deshaun واتسون برای اولین بار حرفه ای شروع
TEXANS 13, BENGALS 9
دالتون آمار: 20-35, 224 متری 0 TD 0 INT

در نهایت دالتون گذشته شروع به عنوان یک بنگال در برابر تگزاسی بود Deshaun واتسون برای اولین بار شروع به عنوان یک NFL quarterback. دایره زندگی! یک بار دیگر آن را تنها در زمان یک زمین نشستن کامل هواپیما در جرم به ضرب و شتم یک Dalton-مورد نظر انجام هدف Bengals تیم ملی. این بود که زمین نشستن کامل هواپیما….

تگزاسی ها مماشات از پنج شروع quarterbacks در برابر دالتون در طول Bengals حرفه ای و مگر اینکه شما نام Ryan Mallett آن مهم نیست چه نام خود شد — اندی دالتون ملزم با مثبت عملکرد متوسط. دوباره که می تواند ما حداقل شروع یک حلقه افتخار تگزاسی’ مخالفان?

دالتون در مجموع در مقابل تگزاسی: 123-208, 1227 متری 2 TD 6 INT, 67.13 رهگذر امتیاز

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر