یک طرح از جمله به 52 واحد از مسکن مقرون به صرفه به عنوان بخشی از یک 255-واحد توسعه مسکن در جنوب فورت مایرز شده است scuttled در یک توافق بین همسایگان و توسعه برای حل و فصل یک دست کت و شلوار ظ توسط همسایگان به دنبال سرنگونی کل پروژه.

از نظر حل و فصل عبارتند از پاک کردن یک برنامه توسط توسعه دهنده متعهد به 52 واحد مسکونی مقرون به صرفه از طریق مشارکت در لی شهرستان را در برنامه مسکن مقرون به صرفه.

این برنامه اجازه می دهد تا یک توسعه دهنده افزایش تعداد واحد های که ساخته می شود در یک سایت توسط امیدوار کننده برای ایجاد مسکن مقرون به صرفه.

بیشتر: فورت مایرز مقامات جشن پیشگامانه برای مقرون به صرفه مسکن جامعه

سی روز پس از کانتی در کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب پهنه بندی تغییرات برای توسعه همسایگان ثبت با توجه به واژگون شد.

بسیاری از همسایگان که پیوست کت و شلوار خود خانه های بزرگ در بسیاری از 5 هکتار زندگی می کنند و به عنوان نزدیک به 100 پا از مجموعه پیشنهادی آزمایشی به نام بلوط روستاها. ساکنان پیوست توسط دیگران قبلا صحبت برابر توسعه آن در نظر گرفته شده توسط کمیسیون شهرستان ها است.

اواخر ماه گذشته حل و فصل رسیده بود که فراهم می کند که توسعه دهنده قادر خواهد بود به خرید حق افزایش تعداد واحد در توسعه — به جای به دست آوردن است که حق را از طریق یک وعده برای ساخت مسکن مقرون به صرفه.

انگیزه ای اجازه می دهد بیشتر واحدهای اگر توسعه به توافق رسیدند به آنها را مقرون به صرفه شد دور گرفته شده در توافق در مذاکره با وکیل Ralf بروکس, نمایندگی همسایگان و توسعه, سرو, روستاهای, LLC.

به جای سرو و روستاها خواهد پرداخت حق ساخت خانه در ملک دستیابی و انتقال واحد توسعه. است که برگ های توسعه با واحد اضافی برای اجاره کردن اما حق به قیمت این واحدها در هر بازار را تحمل خواهد کرد.

“هنگامی که شما خرید (توسعه حقوق) شما آزاد هستید تا آنها را اجاره در بازار, نرخ” گفت: آلفرد Quattrone که شرکت مهندسی طراحی پروژه. “نه آنها را موظف به پیروی از هر نوع مقررات از این شهرستان در این نقطه است.”

Quattrone شده است یک مدیر از سرو ایجاد کرد LLC پروژه توسعه دهنده.

در آن زمان کمیسیون به تایید آن به پروژه یک نماینده از صنعت ساخت و ساز-حمایت قابل دسترسی مسکن ائتلاف لی شهرستان خواست در کمیسیون به تصویب این طرح به دلیل توسعه را بیشتر مقرون به صرفه مسکن در دسترس برای پاسخ اول و معلمان مدرسه در میان دیگران.

کت و شلوار ظ توسط بروکس به دنبال سرنگونی این پروژه در زمینه ویژگی های. آن ادعا کرد که معاون دادستان شهرستان باید توصیه کمیسیون که شهادت از یک اسکودوی کیپ مرجان بر اساس برنامه ریز در مخالفت با این پروژه نیست رسیدن به استاندارد حقوقی مورد نیاز در ى موارد است.

به عنوان بخشی از توافق برای پایان دادن به مناقشه ای که به احتمال زیاد می خواهم که با تاخیر شروع ساخت و ساز همسایگان و توسعه توافق برای تغییرات دیگر در این پروژه است.

هیچ دسترسی به خانه های چند خانواده در توسعه خواهد بود از Blasingim جاده ها است. مقدار فضای باز در اموال خواهد شد و در 48 درصد از این منطقه به جای 40 درصد مورد نیاز در زیر کد شهرستان.

هفت خانه های تک خانواری را قرار داده شود به بافر چشم-خط از Blasingim جاده به چند خانواده خانه. شش پا بالا مات شمشیربازی اضافه خواهد شد در عقب خانه بسیاری را به مطمئن شوید که ساختمان های چند خانواده قابل دیدن خواهد بود به ساکنان.

سرو روستاهای همچنین توافق کردند که کریستال درایو خواهد بود و نه فراتر از ورود به چند خانواده بخشی از این پروژه است. که forecloses احتمال این که یک جاده اتصال شش مایل سرو و کشت و زرع جاده می تواند بیشتر ترافیک در محدوده شنوایی محله.

ترافیک و دسترسی به بلوط روستاها بودند و بخش مهمی از حل و فصل.

اصلی دسترسی به چند خانواده در منطقه خواهد شد به طور مستقیم از شش مایل سرو پارک وی از طریق کریستال درایو. دوم دسترسی به چند خانواده ملک خواهد بود از پنزنک بلوار اجرا می شود که از شش مایل بیش JP پارکر جاده های باریک unpaved خصوصی راه است.

بیشتر: شمالی فورت مایرز سالمندان می تواند از دست دادن مقرون به صرفه اجاره در زیستگاه فروش

توافق بین توسعه و همسایگان شامل چندین عناصر دیگر به دنبال Blasingim جاده ساکنان.

Quattrone گفت: توسعه شرکت آماده است به حرکت رو به جلو با پروژه حتی با نامشخص شرایط اقتصادی فعلی ناشی از کوروناویروس مربوط به تعطیلی بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور است.

بلوط روستاها تصویب شد کمیسیون در ماه دسامبر با جان منینگ برایان Hamman و ری Sandelli به نفع و فرانک مان و سیسیل Pendergrass مخالف است.

Pendergrass گفت او رای دادند در برابر این طرح چرا که او باور نمی کند بزرگ چند خانواده پیچیده خواهد بود سازگار به محله.

“من خوشحالم که این کار را برای همسایه. آن را اعمال می شود برخی از تعادل وجود دارد سازگاری” Pendergrass گفت. “اگر همسایه ها خوشحال هستند که پس از آن من خوشحال هستم که در حال انجام آن است.”

حتی قبل از حل و فصل دعوای حقوقی قرار دادن خانه های تک خانواده به عنوان یک بافر در “محکم و توسعه” بود و بخشی از این طرح با بالاترین تراکم از جمله 15 چند طبقه ساختمان واقع در بخشی از این اموال نزدیک به شش مایل سرو پارک وی به شدت سفر شمال-جنوب جاده است که عمده جایگزین برای ایالات متحده در مسیر 41.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو