Alico گزارش “حداقل تاثیر” از coronavirus اپیدمی

فورت مایرز-بر اساس Alico یکی از خوش شانس های کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا است که گرفته یک ضربه بزرگ از coronavirus بیماری همه گیر.

در اعلام آن در سه ماهه دوم مالی, نتایج محلی شرکت کشاورزی و زمین مدیر مشترک است که آن را دیده است “حداقل تاثیر” در آن مرکبات برداشت و عملیات کسب و کار از شیوع COVID-19.

سه ماهه دوم آن سال مالی منتهی به 31 مارس به عنوان ویروس همچنان به گسترش بود و در عین حال به آمار اوج خود در فلوریدا و جنوب غربی فلوریدا.

در عین حال در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز دوشنبه جان Kiernan, Alico رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت شده است در امان از هر آسیب های بزرگ اقتصادی.

“Coronavirus تا به حال تاثیر بر همه ما شخصا اما تا کنون شده است وجود ندارد و اختلال در کسب و کار ما,” او گفت:. “ما شده اند قادر به اولویت بندی سلامت و ایمنی کارکنان با سازماندهی كاربردي دستورالعمل های بهداشتی بدون تأثیر ما روز به روز فعالیت است.”

او اعتبار Alico تجربه گرو مدیران برای کمک به آن “حرکت از طریق این زمان به چالش کشیدن یکپارچه است.”

“ما اعتقاد داریم که ما گرو مدیران هستند برخی از بهترین در صنعت” Kiernan گفت.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: صنعت مرکبات ‘بسیار نزدیک به یک صخره’

بیشتر: Alico اعلام ماهه و تا پایان سال نتایج

در سه ماهه دوم ، عمومی-داد و ستد شرکت به دست آورده در حدود 3.5 میلیون دلار یا 48 سنت به اشتراک بگذارید. که در مقایسه با درآمد بیش از $7.5 میلیون دلار یا $1.01 یک سهم از یک سال پیش — بازتاب بیش از 52 درصد کاهش است.

در اولین نیمی از سال مالی این شرکت دیدم سود $4.4 میلیون یا 58 سنت به اشتراک بگذارید. که در مقایسه با حدود 5.1 میلیون یا 68 سنت به اشتراک گذاری در محله های اول و دوم از یک سال پیش اما ضعیف تر عملکرد این سال تا به چیزی برای انجام با coronavirus Kiernan گفت.

Alico رهبری در درجه اول نسبت به کاهش سود به کاهش قیمت ها در بازار برای آن پوند مواد جامد از مرکبات استفاده می شود به آب که ناشی از “نامطلوب صنعت عرضه پویایی و افزایش هزینه کالاهای فروخته شده” بسته به زمان برداشت محصول در این سال.

پوند مواد جامد هستند یک راه برای اندازه گیری مقدار آب تحت فشار از میوه. یک پوند از مواد جامد است که برابر با حدود یک گالن آب پرتقال.

Alico در درجه اول عمل دو بخش: Alico, مرکبات یکی از بزرگترین کشور تولید مرکبات و Alico منابع آب منجر به ذخیره آب و محیط زیست با بخش خدمات.

این شرکت دیدم برخی مثبت است که تا حدی جبران منفی در نیمه اول سال از جمله افزایش در تعداد جعبه پرتقال والنسیا آن را به تولید یک مالی از افزایش اضافی $4.6 میلیون دلار کمک مالی را دریافت و از طریق امداد رسانی برنامه های مربوط به طوفان ایرما و سود از فروش زمین در سمت شرق آن Alico در مرتع پرورش احشام.

این شرکت دریافت کرده است $20.2 میلیون طریق فلوریدا مرکبات بازیابی بلوک کمک برنامه. آن مطمئن نیستید در مورد هر آینده پرداخت.

در سه ماهه دوم درآمد عامل از همه Alico عملیات افزایش یافته و به بیش از $50.5 میلیون از حدود 48.5 میلیون سال پیش نگه داشتن آن در یک موضع قوی مالی.

“Alico نیست به دنبال هر فدرال امداد تحت مراقبت عمل” Kiernan گفت. “چون ما نمی توانیم پیش بینی تاثیر COVID-19 رفتن به جلو ما تصمیم به قرعه کشی را بر ما خطوط اعتباری و تقویت نقدینگی ما در طول این زمان نامشخص توسط قرار دادن پول نقد به اندازه کافی در ما ترازنامه برای دیدار با هزینه های عملیاتی برای بیش از یک سال کامل.”

در حالی که این شرکت متوجه شده سود پایین تر و پایین تر دیده می شود نرخ بازگشت از آن میوه مرکبات در این فصل Kiernan گفت: این تشویق های اخیر افزایش تقاضا برای-از-کنسانتره آب پرتقال است که فرآوری شده و بدون از بین بردن هر گونه آب و معمولا وجود ندارد که قند اضافی.

آب پرتقال فروش را به شدت افزایش یافت در طول این بیماری همه گیر. با توجه به Alico, مصرف, افزایش نزدیک به 50 درصد در چهار هفته به پایان مارس 11 هنگامی که در مقایسه با همین زمان در سال پیش.

افزایش تقاضا برای آب — همراه با سطوح پایین تر از وارداتی آب — می تواند به طور بالقوه بهبود بازار قیمت گذاری فصل آینده Kiernan گفت: به عنوان موجودی برگزار مرکبات پردازنده های جمع شده است.

به تازگی Alico خرید جدید مرکبات در گرو Polk County بعدی به آن را در حال حاضر صاحب آن انتظار دارد که اجازه خواهد داد که آن را به “درک عامل اقتصاد مقیاس” است که به نفع خط پایین خود را.

“این معامله انجام شد و در هماهنگی با فروش بخش کوچکی از سمت شرق از Alico تگزاس اجازه داده است که ما را به تسلیم مالیات بر به دست آوردن مرتبط با این فروش” Kiernan گفت.

خرید جدید بیشه — این شرکت برای اولین بار پس از سال 2015 دیگر از چند کوچکتر باغ در یکی است که آن را در حال حاضر متعلق به — نشان دهنده احساس خوش بینی برای آینده است.

“این Alico هیئت مدیره باقی مانده است اعتماد به نفس در مورد مدل کسب و کار ما و چشم انداز در صنعت مرکبات و متعهد به ادامه بدون وقفه سه ماهه پرداخت سود سهام به عنوان ما انجام داده اند برای پنج دهه گذشته,” Kiernan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im