ابوت سیاهی زرد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه COVID-19 می تواند شامل

گفت زرد “تبدیل شده گوشه” پس از افزایش نیروی اعتصاب فرستاده شد برای کمک به مقابله با یک ناگهانی افزایش تعداد coronavirus موارد در دسته ماهی تابه تگزاس, شهرستان, فرماندار تگزاس گرگ ابوت تبلیغ آن را به عنوان یک مثال از آنچه می تواند انجام شود زمانی که دولت فدرال و منابع آورده به این بیماری همه گیر.

خانه های پرستاری, گوشت, بسته بندی گیاهان و زندان و یا زندان هستند سه حوزه اصلی که در آن دولت دیده می شود خوشه فرماندار گفت. در مور کانتی واقع در شمال زرد, کارگران در JBS کشتارگاه آزمایش مثبت در اعداد بزرگ برای coronavirus.

“آماریلو رفته از طریق چالش رو به هر سه نفر از کسانی که نقاط داغ با هم تداخل دارند,” ابوت گفت. Amarillo به یک تایسون غذاهای گوشت گیاه که در آن همه از آن بیش از 3500 کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از یک افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد در این منطقه است.

با اشاره به اطلاعات به صورت پاتر و Randall شهرستانهای ابوت گفت: هیچ یک افزایش بزرگ در موارد مثبت از مه 13-25 تا به لطف بزرگ به این هدف تلاش های دولت در “افزایش تیم های واکنش,” صفر وجود دارد موارد مثبت برای COVID-19 on May 25 و صفر در مارس 26.

به عنوان یک نتیجه از آن و مناطق اطراف آن هستند “بخشی از فرآیند تگزاس اجازه می دهد برای باز کردن اقتصاد ما” ابوت گفت.

“ما در حال حاضر در سطح است که ما در حال باز کردن ایالت تگزاس از لحاظ اقتصادی. و این مهم است که ما قادر به باز کردن در حالی که حفظ ایمنی و جان ما همکار تگزاسی” او گفت:. این استراتژی شامل استفاده از “افزایش تیم های واکنش” که شناسایی نقاط داغ در تگزاس که در آن است وجود دارد افزایش در افراد تست مثبت است.

“در حالی که بسیاری از مردم در این کشور رنج می برند از coronavirus وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در کشور که رنج می برند از لحاظ اقتصادی. کسب و کار خود را در حال توقیف. حقوق خود را از دست داده. توانایی خود را برای تغذیه خانواده خود است به خطر بیافتد. آنها نیاز به کمک. آنها نیاز به بازگشت به کار. یک چیز در مورد تگزاسی است که آنها به دنبال یک جزوه; آنها به دنبال بازگشت به کار.

“بخشی از استراتژی ما است که مردم را قادر به بازگشت به کار در حالی که شرکت های موجود با COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de