Cyber Crime
با توجه به گزارش KPMG در آسیا به طور خاص دیده ایم مقررات جدید در اطراف cyber security جایی که آنها در واقع استفاده از کلمه “سایبر”. Pixabay

به عنوان cybercriminals مطرح چالش های جدید برای کسب و کار مشروع کشورها در سراسر جهان را ببینید, افزایش مقررات در موضوعات مختلف از انواع رگولاتور در سال 2020 و فراتر از یک گزارش جدید تاکید شده.

با توجه به گزارش KPMG در آسیا به طور خاص دیده ایم مقررات جدید در اطراف cyber security جایی که آنها در واقع استفاده از کلمه “سایبر.” قبلا مقررات در آن منطقه با استفاده از کلمه “تکنولوژی” است که تا به حال آن مفهوم.

“افزایش دقت خوش آمدید توسعه است. با بسیاری از کشورها صادر قوانین مطابق با عناصر خاصی از کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) و یا خود را با قوانین حفظ حریم خصوصی ما شاهد — به خصوص با بزرگتر شرکت های چند ملیتی — ایجاد جدید و فعال مدیریت اطلاعات بخش” اشاره کرد در این گزارش با عنوان “همه دست به دست در عرشه: کلید امنیت سایبری ملاحظات برای سال 2020”.

کسب و کار به دنبال استاد تجزیه و تحلیل داده های به عنوان یک رشته و درک نه تنها که در آن داده ها واقع شده است و در سراسر سازمان, اما همچنین که صاحب آن چه را که با آن انجام می شود و شاید مهمترین انتقادی چه حقوق و مجوزهای کاربران در رابطه با آن داده است.

“موفق مداوم سایبری مقاومتی نیاز به هم ترازی استراتژیک سایبری استراتژی با حادثه پاسخ business continuity و disaster recovery برنامه ریزی است. ما رو شامل کل سرمایه گذاری از جلو به پشت,’ تاکید کرد Akhilesh Tuteja جهانی امنیت سایبری شرکت-رهبر KPMG بین المللی است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

شرکت ها نیاز به فکر می کنم متفاوت در مورد چگونه برای محافظت از خود مزیت رقابتی و توسعه مدل های جدید با هدف تبدیل شدن و باقی مانده سایبری امن. Cyber security حرفه ای نیاز به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از قلب تبدیل کسب و کار با چابکی از فکر و عمل است که به رسمیت می شناسد سرعت و سرعت که در آن به کار گیرند.

گزارش برداشت شش کلید سایبر ملاحظات است که شکل راه مردم رویکرد امنیتی در سال 2020: هماهنگی با اهداف کسب و کار با نیازهای امنیتی دیجیتال اعتماد مصرف کننده و اعتبار; در حال تکامل تیم امنیت; موج بعدی از قوانین و مقررات; ابر تحول و انعطاف پذیری; و خودکار عملکرد امنیتی.

شرکت ها با توجه به نیاز به سرمایه گذاری اضافی نه تنها در شکل دهی و توسعه فرآیند اما در شرایط عدم سایبر استعداد از سایبر حکومت و ریسک استراتژی برای پیکربندی و نگهداری.

“هنوز هم وجود دارد یک شکاف بزرگ در این فضا و متاسفانه بسیاری از شرکت های استخدام حرفه ای آن است که عدم امنیت سایبری دیدگاه در رابطه با تنظیم مقررات محیط زیست است. نتیجه این است مشاوره است که اغلب بی اثر و یا نیت خوب اما اشتباه و یا ناقص اجرا شده توسط مدیریت و هیئت مدیره” این یافته ها نشان داد.

Cyber Security
به عنوان cybercriminals مطرح چالش های جدید برای کسب و کار مشروع کشورها در سراسر جهان را ببینید, افزایش مقررات در موضوعات مختلف از انواع رگولاتور در سال 2020 و فراتر از یک گزارش جدید تاکید شده. Pixabay

شرکت ها را تشویق به تغییر تمرکز خود را از سیستم ها و فناوری اطلاعات است.
“با دقت اشاره کردن آنچه در آن است که باعث می شود شما رقابتی در بازار است. آن می تواند مالکیت معنوی و یا زنجیره تامین خود را و یا خود را قیمت گذاری قدرت. هر آنچه در آن است و این چیزی است که شما نیاز به حفاظت از امنیت سایبر دیدگاه’ گزارش شفافی.

معلوم است که چه هوش مصنوعی (AI) است که قادر به تحمل و آنچه که واقعا نیاز به این نکات دقیق وظریف از اندیشه انسانی است. چالش خود را به طور خودکار کنترل های اساسی در امنیت محیط زیست است. شلیک برای حداقل 50 درصد است.

همچنین بخوانید: Coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی بگیرد 1.5 میلیون در اعداد

“در نهایت مدافع برای امنیت سایبری به یکی از ویژگی های برجسته در سازمان محیط زیست, اجتماعی و حکومت (ESG) دستور به خود را نشان می دهد دیدگاه جامع از امنیت سایبری حکومت و توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک آرایه وسیعی از حوادث” در این گزارش ذکر شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im