یک گام به سوی از بین بردن انگ در سراسر دوره

همه زنان با آن آشنا هستند TVCs و تبلیغات برای دستمال بهداشتی است که به تصویر کشیدن قاعدگی جریان با مایع آبی’ به عنوان یک راه احتیاط به تصویر می کشد خون.

در دهه های بعد وجود دارد در نهایت یک نام تجاری نشان می دهد که خون در تلویزیون ارتباطات به عنوان آن باید باشد — قرمز. هدف این است که به جلو مهم و اغلب نادیده گرفته شده با موضوع “جریان سنگین” در طول دوره یک مشکل است که تاثیر می گذارد تقریبا 25 درصد زنان در هند و نیاز به آنها را به تغییر خود لنت هر 2 ساعت.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت بیشتر از جمله آخرین اخبار و به روز رسانی!!

ریو سنگین جریان پد توسط نوبل بهداشت تغییرات چهره, هندی, تبلیغات راه اندازی شده توسط خود را TVC با پان هند مبارزه است. فاز اول راه اندازی در فوریه متوقف شد بعد از چند شکایات واصل شد با ASCI در استفاده از خون نشان داده شده در تجاری. اما پس از مشورت با ASCI و بررسی مستقل ریو لنت شده اند مجاز به درجه تبلیغات با تغییرات جزئی در فاز دوم راه اندازی.

Breaking the stigma around periods
برخی از رایج کلاله. فلیکر

بازیگر Radhika Apte, سفیر نام تجاری برای ریو لنت امکانات در TVC. او تصریح میکند: “من باید گفت این پیش از آن بود و من دوباره آن را می گویند. من این مسئله را نمی بینم از نمایش واقعی خون. خون در مبارزه با توالی در یک فیلم خوب است اما نه برای مدت? چرا ما نمی توانیم فقط نشان می دهد که چه سنگین جریان است واقعا دوست دارم ؟ چرا ما نمی توانیم نشان می دهد خون ؟ من خوشحالم که ریو گرفته تا این چالش و آنها ایستاده آن را با اعتقاد. گرفتن متهور در این تبلیغات بسیار اطمینان بخش است. اگر این آگهی حتی می توانید شروع به یک گفتگو را پس از آن که یک پیروزی برای تمام بی سابقه صدای. اگر ما می توانید حتی یک ذره از ننگ در سراسر دوره از طریق این تبلیغ و تشویق مردم به قبول آن به عنوان یک طبیعی و پدیده های طبیعی و سپس از آن خواهد شد یک پیروزی بزرگ برای همه ما است. دوره.”

همچنین بخوانید: اضافه کردن این پنج مواد تشکیل دهنده خود را برای افزایش ایمنی

اظهار نظر در, راه اندازی, Kartik جوهری معاون رئیس جمهور نوبل بهداشت گفت: “ما بسیار افتخار را به این مرحله اول به نمایندگی از تمام زنان در هند است. می تواند وجود دارد هیچ بحث آموزش و آگاهی و یا برابری در هنگام بیولوژیکی حقیقت از نیمی از جمعیت سانسور شده است. عزم ما برای ادامه این گفتگو تمدید شده است شروع با تصویر از خون است. برای نشان دادن unaddressed مشکل از جریان سنگین بدون نشان دادن خون خود را بسیار پوچ یک مفهوم اما حتی نمی رخ می دهد به ما. تمام ارتباطات ما در حال عمیقا با الهام از تحقیقات ما به درست و صادقانه نمایندگی دوره برای مصرف کنندگان است. آگاهی مورد نیاز است و مکالمات فقط می توانید شروع به پس از تصدیق واقعیت است.”

او در ادامه افزود: “ما در زمان مراقبت های ویژه برای اطمینان از ارتباطات ما باقی مانده به عنوان معتبر به عنوان امکان پذیر است. تمام خلاق بود اسکریپت توسط یک زن بر اساس شرایط واقعی روایت از زنان به کارگردانی و به ضرب گلوله توسط یک زن و به بازار عرضه شده توسط زنان است. علاوه بر این 1000s از زنان در حال حاضر تحسین محصول ما و پیام ما در حال افتخار به شما به ارمغان آورد این نوآوری برای هند خانمها که دریافت مهلت از جریان سنگین. ما مطمئن هستیم که بازیکنان دیگر در بازار هیجان زده شده توسط این پارادایم جدید, و ما همه را به استفاده از این بازی هیجان انگیز شیفت به آموزش و مجدد با مصرف کنندگان خود را!” (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im